O czym chcesz poczytać na blogach?

Helena beat

Antoś-pogromca matczynego spokoju - Onet.pl Blog

a

1.Mea Sophia
2.Ineshie
3.4 msc.
4.02.08.09r
5.
 


Agnieszka
1.Agnieszka
2.arma333
3.3 msc.
4.??.09.09
5.Świątecznie
 

Beata (20:14) Razem z leśniczym.Antoś uwielbia zjeżdżać ze mną na sankach,co u nas nie jest możliwe,i dlatego się smuci na chmurki że nie prószą.Maluchom spodobała się też jazda pociągiem,w którym przeżyłam chwilę grozy.Wyjmowałam z plecaka picie dla Antosia a spryciarz wyszedł z przedziału i trafił do miłej starszej pani która mu dała pomarańcze.Przestraszyłam się ale pani Helena(jak się później dowiedziałam) wyszła na korytarz poszukać jego mamy i tak na siebie trafiliśmy.Podziękowałam jej że chciała go do mnie przyprowadzić ,bo smyk mógł iść dalej,do nie wiadomo kogo.Antoś ze smakiem zjadł pomarańczę i potem bawił się skórką.Bliźniaki ciągle spały ,bo trzęsienie pociągu i usypiało.Nie tylko ich .Moja Julietta Madeleine też sobie.

rozmownica-cd - Onet.pl Blog

Zajmować zdecydowanego stanowiska. 

W przypadku Madzi też? - pyta Prowadzący. Nie. Tam stała się straszna tragedia i to co się dzieje w mediach to okropność. 

X.G.Kudlak - Zastanawiam się czy ci co wydali już wyroki czując się bezpiecznie, bo to internet, równie łatwo osądzają siebie i swoich bliskich.

Mocnego maila napisała pani Beata.: < Prawie nic się nie zmieniło od czasów Marii Magdaleny. Nadal oceniamy i ferujemy wyroki z wypiekami na twarzy. To co się dzieje przypomina mi areny starożytnego Rzymu, gdzie anonimowy tłum ryczał odurzony zapachem krwi.>

          Tak. Wyrażenie własnego zdania jest bardzo ważne, ale trzeba dać drugiemu człowiekowi  przestrzeń na.

Winy. To świat był zły. Do czasu gdy wreszcie coś drgnęło.>

 Tymczasem na tym skończę. Co działo się dalej pozostawię na później. Teraz porozmawiajmy o tym co ktoś w naszym życiu załatwia, a my się na to godzimy. Najczęściej stosowaną metodą bywa szantaż emocjonalny -" jeśli mnie kochasz to zrobisz to dla mnie". On działa w obie strony.

p. Helena - mam 25 lat i wrażenie że mama nie odcięła pępowiny. Traktuje mnie jak dziecko. Gdy nie robię tego co ona chce, obraża się.

p.Piotr - moja córka /16 lat/ ubiera się na czarno, słucha ciężkiej muzyki. Rozmawiałem z nią, ale bez skutku. Nie umiem sobie z tym poradzić.

X.G.Kudlak - Myślę tak - proponuję nie zaczynać.

Majka - Serial TVN. (Streszczenia odcinków, muzyka z serialu, galeria, forum, czat, bohaterowie, newsy , plotki i wiele wiele więcej) - Onet.pl Blog

Wie tylko jej przyjaciółka – Lilka. Razem z nią Majkapróbuje ustalić, jak zaszła w ciążę. Aleksandra mści się na Lucynie zazaproszenie Haliny na obiad. Anna kontynuuje romans z Gustawem. Najednej z ich randek spotyka ich córka Gustawa, Sylwia. Majka postanawiapojechać do kliniki, w której robiła cytologię. Spotyka dr Kowalewską,ale ta twierdzi, że jej nigdy nie widziała. Beata, matka zastępczaMichała i Aleksandry, źle znosi ciążę.

Odcinek 13

Rodzina Majki zaczyna coś podejrzewać. Majka jest już pewna, że wklinice doszło do pomyłkowej inseminacji. Wiktor przegrywa w kartykolejne pieniądze i coraz bardziej zadłuża się u Stefana. Anna wybaczaGustawowi, że udawał przed córką, że nic ich nie łączy. Lilka.

Toalecie. Majka mówi jej o ciąży. Klarazłości na Piotra, że poświęca jej za mało czasu. Jest wściekła, kiedyPiotr pokazuje jej prezent dla Majki. Lilka chce wytłumaczyć Majce, wjaki sposób Konrad dowiedział się o ciąży. Rodzina Majki przygotowujeuroczystą kolację z okazji wygranego stypendium. Zaskoczona Majka chcewyznać im prawdę, ale w drzwiach staje żona Gustawa – Helena.

Odcinek 15

Włoski wieczór dla Majki kończy się awanturą. Anna jest zrozpaczona,ale postanawia zemścić się na Gustawie. Lilka prosi Majkę o spotkanie wich ulubionej knajpce „Kliszy”. Aleksandra dowiaduje się, że zastępczamatka ich dziecka źle się czuje. Uważa, że Beata udaje i chce wyciągnąćod niej i Michała więcej pieniędzy..

Kandydaci - Rok II - Onet.pl Blog

Diana Magdalena

Kazimierczak Urszula Laura

Lasota Katarzyna

Nogaj Amanda

Albinowska Julia

Dalgiewicz Małgorzata

Franczak Beata

Klacza Agata

Lis Kamila

Zygmunt Anna

Ciszewska Sylwia

Janczak Natalia

Kluczycka Helena

marta-zmuda-trzebiatowska - Onet.pl Blog

Z Markiem, ale gdy go kiedyś spotka, z chęcią posłuży mu pomocą – był przecież dla niej kimś ważnym. Dziewczyna zaprasza Andrzeja na herbatę do domu. Ten wymawia się pracą i prosi tylko o przyjacielskiego całusa na pożegnanie. Wieczorem chłopak wciela się w ognistego strażaka ku uciesze bawiących się w klubie kobiet.

Robert, Marta i jej rodzice wracają z kolacji. Helena jest pod wrażeniem restauracji, w której zjedli kolację. Marta podkreśla, że to ona i Basia ją znalazły. Dziewczyna nie jest w stanie wytłumaczyć mamie słuszności swoich zarzutów wobec Roberta. Kobieta stwierdza, że jedynaczka cierpi na syndrom rozpieszczonej królewny. Tłumaczy jej, że mężczyzn przekonują fakty, a nie argumenty, więc córka powinna przestać się.

Poszperaliśmy w archiwach i sprawdziliśmy, którzy z aktorów serialu "Teraz albo nigdy" mają szlacheckie korzenie.
  
Na razie znaleźliśmy trzech potomków szlacheckich rodów: Marta Żmuda Trzebiatowska, Beata Tyszkiewicz i Mateusz Damięcki.

Szlachcianka Marta, herbu Żmuda:
Niedawno serialowa Marta Orkisz opowiedziała dziennikarzom o swoim szlacheckim pochodzeniu:
Podobno mój herb, Żmuda, pochodzi z Turcji. Pierwsza notka o moim rodzie pochodzi z XVI wieku. Przodkowie mieszkali w miejscowości Trzebiatkowa na Pomorzu. Stamtąd wyszło kilka gałęzi.