O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Heath ledger

Heath Ledger - Onet.pl Blog


24 maja 2009
Dobre serca aktorów...
hey:**
Jak wiadomo Heath niespodziewanie zmarł w kwiecie kariery i nie dokończył zdjęci do filmu

Doctor Parnassus " ,gdzie grał jedną z głównych rół jego bohater nazywał się  TONY więc ...

trzech aktorów przejmie rolę Heatha Ledgera w filmie "The Imaginurium of Doctor Parnassus".

Pomimo tragicznej śmierci aktora, Terry Gilliam chce skończyć rozpoczęte dzieło i w tym celu.

ADRESY SŁYNNYCH GWIAZD - Onet.pl Blog

Która przyniosła mu nominację do Oscara. Niedawno zakończył zdjęcia do "The Dark Knight", gdzie wcielił się w postać Jokera. Jego kolejną rolą miała być postać w nowym filmie Terry'ego Gilliama "The Imaginarium of Doctor Parnassus".

Heath Ledger miał 28 lat.

Uaktualnienie wiadomości:
Według najnowszych informacji policja na razie wyklucza samobójstwo. Znalezione przy aktorze tabletki to środki nasenne. Jedne przypisane przez lekarza, drugie.

Sen nocy letniej... ;*

Energię.
Za 4 miesiące dadzą mi dowód i powiedzą 'Jesteś dorosła' Ja dorosła?
Jak tak wygląda dorosłość, to ja chyba podziękuje.
komentarze [10]

Co się dzieje?!!! [*] >> środa, 23 stycznia 2008 19:26:19
Heath Ledger nie żyje.
Britney spada coraz niżej, Lohan znowu na odwyku.
Heath Ledger nie żyje.
Masakra w szkole, chłopak zabił kolege za 50 zł
Heath Ledger nie żyje....
Patrzysz z boku na ich życie jest takie 'oh i.

O książkach, muzyce, filmach...

Nie "rzuciło" mi sie w uszy z utworów, który wybrzmiały w filmie.

 

Podsumowując: uwielbiam Casanovę i nie zdziwiałabym się gdyby "oryginał" był równie zniewalającym mężczyzną jakiego zagrał Heath Ledger :).

16:33, madame.rousse
Link Dodaj komentarz »

So live...

Tak byłam na tym w końcu z Izą. No i film jest świetny opowieść o miłości pomiędzy dwoma facetami może temat wydaje się trochę głupi ale pokazuje to co jest w każdym człowieku strach przed ujawnieniem. Oczywiście nie rozumiem jak Heath Ledger mógł się zakochać w Jacku Gyllenhallu przecież ja jestem lepsza ^_- ale co tam, nie żyłam w czasach kowbojów (ale i tak uważam, że Heath jest przystojniejszy od Jacka). Ale wracając do filmu to zakończenie było trochę.Po szkole dziennikarskiej został dziennikarzem, teraz pracuje jako redaktor w gazecie „film” to mi też się uda ^_^
Trochę się zastanawiałam czyje dać zdjęcie no bo nie mogę cały czas dawać tych samych osób: Bloom. Ledger, Bana, Byrne – chociaż Nicka Byrne już dawno nie dawałam, ale to następnym razem. Teraz umieszczam zdjęcia dwóch muzyków których bardzo lubię ze względu na to co śpiewają, jak śpiewają – czyli moi muzyczni idole od.

Heath ledger joker

...

Próbowali odtworzyć tekst zawarty w tej scenie. Jeśli ktoś już olgądał zapewne domyśla się o który moment chodzi. Tak, nie mylicie się. Magiczna sztuczka z ołówkiem. To co zaprezentował świętej pamięci Heath Ledger w roli Jokera to mistrzostwo. Arcydzieło. Trudno to opisać, najlepiej zobaczyć samemu i ocenić. Przyznam, że początkowo bałem się tego filmu. Bałem się, że tragiczna śmierć Ledgera wpłynie na recenzje, na opisy i na.

Harry Potter - bloog.pl

Wystąpi w drugiej części filmu Batman: Początek, która będzie nosić tytuł: The Dark Knight (Mroczny Rycerz). Oldman zagra policjanta Jima Gordona. Oprócz niego w filmie wystąpią Christian Bale jako Batman i Heath Ledger jako Joker. Film wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,1268402,trackback

.