O czym chcesz poczytać na blogach?

Help the beatles

Muzyczne rozterki

Lenona. W każdym bądź razie zespół ten może polubić każdy i też chyba nie ma takiej osoby, która powiedziałaby, że beatlesi są źli i beznadziejni. Tutaj jedna z próbek ich geniuszu-singiel Help z płyty o tym samym tytule.

A to już piosenka Imagine John'a Lenon'a, która jest tworem już jego samego-podczas kariery solowej gdy rozstał się z Beatles'ami:

Lenon-cichy koleś z Liverpoolu.

Kolejny wpis zadedykowany jest liderowi legendarnego zespołu The Beatles-John'owi Lenon'owi. Jest to postać bardzo ciekawa. O tyle ciekawa, że już samo to, iż był liderem słynnych Beatlesów-fenomenu światowej muzyki jest w nim fascynujące tak i dalsze jego.

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Jako beatlefan nie mogłem oczywiście przeoczyć tego historycznego wydarzenia, jakim był pierwszy koncert Beatlesa w Polsce. Mówi się, że podobno Beatlesi mieli być u nas, ale sądzę, że były to raczej pobożne życzenia. Choćby z tego względu, że w połowie swojej kariery przestali koncertować..Ślad ich obecności w naszym kraju z czasów Władysława Gomułki zapisał Jerzy Gruza w tym odcinku Wojny domowej, w którym Paweł idzie do kina Moskwa na film The Beatles (czyli Noc po ciężkim dniu). Żaden z członków zespołu nigdy nie przyjechał do Polski solo. Dla dwóch.

What do I do when my love is away
Does it worry you to be alone
How do you feel by the end of the day
Are you sad because you're on your own

I get by with a little help from my friends
I get high with a little help from my friends
Gonna try with a little help from my friends

welcome lazy day...

Normalnie – głośno i nie na temat. Kamil przyniósł swój medal, coś się z nim Kuba wygłupiał. Historia – też coś w tym stylu. Beata się spóźniła (wstała o dziewiątej – szczęściara :o)). Na matematyce okropnie – wprawdzie trudno nie było (mnożenie i dzielenie.Gadka-szmatka, Pan przyniósł swoje zdjęcia (klasowe) z podstawówki, żeby nam pokazać 'modę szkolną' (ludki czesały się 'na Hitlera' lub 'Beatlesa' :o), znalazłyśmy braci K. na jednej fotce, a raczej ich sobowtórów). Kamil pokazywał trofea z zawodów (zajął pierwsze miejsce)..Urszula, your true talent is spatial ability

This ability to visualize objects in three-dimensional space can give you a unique view of the world. You appear to understand how figures can be manipulated and take on new forms. Because of this talent, you can probably imagine new designs.Together assemble-it-yourself furniture or other household items — whether the items arrive with instructions or not. Your spatial skills can also help you understand the finer points of how things work.

How do we know that your true talent is spatial ability? While you were taking the.

wolf

Cię
Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję ...
To przecież wiesz!

skomentuj (2)


2004-05-05 00:11:12
With a little help from my friends
Jak zapewne wiecie , kocham The Beatles . Zaprasyam do posuchania tego utworu ...


What would you think if I sang out of tune?
Would you stand up and.W kompie , dwie czwóreczki z matury pisemnej . Pozostały mi marzenia i dobre chęci . Pozostała także ksiąrzeczka kucharska i parę planów , paczka niedopalonych papierosów , butelczyna snów i kaseta The Beatles .

A teraz dla wszystkich , którzy byli u Janeczka na imprezce piosenka z pierwszej dziesiątki mojej listy przebojów , czy może ktoś ją zna ?

Norwegian Wood