O czym chcesz poczytać na blogach?

Heath ledger joker

wgodzinachpracy.blog

(ostatnie 10 lat). Bawiłam się cudnie do rana.


B z kolei wymyślił imprezę przebieraną. Hasło: Super Bohaterowie. Pokazuje mi zdjęcia. Łacham się z każdego przebrania. Widzę Jokera (Heath Ledger to Mały Mi), Człowieka Hipnozę (płaszcz z worka na śmieci, na oczach naklejone drugie oczy, żeby zawsze mógł Cię widzieć i zahipnotyzować, a na piersi kółko-ślimaczek, które kręcąc się powoduje.

Nowe Tworzywo

Zabraknąć „Mrocznego Rycerza”. Komiks, który zjechał na tory realizmu, zachowując przy tym swą odrębność. Kino popularne, stawiające przed widzem pytania o granice poświęcenia, o dobro i zło. Do tego Heath Ledger w taki sposób odegrał postać Jokera, że wszelkie porównywanie jego kreacji z wcześniejszym występem Jacka Nicholsona nie ma większego sensu. Psychopatyczny HL wyrugował z naszej pamięci obraz szaleńca w interpretacji JN.

Polish Idiot - Onet.pl Blog

Zagraną przez niego jest Renton w "Trainspotting". Wszystkim polecam ten film. 
  

2. Heath Ledger (znam z filmów "Brokeback Mountain", "Batman", "Złośnica). Niestety zmarł 22 stycznia 2008 roku, ale postanowiłam go umieścić na drugim miejscu ze względu na jego świetną grę aktorską. Zanim powiesz że nie jest świetny to powiedz, czy całowałbyś się z facetem (a nawet więcej)? Po za tym rola Jokera jest genialna ;P
   

3. Jake Gyllenhaal (I tu mogę wymienić tylko dwa filmy:.

Blog Nie Wiadomo O Czym... - Onet.pl Blog

Od razu mi się przypomina "Strzelec", albo "Zdarzenie", o "Strachu" to juz nie wspomnę:PP... oh i jeszcze jeden jest, jeździ autobusem, znaczy jeździł<myśli>, ciekawe... no no to on jest podobny do Śp. Heath Ledger, dla tych którzy nie kojarzą, to Patrick z "Zakochanej złośnicy", czy też Joker z "Mrocznego rycerza". Dobra no tyle:P:P Wy też tak macie, że wszędize widzicie znajome twarze:P:>??
Wiem, wiem mam niepokolei, wszyscy mi to powtarzają, no ale co zrobić taka już jestem:PP