O czym chcesz poczytać na blogach?

Heco

Płock

Młodych sportowców. Impreza trwała 9 dni.
20:25, gazeta_plock , Zdarzyło się przed laty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 czerwca 2005
Mocne jak pięść
Jutro zaczyna się w Płocku XVI Kramik Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych „Heca” 2005. I niech was nie zmyli ta milusińska nazwa - na Hecy można obejrzeć spektakle mocne jak pięść i głębokie jak studnia. Profesjonalizmu i zaangażowania mogłyby im pozazdrościć teatry zawodowe
- Co warto zobaczyć w tym roku? - to pytanie zadaliśmy Romanie Ludwickiej-Mierzejewskiej, szefowej Młodzieżowego Domu Kultury, organizatora przeglądu. Choć kramik rozpocznie się w czwartek, ona widziała już wszystkie spektakle. Bo żeby teatr dziecięcy czy młodzieżowy mógł zaprezentować się w Płocku, musiał najpierw przysłać tu swoje dzieło nagrane na kasetę wideo. Zgłosiło się prawie 80 grup, zaproszono 18.

syzyf | e-blogi.pl

Spraw raz już osądzonych. Szczególnym unikatem w tej dziedzinie jest Ameryka, która Konwencji o zbrodni Ludobójstwa nie podpisała, sama je dokonuje, Międzynarodowego Trybunału nie uznaje a innych posądza. Teraz jak się okazuje, nie przestrzega instytucji przedawnienia i żąda ekstradycji Polańskiego za jakiś gwałt na nieletniej, który przedawnił się 17 lat temu. To paranoja albo szum dla sensacji upadającej oglądalności w telewizji. Anarchia.  

syzyf.

Skomentuj [0]

Heca na całego i wielki szum. 2009-09-21

Heca na całego i wielki szum.
Wczoraj była ładna pogoda to wybraliśmy się z przyjacielem na stary rynek. Lubimy to miejsce, bo spokojnie tu i tak, jakość przytulnie. Wczoraj jednak było pusto i niewiele miejsc zajętych. Zamówiliśmy kawę i tak sobie bajdurzyliśmy o wszystkim i o niczym. Mój przyjaciel zaś mówi, o ile ciebie znam to telewizji nie oglądałeś, nie, nie oglądałem, no to żałuj, bo dawno takiego szumu i.

Blog moniczka92dg

Księga gości
 
O mnie
moniczka92dg
Słówko o mnie
prosze o komentowanie
Zobacz mój profil
Notki
TRoChE HuMoRu 2006-11-05
Ale heca ...
- Czy ten zegarek dobrze chodzi?
- Nie, trzeba go nosić.

Jedzie.

Blog misia97

Blog.interia.pl Następny blog »
Notki
końcik śmiechu 2006-02-21
a oto pare kawałów dla polepszenia humoru:
Ale heca ...
- Czy ten zegarek dobrze chodzi?
- Nie, trzeba go nosić.

Jedzie se ksiądz rowerkiem i przekroczył prędkośc,
no to go policjant zatrzymuje.
płaci pan 100 złotych-mówi policjant
no ale proszę pana ja tu z Bogiem jade
- tłumaczy się ksiądz
a jak z Bogiem to pan zapłaci 2000
-mówi gliniarz
no to proboszcz płaci, odjeżdża i sobie myśli:
Uuuuuuuuuffffffff.

Blog izka002

Jestem na wsi ulepilam super iglo ze sniegu.Tylko nie mam czasu dorobic dachu ,a z reszta to nie ja sama ulepilam tylko z moim rodzonym bratem Kalilem chyba wczesniej o nim pisalam i z moja wujeczna siostra Paulina. To na tyle dzis papa.

Komentarzy: 2 NIEZLE KAWALY HAHA 2006-12-10 Ale heca ...
- Czy ten zegarek dobrze chodzi?
- Nie, trzeba go nosić.

Jedzie se ksiądz rowerkiem i przekroczył prędkośc,
no to go policjant zatrzymuje.
płaci pan 100 złotych-mówi policjant
no ale proszę pana ja tu z Bogiem jade
- tłumaczy się ksiądz
a jak z Bogiem to pan zapłaci 2000
-mówi gliniarz
no to proboszcz płaci, odjeżdża i sobie myśli:
Uuuuuuuuuffffffff dobrze że sobie nie przypomniał,
że Bóg jest w trzech osobach.

Ale heca 2 ...
- Co znaczy po angielsku Why?
-.

mauvais...

Bajka i już ci nie będę pisać na co miałam nadzieję, a na co nie, bo i tak masz to pewnie gdzieś, sądzę, że głęboko, nie wiem czy ciasno. Mam proźbę(!) ostatnią, jak będzie możliwość zmiany właściciela numeru, to się na nią zgódź...
Nosz kurwa mać!
Teraz to mnie wkurwiła już...
– Dawno temu też cię o coś prosiłem, ale do dnia dzisiejszego kompletnie to zlekceważyłaś. Kiedyś też mówiłem, kiedy mógłbym z tobą porozmawiać... 30lat? Jakoś tak. W dodatku też mógłbym się przyczepić jak to się stało, że koleś mający takie hece ze swoją panienką, zdecydował się być z kimś, kto takie hece robił komuś innemu? Nie źle trzeba było ściemniać, ale przecież wszyscy twoi znajomi uważają, że to moja wina.. To faktycznie mam akurat gdzieś... I na koniec doskonale pamiętam kiedy masz imieniny i urodziny, brak reakcji w tych dniach z mojej strony coś chyba oznaczał... Potraktowałaś mnie jak szmatę, a ja zacząłem się szanować, i nigdy więcej nikt mnie tak nie potraktuje... Z nią mam kapitalny układ i wszystko jest jasne i zaplanowane... Jak nie wyjdzie... Cóż.. rozstaniemy się... A ty i ja.

crazy blog

Lecz CZYJAŚ :P latarka siadła no to se naładowaliśmy i foty będą w następnej notce :P no i suer karimata została wykorzystana do przekimana się zioma wiez sie z martu$ cisnęyśmy się na mojej karmacie i na anety 1/100 pogryzionej karimaty no i potem gdzieś o 3 razno poszłyśmy se spać.. no i tu nagla wstajemy .. jest zimno, mokro.. yyy spokojnei to tylko niezakręcona oranżada nas zalała ale dla nas to nei problem =] w ostatnie chwile jak trza byo sprzątać to se spędzaliśmy czas w miłym jakże i przyjemnym towarzystwie 10 BDH, plecakiem "sznikersem Kuraka", plływająć kajakiem no i tworząc spontanicznie super wierszyk:"a to heca, kot się zesrał koło pieca, a że piec był daleko, wyrzygał całe mleko.." ;D potem postanowiliśmy opróżnić nasze zapasy do reszty i se zjedlismy, kiśkle, budynie i zupki WSZYSTKIE !!! no i w końcu nadszedł czas powrotu =] a to HECA!!!! naraziocha;D onotka napisana przez AKU$iastą i MARTU$iastą joł
2006-01-27 18:21:34 skomentuj (12)