O czym chcesz poczytać na blogach?

Helikopter w ogniu

kreseczka blog

No ;P. I urodziny mojego bloga. Prezenty proszę słać na meila ;D.

Co do wyjazdu na Słowacje. Bosko było. Codziennie 4 godziny na nartach. Oh, ah :P. A jacy kolesie. No może nie jak Orlando,ale za dużo wymagać od Słowaków nie mogę :P. Fajnie było. Mateusza nawet spotkałam :).

Wiem, że mam dałna :P. Czasem tak bywa.


skomentuj (5)*.Piękna). Normalnie lałyśmy :D. Orlando tak się skrzywiał na końcu, że szok ;P. Wiem, że mam dałna. Ale to chyba przez niektóre znajomości ;). A z takich ważniejszych filmów z Orlando zostało mi jeszcze "Helikopter w ogniu" (łysolek :P), "Ned Kelly", "Mleczarz". Wiem tylko, że w wypożyczalni jest "Helikopter w Ogniu" więc napewno wypożycze. W tym roku 2 filmy z nim będą więc do kina się wybiorę. A w 2006 i.

chomik - Onet.pl Blog

Specjalnych związanych z potworami Nick Dudman, kierownik efektów specjalnych John Richardson oraz kierownik efektów wizualnych Tim Burke. Autorem zdjęć do filmu jest natomiast Sławomir Idziak ("Król Artur", "Helikopter w ogniu"). Montażem zajmie się Mark Day ("The Girl in the Café", "State of Play"). Wśród gwiazdorskiej obsady znaleźli się także: Imelda Staunton ("Niania", "Vera Drake") jako Dolores Umbridge, nowa nauczycielka.

inspiromat.wordpress.com

Kaskaderem. Kontempluję ostatnie ujęcie i już to cholerne pytanie zaczyna krążyć w mojej głowie – Ale po co?  Ale po co?

Ale po co Ten Pan nakręcił ten film? Ale po co reżyseruje aktorom wypijać litry wódki, tłuc się siekierami po głowach, podrzynać sobie gardła, tarzać się w błocie? Co Ten Pan chce mi powiedzieć? Czego nie widzę? Czego nie słyszę?  Czego nie rozumiem? I dlaczego (do diaska).

Karmi mnie wtedy wizjami lepszych wersji). Są filmy, których słucham, (Poranki Świata, Amadeusz) dla których dodatkiem są zdjęcia, fabuły, postacie. Są filmy, dla których wstrzymuje oddech (Szeregowiec Ryan, Helikopter w ogniu) i zaspokajam chłopięcą potrzebę latania z pistoletem, choćby z kartki papieru, wygiętego patyka albo kawałka celuloidu. W ich przypadku ‘A po co?’ jest takie malutkie, prawie nie ma znaczenia.

jaga.blog

slady zebow 2002-06-11 01:43:20

umawiamy sie na JEDNO SZYBKIE piwo. mysle sobie, ze wroce do domu o polnocy, zmyje z twarzy kurz i przewroce sie na materac. tymczasem... piwa wypijam dwa, w trakcie zabawa na calego. wielka awantura z wloskim o niezrozumienie: ja mowie, ze to wazne, on mowi cos o facetach, ktorzy sie "ruchaja, a potem wciskaja glodne kawalki, zeby miec otwarta furtke jakby co"..

Radosc z apetytu na zycie. a apetyt na zycie mam nie do zaspokojenia. i cale szczescie.

skomentuj (1)

helikopter 2002-06-24 23:27:48

helikopter w ogniu. wlasnie obejrzalam, co za film! mnostwo emocji, az sie solidnie splakalam. nie lubie filmow wojennych. to byl bardzo dobry film. . obejrzyjcie koniecznie

skomentuj (1)