O czym chcesz poczytać na blogach?

Heavy metal lover

Galeria Teatr from Poland - Onet.pl Blog

- EP -Execution Of Humanity – LP CD. EXARHAT – “Victims of Heaven” EP.
DIABEŁ SHIGELLA – W swoim dziewiczym zespole Total Eclipse był basistą. “Rozjuszony smakiem heavy metalowej energii łaknął coraz więcej i więcej... Po kilku latach, mokrych od krwi i potu przeniósł się do Krakowa, gdzie przejął rolę młodszego basowego w thrash/deathowym Impassivity”..Taniec- freestyle. Mikser, beatbox, trąbka. Tak reklamują swojeprzedsięwzięcie pomysłodawcy cyklu Czewa Ma Moc, którzy zadbali o przygotowaniekrążka promującego częstochowskie podziemie i oprócz dobrze im znanychczęstochowskich składów na imprezę zaprosili OKA, znanego ze współpracy zHaem`em.

20.01.12 - Habakuk, dj King Lover+support SensiMilion.Sztuka Ulotna Tour w TFP, godz. 19.00,Z dnia 19.11.11 otrzymał zespół YazzGod (nagroda finansowa)

UDS - Underdamped System tworzą: Łysy, Perkinz, Muchum, Gruby, Kargul. Panowie grają metal od zimy 2008 roku, choć zadebiutowali dopiero w roku 2010 w klub Iluzja (Kłobuck). W roku 2009 nagrali demo.
http://www.facebook.com/underdampedsystem

Bloog poświęcony Freddie'mu oraz super zespołowi Queen... - News - bloog.pl

Klasą czasem okazują się zwykłymi kurwami. Jednocześnie lider Queen serdecznie odnosi się do stricte gejowskiej frakcji swojej publiczności, czasem pół-żartem, pół-serio, jak w piosence Good Old-Fashioned Lover Boy. Niby narzeka na samotność, ale po namyśle dodaje, że pustka wokół cieszy go jednak na swój przewrotny sposób: - W tej chwili mieszkam zupełnie sam. Teraz przychodzi tylko pani do sprzątania i.Jest w stylu rock opery i charakteryzuje się i nowatorską i niespotykaną w muzyce pop formą muzyczną, łącząc w sobie trzy całkowicie różniące się fragmenty: bez chóru, a cappella oraz z elementami heavy metalu. Mimo tego, utwór znalazł się na singlu i okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym, stając się punktem zwrotnym w karierze zespołu.

Chainsaw

Naprawdę różnorodna i ciężko się przy niej nudzić. Z drugiej strony, wpada do czachy z prędkością światła. Takich hitów jak "At Callanish", "Supernature's Queen" czy nawet "Storm Lover" (w którym jak w studio stwierdziliśmy, Chainsaw pozdrawia Opole) można słuchać w kółko. Ostatnio zerknąłem w mój profil na last.fm i co? "Evilution" zajmuje zaszczytne pierwsze.Niesamowicie podbijają siłę tego materiału). Wykorzystanie chóru i klawiszy też nie pozostaje obojętne, oba te elementy tworzą naprawdę nie niesamowity klimat. Wszystko oczywiście dopełnione rasowym heavy metalowym łojeniem. Cały ten bigos wymieszany ze sobą daje przemyślany i inteligentny materiał. Materiał, który konsumować będziecie jeszcze przez długi czas.

Warto.

Kolorfull - Onet.pl Blog

<3 14 lipca był piękny, tenpokaz sztucznych ogni to było coś niesamowitego. Ogólnie mertobyło wspaniałe <3 och tak, spotkałam w jeden dzień Filipa, cobyło bardzo miłe, tak samo jak jaranie się Heavy Metal Lover.