O czym chcesz poczytać na blogach?

Henderson

Rudowłosa i Zielonooka...Piękna i poważna...Przed państwem Lillianne Evans ! - Onet.pl Blog

Córkę , która nazwała po matce. Ale wróćmy do rzeczy. W każdym razie znam się na zazdrości. - rozpłakała sie Minerwa.
- Minerwo , co się stało ? Mów dalej .
- Już mówię. Po prostu przypomniały mi się dawne czasy.
( Prowadziłam kiedyś bloga o Minerwie McGonagall i wtedy ta sroga nauczycielka miała narzeczonego. Umarł jednak , nie wiedząc , że mu wybaczyła. Pokłócili się , a potem on zginął , nie wiedząć. To oczywiście moje opowiadanie , ale to brzmi tak cudownie. Stąd moja teoria , dlaczego jest zgorzkniała. ).
- Mów.
- A więc poszła zapewne do Pokoju Wspólnego , tam się opiła i w którejś butelce była trucizna. Potem przyjaciele ją wzieli do pani Henderson , tam ją uratowano i tyle. Jestem pewna , że ona kocha go. Zobaczycie ,będą razem. - dokończyła opowieść nauczycielka
transmutacji.
- Żal mi jej. Oj , bardzo żal. - powiedziała w końcu Amanda Freem
an.

Nieznana_nielubiana (23:15)
Ani jednej gwiazdki na niebie...
10. Wszystko zostałe poddane analizie.

Gitarnik

Się w stylistyce jazzu, funku i blues’a. Gościem ostravskiego klubu Parnik 18 lutego 2010 będzie Scott Henderson ze swoim bluesowym trio. Nie dosyć, że wizyta Scott’a niezmiernie cieszy, to 9 marca pojawi się tam inny świetny gitarzysta – Oz Noy. Gdyby ta wiadomość nie była wystarczająco elektryzująca, to mogę tylko dodać, że na 22 kwietnia planowany jest dodatkowo koncert kwartetu Bozzio/Holdsworth/Levin/Mastelotto – czyli 2/5 różnych odmian składu King Crimson z towarzyszeniem Terrego Bozzio i Allana Holdsworth’a, który cieszy się mianem jednej z kluczowych postaci świata gitary elektrycznej ostatnich kilku dekad.

Chick Corea Electric Band 1986 i Scott Henderson:

Wróćmy jednak do postaci kluczowej dla tego wpisu: Scott Henderson, znany ze składów takich jak wczesne wersje Electric Band Chicka Corea, Tribal Tech, Joe Zawinul Syndicate, czy też ze współpracy ze Steve’m Smith’em w ramach jego Vital Tech Tones, to postać świata gitary, obok której nie sposób przejść obojętnie.  Pełnokrwisty improwizator o potężnym brzmieniu, bluesowych korzeniach, jednocześnie posiadający rzadko spotykany poziom świadomości muzycznej, udziela się obecnie w ramach własnego Trio oraz w zespole kolegi z czasów Tribal Tech –.

Są ludzie, dla których warto żyć.... Ja żyję dla ciebie - Onet.pl Blog

"Alright girl now listen
You see, you gotta be good
I dont wanna hurt you
I wanna kiss you
"*

 

-To idź do innej. Skoro powiedziałes ze kazda dziewczyna w szkole na ciebie leci. Jestem pewna, ze nie zajmnie ci duzo czasu by wyrwac jakas plastikową barbie. Daj sobie spokoj. - ze złością wyszła z klasy trzaskając drzwiami. Cala az trzęsła sie ze złosci.

 

"Never thought you were gonna leave
Never thought you would really go
"*

 

8.15 Zajebiście. Nie ma to jak znowu spóźnic sie na angielski." Pani Henderson mnie zabije"- pomyślała Demi pędząc do klasy. I to wszystko przez głupiego Jonasa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

-Mam zostac po szkole? Kara? Odsiadka w kozie?- Demi nie mogła tego zrozumieć.

-Niestety panno Lovato. Przykro mi ale spoźniła się pani aż 15 minut. Nie toleruję spóźnień na moich lekcjach. Aby to sobie zapamiętać zostanie pani po lekcjach sprzątając pracownię  j. angielskiego. - pani Henderson była nieugięta.

-ughhhh. nie no świetnie- mruknela pod nosem Demi

- coś jeszcze panno Lovato?

For the love of the game

Kwarcie, która w porównaniu z pierwszą prezentowała się jak prawdziwa orgia strzelecka. Świetną zmianę dał Sroka, trafiając szybko po wejściu 2 trójki, wymuszając sporo fauli i seryjnie marnując rzuty wolne. Głownie dzięki jego grze udało się Stali zwiększyć prowadzenie do 8 punktów. Ekipie z Włoclawka wynik trzymały seryjne pudła Ostrowian z linni osobistych, oraz Patrick Okafor, przestawiający pod koszem bez kłopotów Bennetta. Świetnie wprowadził się także Alex Dunn, trafiając trzy kolejne rzuty. Ostatnie trzy minuty to popis frajerstwa Stalowców, którzy w bezsensowny sposób roztrwonili całą swoją przewagę.

Trzecia i czwarta kwarta to gra kosz za kosz. Na punkty Hendersona i Okafora odpowiadał Kadziulis, Boykin i Wilson. Ciągle obserwowaliśmy twardą defensywę z obu stron, wymuszone rzuty w ostatnich sekundach akcji ( Anwil trafił w pewnym fragmencie bodajże 3 kolejne rzuty w ostatnich chwilach akcji, straaasznie irytujące) oraz kolejne pudła z linii osobistych Ostrowian. Kiedy wolnego spudłował nawet Wilson, to miałem ochotę rzucić butelką ze szlachetnym trunkiem prosto w ekran.

W końcówce przez dłuższą chwilę utrzymywał się wynik 60:58 dla gospodarzy. W tym momencie dwa kolejne rzuty spudłował Harrington, po chwili Sroka idiotyczne, w niegroźnej sfaulował Zagoraca, który wykorzystał jeden rzut wolny. I z tego co pamiętam właśnie przy.

♀ Christian Medeleine ♂ - Onet.pl Blog

Siebie. On, Christian Beadles ma nową dziewczynę, tak Mary Rain. Są razem. Może niebieskooki nie czuje do niej tego samego co do Madie, ale też jest dla niego bardzo ważna.

     Madie Henderson, uczęszcza do nowej szkoły. Znalazła tam wielu przyjaciół. Nawet chłopaka, Johnego Fox’a.Młodego, niebieskookiego chłopaka z blond czupryną. Kocha go, ale również nie tak samo jak Chrisa.

     Simon Henderson i Eva Thompson dorobili się słodkiej dziewczynki, którą nazwali Serena (czyt.Silenia).Oczywiście Madie jest chrzestną małej brunetki. Dla niej Serena jest oczkiem w głowie.

     Dwa lata po narodzinach małej dziewczynki, Simon zdał się na odwagę i zaręczył się ze swoją dziewczyną.Po dwóch miesiącach wzięli ślub.

 

     Madeleine nie.

alex.

Dobrze mi się słuchało Planet X, niektórych kawałków Tribal Tech, bardzo dobrze CAB, Ala Di Meoli i [przy odpowiednim nastroju] Herbiego Hancocka... a Radiohead, jednak teoretycznie prostsze ciut w obsłudze, było ponad. świat jest serio dziwny.

to chyba na tyle.


Link 12.04.2008 :: 12:57 koment? (2)
badziew

synderom 'jestem beznadziejny'. wczoraj mi się śniło, że płakałem przez marillion, który nie wiadomo skąd zaczął rozbrzmiewać w jakimś pociągu, w którym jechałem. dzisiaj, że przez alice in chains, na którego koncercie [w jakimś dziwnym składzie skądinąd] się znalazłem. dzisiaj dociągnąłem kilka kawałków scotta hendersona i zobaczyłem na youtube, jak nieskazitelnie marillion grało koncerty w latach '80. ten ostatni zespół powoli przestaje być fajną kapelką, którą uwielbia mój ojciec [a ja znam kilka kawałków], tylko chyba kolejną, którą zgłębię tak mocniej.

reasumując: już nawet nie wspominam o takich geniuszach jak pink floyd, na swój sposób pantera czy metallica, ani żaden al di meola. po prostu... tyle tego było. tyle geniuszu. który w zasadzie już nie wybrzmiewa, rock się skończył, henderson niedługo zrobi się stary [a większość innych wielkich już jest schyłkiem legendy], metal się za nadto ekstremalizuje lub łączy z hardcorem albo innym hiphopem i przestaje być.