O czym chcesz poczytać na blogach?

Hdr photoshop

Blog dracenafotograf

Którego ciebie może wybrać ujawnianie, które chcesz połączyć (Cyfra 8.11()). Wybierz obrazy, klik ‘Open’ i kiedy wracasz do ‘Merge do HDR’ pudła, klikasz ok. Wtedy będziesz widzieć nowe okno z podglądem końcowego HDR obrazu i kciukowych paznokci wszystkich ujawniania użyłeś (Cyfra 8.11(b)). Zauważ, że obraz, który obejrzysz jest obrazem 32-kawałka i będziesz musieć przerobić to do niższa głębia kawałka (16-kawałka lub 8-kawałka). Kiedy zmieniasz.Użyty, by pomóc ci dostosować ujawnianie odpowiednio. Wysoki dynamiczny zasięg (HDR) obrazuje jest obrazem, który ma, dynamiczny zasięg, który najwidoczniej przewyższa dynamiczny zasięg zwykle wystawionego obrazu. Z Cegła niewypalana Photoshop (wersja CS2 i później) możesz utworzyć HDR obrazy używające wielokrotne ujęte w nawias ujawnianie tej sam sceny z cyfrowym aparatem fotograficznym. HDR obraz może zostać utworzony przez ujmowanie w nawias ujawniania i cyfrowo.

(¨`•.•´¨)BoGaTe - InStRuKcJe (¨`•.•´¨) - Onet.pl Blog

         ~ Pobieral*nia ~

Adobe Photoshop 9.0
Adobe Photoshop 10
Gimp 2.4.2
PhotoFiltre
Advanced GIF Animator 2.23
AltaLux 0.8
Animated Coloring 1.0
Animated GIF producer 3.3
Artizen HDR 2.5.8
ArtRage 2.5
Poszła jak zwykle do szkoły na ferie =). Po feriach poszłam
do mojej kumpeli Ju$tyśki :P - dzięki tej wizycie mój dzień do końca nie jest taki
zły :) Jutro jedziemy na wycieczkę =D Mam nadzieję ,że będzie fajnie :P

A teraz obiecana instra :

Jak wybielić zęby w AP ?

1. Otwieramy AP (Adobe photoshop).

2. Wybieramy obrazek (Plik->otwórz)

3. Zaznaczamy tylko zęby. Do.

(NIE)POKOJE

Się, że to wszystko, co Ingels sprzedaje jako nowatorskie, dawno już było.

Architekci, który doczekali się już realizacji, często są nimi rozczarowani. Rządza chwały jest jednak silniejsza. Znowu w ruch idzie Photoshop. Bo już żaden architekt, fotograf, ani redaktor, nie pozwoli sobie na wypuszczenie zwykłego reporterskiego zdjęcia. Z planu znikają trakcje, anteny, czujki przeciwpożarowe, czasami nawet okna, pstrokate otoczenie robi się czarnobiałe. W.

Dobrze swoją robotę. Podstawą są wystudiowane kadry i ekstremalnie szerokie kąty obiektywów. Przestrzeń staje się bardziej dynamiczna, nie widać wstydliwego otoczenia, płotów z drutem kolczastym… Normalne stało się używanie techniki HDR dla uzyskania nieprawdziwego, ale efektownego oświetlenia obiektów. Bogatsi zachodni architekci idą nawet dalej – zatrudniają modeli do sesji fotograficznych przy pustych jeszcze budynkach, albo w przestrzeniach, które nie działają.

Blog szymonfotografia

Dla obracania twoje panoramy do małych planet. Pierwszy jest programem oprogramowania bezpłatnego Hugin { który też zdarza się, by być najlepszą otwartą zszywarką źródła aktualnie dostępny) i drugi jest handlowym Flexify podłączany dla Photoshop. Oba programów jest jednakowo wysokiej jakości, odpowiednie dla użycia z obrazami HDR i są dostępny dla Mac i Windows. Spójrzmy na Flexify po pierwsze. Wszystko ustawienia jest pociągnięte razem w jednym oknie i duży obraz podglądu robi pracowanie z podłączany prosty i intuicyjny. Najważniejsze ustawienia dla naszych.