O czym chcesz poczytać na blogach?

Heineken opener

Tricity

Are different orchestras every gig. Basically, you show up! We’re playing Poland, and they’ll be a Polish orchestra. You rehearse with them one day, and then you play concert. Next day, Russia!”

Po zeszłorocznym niesamowitym koncercie Faith No More podczas Heineken Opener Festival, pewnie niewielu miało nadzieje, że okazja do zobaczenia i posluchania Pattona może pojawić się tak szybko (patrząc na częstotliowść jego występów w Polsce w przeszłości). Jeśli Polska nie pojawiła się w odpowiedzi na jedno z pytań jako totalny strzał.

nigggggggggorblogggg

Jeden po drugim zaczęły warczeć. W błysku fleszy, fachowcy z lotniska metodycznie i powoli tną polskim brzeszczotem kłódkę od bramy, do której profesjonalnie zgubili klucze. Wjeżdżamy jako pierwsi, odlecieć na chwilę do muzycznych zakątków całego świata . Witamy na Heineken Opener Festiwal . Witamy w Polsce.

FOTY FOTY

WIELKIE OTWARCIE WJAZDU NA LOTNISKO HEINEKENA 2008. Komentarz jedyny który mi się nasuwa to : NO JA PIERDOLE:)
Ale typ z berem raczej jest zrelaksowany, gdyż nawet damskie.

Wsłuchując się w ciszę...

Jeśli mi się uda to podaję do wiadomości przyszłym pokoleniom, że ja w wakacje roku pańskiego 2005 chciałam bardzo być na koncercie The Mars Volta w Warszawie dnia 21 VI- nie udało się. Z takim samym rezultatem zakończyły się plany wyjazdu do Gdyni w dniach 8=9 VII na Heineken Opener Festival, na którym grać miały dwa moje ulubione zespoły- The White Stripes i The Music.
Żegnam się i do następnego.

Czy Wam też monitor komputera wydaje ssię tak strasznie jasny, gdy wokoło zupełnie ciemno ?
misiasty 2005-05-29 23:00:39

chase-the-sun blog

Tu sie bede zaopatrywal w eksponaty. taki troche inny gabinet madame tussaud.
koncze juz bo oczka mi sie zamykaja i musze sie zdrzemnac chwile zeby pozniej niczym koneser kanibal delektowac sie oryginalnym smakiem lokalnej cuisine.
DAMIANEK
p.s. AGA! w lipcu w Gdyni na heineken opener jest UNDERWORLD, FAITHLESS i FATBOY SLIM! bedziesz mogla robic SZAL! no i mozemy pobawic sie w zaufanie! PODAJCIE NAM ADRES WASZEGO BLOGA bo jak juz cos napiszecie to tez chcemy poczytac.
p.p.s. Sio, czy masz jakies specjalne zamowienia? Czekamy na liste zakupow :)