O czym chcesz poczytać na blogach?

Heavy rain

Tomiga Blog

   13 Sierpień 2011 o 10:20 | #2
   Odpowiedz | Cytat

   Z jednej strony masz racje (jeżeli chodzi o ilość miejsca) ale skoro już kupuje grę w pudełku i to fajnie żeby te dodatki były w pudełku. Problem z tym że np. takie soundtrack heavy raina nie bardzo da się zrzucić poza PS3. A muzyki raczej nie słucham na konsoli…
   Aczkolwiek cały ten wpis miał pokazać problemy z cyfrową zawartością w tym konkretnym przypadku.

 1. No trackbacks yet.
.

kas

Wprawiały mnie pytania o orientację w terenie, wskazywanie kierunków i jakąś ogólną zaradność życiową, którą się nabywa w najmarniejszej nawet drużynie będąc. Bo sobie radzę.

Co nie zmienia faktu, że bardzo bym chciała, by ktoś rzekł, jak rzekł u Ani diFranco -
you'll say let me carry that
give that to me
and you will take the heavy stuff
and you will drive the car
and I'll look out the window making jokes
about the way things are.


Jestem kobietą i bez testów na tyle, by chcieć czasem słabszą być :).

telling lies


Link 14.01.2007 :: 14:16 Główna Komentuj (0)
Pan Bowie śpiewa telling lies wspominając kilka razy o dictionary, ja.Kiedy indziej więc.

Ach, gdybym ja aparat miała, tyle tu kolorów i słońca. Może jakieś dawne zdjęcie wynajdę, to pokażę. Tymczasem dalej mi błogo, popielęgnuję ten stan.

feels like home


Link 16.01.2007 :: 23:56 Główna Komentuj (1)

konto mam od hohoho...
Jaka jest data ważności marzeń?

you look like rain


Link 21.01.2007 :: 21:25 Główna Komentuj (0)
Urzekła mnie ta piosnka, co w tytule. I choć wszystko w okolicy looks like rain, przekornie i wbrew nowoodkrytej piosence, wybyłam na obczyznę (gdzie śnieg jest) jeździć na nartach. Choć generalnie na nartach nie jeżdżę. Zrobiłam trochę zdjęć malowniczych siniaków na moich nogach, w związku z tym.

Our princess is in another castle!

23:26 | #10
Odpowiedz | Cytat

InFamous, Killzone 2 (“kurczę strzelają do nas!”), Fallout 3 (polonizacja wersji konsolowej i mega opóźnienie z tym związane to chyba największy strzał w kolano dla Cenegi w tym roku…). Jak Sony zrobi pełny dubbing takiego Heavy Rain bez możliwości wyboru – kolejny raz będę musiał kupić grę via allegro albo UK… Za to brak tłumaczenia takiego Little Big Planet zadziwia mnie do dzisiaj.

Wiedźmina w wersji nie-polskiej nie wyobrażam sobie :)

tengu.blog

Nie przynudzają jak większość amerykańskich produkcji.
A tych jest od groma i ciut ciut. Najgorsze jest to, że trudno wyłowić jest wśród nich jakąś ambitną perełkę. Liczę na to, że im bliżej sezonu oskarowego tym częściej mój zmysł kulturalny będzie bardziej zaspakajany. Na razie siedzę i oglądam gnioty rodzaju Frozen czy Starcie Tytanów.
Przynajmniej mam ambitną produkcję na PS3. Heavy Rain - piękna gra ze świetnym klimatem. Dla dorosłych:)

skomentuj (0)


Strona główna
wrzesień 2010

AdventureGamerPL – Blog

Archiwa

 • Tagi

  3 Cards to Midnight Anaconda Art of Murder Benoit Sokal Broken Sword Butterfly Cenega Ceville Chronicles of Mystery City Interactive Culpa Innata David Cage Dracula 3 dtp AG Evidence Experience 112 Fahrenheit Fearless Future Games Heavy Rain In Memoriam IQ Publishing Kheops Studio Lexis Numerique Mata Hari Memento Mori Microids Mile of Cry Nicolas Games Nikopol Omikron: The Nomad Soul Paradise Runaway Secret Files Sinking Island Still Life Still Life 2 Syberia Tale of a Hero Tales of Monkey Island Telltale Games Tex Murphy The Secret of Monkey Island The Whispered World White Birds Productions
 • videoulipo

  Na poziomie samej czystej treści, bądź fenomenów ekonomicznych, społecznych, politycznych. Brakuje wniknięcia, namysłu nad samymi fundamentami zagadnień typu „język ekspresji”. Nie ma znaczenia, czy gry można kupić w Empikach, niedaleko działu z muzyką. Nie ma znaczenia, czy ten lub tamten magazyn nazwie je „częścią kultury”. Nie ma znaczenia, czy fabuła „Heavy Rain” jest czymś „najlepszym w gatunku thrillerów od czasów >>Siedem<<” (nie moje określenie, nie grałem). Nie ma znaczenia, do ilu koncepcji filozoficznych można wyciągnąć nawiązania z prostej wariacji „Snake’a”. I tak dalej, i tak dalej. Nie ma to wszystko znaczenia, bo źródło przepaści tkwi głęboko w formalnych ograniczeniach i definicjach,.

  Wszystko o serii The Sims 3 i The Sims Średniowiecze oraz Naszych Rodzinach - bloog.pl

  Tylko do wytwarzani mgły. Można nim zrobić różne piękne krajobrazy, takie jak : tęcza, śnieg, deszcz czy nawet ogień. A oto różne kody do ich aktywowania: [aby załączyć okienko tych kodów, wystarczy kliknąć na przedmiot z wciśniętymi klawiszami Ctr i Shift i wybrać interakcję 'Ustaw efekt wizualny..' ]

   

  Deszcz :

  rain heavy night time [ale bez spacji] - deszcz w nocy

  rain torrentian night time - ulewa w nocy

  rain light night time - mżawka w nocy

  rain heavy day time - deszcz w dzień

  rain torrentian day time - ulewa w dzień

  rain light day time - mżawka w dzień

  Śnieg:

  snow falling heavy day - mocny śnieg w dzień

  snow falling light day - lekki śnieg w dzień

  snow falling heavy night - mocny śnieg w nocy

  snow falling light day - lekki śnieg w dzień

  Tęcza - rainbow 

  Ogień - fire

   

  No a mgła jest już wpisana automatycznie, ale jeśli ktoś chce ją przywrócić po innym kodzie : ep2SpiritFog .

   

  Niestety jest to tylko emiter. Nie ma takiego czegoś, że pojakimś czasie zrobi się jakaś zaspa ze śniegu czy kałuża.. Jest tylko ciągły opad nic więcej ;( . Ale jeśli ktoś.