O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Heca

^^ Postacie z Naruto w mojej budzie ^^ - Onet.pl Blog

Do tej pory w tej budzie i po za nią z rówieśników lub trochę starszych od nas osób nie uznał nas jeszcze za normalne!
Przedtem każdy uważał nas za jakieś tępe dałniary,z których można się pośmiać i które są izolowane od reszty społeczeństwa.Błąd,nikt nas nie izolował,my same się izolujemy,bo nikt nam do szczęścia już nie potrzebny,chyba,że ktoś normalny.Uważamy,że plastiki piszące pokemoniarskim pismem i jakieś rozbrykane kretynki z krzywymi ryjami nie są odpowiednie do naszego towarzystwa.
A oto przed nami stoi słynny Itachi Uchiha,który nie robi hecy z tego,że nie wyglądamy jak lansery,nie zachowujemy się głośno i nie kładziemy sobie dwóch kilogramów pudru na twarz!
Szok!
Zabrzmiał dzwonek z liceum.To sygnał,że niedługo i zabrzmi dzwonek w gimnazjum.Pożegnałyśmy się z Itachim,umawiając się,że na następnych przerwach aż do 14.25 będziemy stały przed oknem na przeciw liceum i poszłyśmy na następne lekcje.
Matematyka i Niemiec minęły nam wszystkim bardzo szybko,bo ja w tym czasie gapiłam się na Sakona,a Ala na Sasuke.
I podczas tych dwóch przerw swobodnie gadałyśmy sobie ze starszym.

Blog zaleskiziomal

To życie kurewskie które tak często przeklinasz,
oto zycie kurewskie w którym tak często przeginasz,
oto życie kurewskie życie kurewskie za to życie kurewskie miej do siebie pretensje.

Komentarzy: 2 Pokahontaz- Za Szybcy Sie Wsciekli 2006-04-20 Co by tu rzec można się wściec tyle już hec o tym ten rec
Co by tu rzec można się wściec tyle już hec pora na rec
Wiedz spec że już dawno irytuje mnie ta niepoprawność
Gadką jawną gładko przeciwstawność
Rzeźbie weź mnie wysłuchaj otrzeźwiej
Notabene - Rahuene nie menel
Wokal ponad zrozumienie w plener
Zdenerwowany miernotą sprawy istotą
Sceny biedotą jak nigdy dotąd
Ktoś mi doniósł [doniu]
Że poniósł cię czar 5 minut gamoniu
Nie jesteś Bogiem! Uświadom to sobie!
Nie ma krzty boskości w tobie! To wiedz!

Manobuso

Działacz rzekomej europejskiej partii. Czy są w kraju autorytety, które będą bronić najważniejszych zasad konstytucji

Oczywiście palikociarze liczyli na to, że jakiś kretyn te symbole zdejmie, bo inaczej nie byłoby newsa na onecie. Ciekawe co planują zrobić podczas kampanii wyborczej… może będą rzucali prezerwatywami w biskupów, o to nawet byłoby ciekawe, news w faktach/wiadomościach co najmniej. Oczywiście wieszanie jakiś symboli bez zgody czy przynajmniej przyzwolenia właściciela budynku jest niedopuszczalne zatem żadnej dalszej hecy nie będzie, bo prokuratura i tak odmówi wszczęcia a w najlepszym razie umorzy postępowanie.

Aha i Stefek, też dał popis, podaję ku pamięci.

Niesiołowski, komentując telefon ministra Tomasza Arabskiego do szefa Polskiej Agencji Prasowej, stwierdził, iż: “To jest odpowiedzialne działanie ministra. (…) W ogóle nie ma o czym mówić. Bardzo odpowiedzialnie się zachował minister. Jeżeli się ustala, że to pytanie nie powinno padać w Izraelu, to w imię odpowiedzialności za Polskę nie powinno się go zadawać. To nie.

emoveo

Przeciez. Bo beda cie straszyc na onecie!A do dziewczyn: to trudna sprawa-blog to nie jest zabawa.Kawa zabawniejsza, blog niebezpieczny, ja jestem tu tutejszy! Rymuje bezsensu, kazdy mi to przyzna, wchodzcie na moj blog, bedzie chinszczyzna! dziczyzna nie jest zla...yyy...La la la la la!!!Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Bejbe! 
09:27, emoveo
Link Komentarze (1) »
a to ci heca i fajna przygoda

Taki se moj znajomy probowal zalozyc bloga...jego adres to:

http://marcin0.blox.pl

A tak wogole probowal zalozyc na szkolnym kompie. Nie wiedzialem ze nauczenie kogos robic bloga jest takie trudne, zwlaszcza ze inni koledzy ci przeszkadzaja. Nie mam co pisac wiec moze jeszcze jedna rymowanka... Wszyscy razem! Marcina blox jest spox.Jeszcze zadnej notki nie ma. To jest gosc! Kosc mu w nagrode dam, ja obszczam i obesram! Ołjeeeeeeeeeeeee!!! Bejbi jeeeeeee!!! 

Blog 1969roxi

Zasłużony urlop:)
Niniejszym ogłaszam więc przerwę urlopową, spóźniono-wakacyjną czy jak ją tam kto zapragnie nazwać. Nie będzie mnie chyba do końca miesiąca jak się uda i jak mnie siłą z tego urlopu nie wydrą wcześniej.Mam nadzieję, że będziecie tęsknić a po powrocie wszystko wam opowiem.
A teraz: hurra, lalala....................

Komentarzy: 16 Ale heca piątek, 29 sierpień 2008, 13:32 Ale heca,  jutro urodzinki blogowe mam, pierwsze:) Dokładnie rok temu popełniłam bloga. Wiele razy przez ten czas nie chciało mi się go pisać, miałam ochotę go zamknąć bo miałam wrażenie, że w moim życiu nic ciekawego się nie dzieje. Ale nie mogłam tego zrobić, gdyż poznałam tutaj tylu kapitalnych ludzi, spotkałam wielu przyjaciół. Dla tego też dziękuję Wam wszystkim kochani że byliście.

Heca w zoo

miodzio blog


Od tygodnia jest za paroma granicami. Trochę tęsknię. Okazało się, że nie ma nikogo w tej chwili obok mnie, z kim tak dobrze by mi się gadało. Nie mam komu pomarudzić, przed kim się powymądrzać, komu podokuczać bez ryzyka, że się obrazi, kogo dla hecy klepnąć w plecy. Koledzy jacyś zniewieściali - ściśniesz takiego po przyjacielsku, a on "ałaała, nie tak mocno, to boli!". Dodam, żem raczej waga piórkowa i nie należę do herkulesów (Madam nieomal kładzie mnie na rękę).

Ale chyba.Mam przy sobie właściwych dokumentów ani tablic. "Nie można wymienić dowodu bez wymiany tablic, to zły wniosek". "To czemu nie powiedziano mi tego w informacji?" "Bo pewnie pan nie pytał". "A dlaczego dano mi wniosek na wymianę dowodu, skoro nie można go wymienić?" "Bo pan powiedział, że chce wymienić dowód, a nie tablice". "Bo to prawda, nie miałem zamiaru wymieniać tablic". "No widzi pan? Czyja to wina?" Za drugim razem również byłem o 7.30 (ciekawostką jest fakt, że urząd otwiera swe podwoje o.
Znam życie to jeszcze trochę czasu minie, zanim toto zaistnieje - ale już teraz firma przestała być "moja". Gdzieś tak za miesiąc albo dwa zrobię sobie długaśne wakacje - a co, stać mnie! :) Potem - goły i wesoły - poszukam czegoś. Złożę podanie do zoo wreszcie. Albo szarpnę jakieś granty na etat za to co robię teraz wolontariacko. No nie wiem jeszcze. Trochę mnie zastrzelił ten nius.
miodzio 2002-04-25 16:26:45
skomentuj (7)

Hey mam na imie Kinga.Na tym blogu znajdziecie kawały,wierszyki,zagadki,a czasami będą przepisy.Jeśli lubicie Blog 27 to wejdźcie na mój drugi blog:kingablog27.blox.pl komentujcie!


"Najpierw będę lekarzem, bo tak chce tata. Potem zostanę prawnikiem, jak chce mama. A na końcu zostanę kominiarzem, bo mi się też coś od życia należy..."

 Ten lekarz którego mi poleciłeś to cudotwórca! Uleczył moją żonę w ciągu minuty!
- Tak? No sam nie myślałem, że jest taki dobry... A jak to zrobił?
- Powiedział jej, że wszystkie jej choroby to oznaka nadchodzącej starości...

U lekarza:
- Pali pan?
- Nie.
- Pije pan?
-.

 Co ty przyniosłeś w tym futerale na skrzypce? - Dziwi się nauczycielka muzyki. - Przecież to karabin maszynowy !

- Ale heca! Tata poszedł robić napad na bank ze skrzypcami! - Chichocze Jasiu.

Mamę:
- Mamo, a jak umrę to pójdę do nieba?
- Nie, synku, do muzeum.

Jasio prowadzi pingwina. Spotyka kolegę, który pyta:
-Co robisz z tym pingwinem??
-A wiesz, przyplątał się. Nie wiem, co z nim zrobić.
-Zaprowadź go do zoo – radzi kolega.
Po paru tygodniach znów się spotykają,
a Jasiowi towarzyszy pingwin. Kolega pyta:
-I co, byłeś z nim w zoo?
-Pewnie. Teraz idziemy do kina.

Uczeń odpowiada na lekcji fizyki:
-...i wtedy.