O czym chcesz poczytać na blogach?

Helios

art folie |ärt fôˌli|

 (grἨώς), grecka bogini jutrzenki

Evelyn De Morgan, Eos, 1895

Córka Hyperiona i Thei, siostra Selene i Heliosa, identyfikowana z rzymską Aurorą.

Pojawiała się na niebie o świcie, przed Heliosem i po Selene.

Azariel - Onet.pl Blog

Się wokół jego nogi!Z trwożliwym skowytem rzucił się spowrotem pod płaszcz i już spod niego nie wychodził.Azariel zaśmiała się,zaraz jednak spoważniała.Smok na chwilę odciągnął ją od ponurych myśli,jednak one wracały niczym natrętne insekty,zatruwając jej umysł.Westchnęła.Nagle przypomniała sobie o smoczycy.Z czym stoczyla walkę przed śmiercią?Olbrzymia rana na brzuchu była dowodem,że dla tego czegoś smocze łuski nie są żadną przeszkodą...Może warto pójść jeszcze raz do jaskini i zbadać dokładnie ślady?To jedyny trop jaki posiadała,a do zamku wolała na razie nie wracać.Zostawiając Heliosa z małym smokiem na polanie,szepnęła do zmory:
-pilnuj go,dobrze? Rumak pokiwał głową i chwytając wierzgające pisklę delikatnie w zęby,posadził go sobie na grzbiecie.
Upewniła się,że diamentowy sztylet spoczywa bezpiecznie w pochwie,wyruszyła.W końcu to tylko jakaś godzina drogi,a wolała nie wiedzieć jak pisklę zareogowałoby na widok ciała matki.

But you are here and nothing could be better - Onet.pl Blog

Heliosowi mogłam sobie pozwolić na ciepłe ponczo, które dostałam od mamy,zamiast kurtki. Otaczający mnie świat przypominał bardzie wiosnę, niezbliżającą się wielkimi krokami zimę. Radosna, szeroko uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona, taka dzisiaj byłam. Przykre sprawy zeszły na boczny tor,nie myślałam o nich. Już nie. Żałowałam, ze wczoraj nie potrafiłam się cieszyć z tak pięknego prezentu od losu, którym było spotkanie z Alexem. I znów wspomnienie tamtego pocałunku powróciło… Ze zdwojoną siłą, bowiem teraz czułam się beztroska, lekka niczym motyl. Wystawiłam swoją twarz do przychylnego dziś Heliosa. Panie Heliosie, czyżby był pan wczoraj na jakiejś wspaniałej randce,tak jak ja? Czy może jakaś Afrodyta skradła pana serce, tak jak to zrobił pewien norweski skrzypek o nieziemskich, brązowych oczętach? Panie Heliosie, dziękuję,że pomógł mi pan odzyskać pogodę ducha i pozwolił mi bezgranicznie cieszyć się szczęściem!

     Wędrowałam teraz po parku. W mojej głowie właśnie brzmiała pewna optymistyczna piosenka pana ze Skandynawii, na widok którego wstrzymywałam oddech, a me.

.:: bLOg KumKAjĄcEgO KoSmiTY ::.

Co innego. ogolnie zle sie dzialo. przytulilem sie do uli :) jakos lepiej mi sie zrobilo. dzieki ze jestescie all no i Wy pamietajcie ze ja tylko wygladam na takiego dziwnego i "swoje ..... przezylem" tylko o tym nie mowie bo tlumie to w sobie, a wyslucham zawsze i pociesze jak umiem :) moi
tO MóWiĘ WaM jA 2003-09-18 00:14:40
skomentuj (6)


film
o hip hopie
tO MóWiĘ WaM jA 2003-09-20 19:08:22
skomentuj (2)
piatek
tygodnia koniec i poczatek :) mialem nigdzie nie isc bo jestem styrany po calym tygodniu, ale nie bo po co... po szkole (koniec 13.05) ustawka pod heliosem, wbijamy na blondynke, ale koles nasz wyprasza po jakims czasie bo jakies szczeniaki nakapowaly. pozniej gadka szmatka ze skiba, z ania i old schoolem do galerii, ustawka z mazim i dwronikiem pod heliosem, wbitka na american pie?? nie dalo rady, na rynek, z mazim chcemy na hero nie daje rady, sms od dziewczyn ze w ibizie sa, idziemy, przed metropolis znajomi, wszedzie znajomi, jest zaproszenie do metropolis na 18 :)))) do domu sie przebrac, ustawka przed metropolis, krazenie miedzy metroplis a ibiza (tu i tu przewaga techno!!!! bleh :((() pobawilem sie troszku z gosia i jej kolezanka i mazi i kami i reszta swity. pozniej na 10 min.