O czym chcesz poczytać na blogach?

Hayate

Shaman King Len Tao i Lily Potter - Onet.pl Blog

Kaminari (ona też jest z Wioski Piasku)
-Nie wierzę wam- powiedziała głośno Pilica- nie wierzę, że mogłabyś kogoś zabić Lily! Owszem, poturbować, tak jak Trey'a, ale nie kompletnie zniszczyć!
-Pilica... Masz rację, ja nigdy nie zabiłam nikogo z własnej woli. Zawsze próbowałam brać żywcem, ale po prostu nie zawsze się da-wyjaśniła Lily
-Wszyscy tu myślicie, że ta wiedźma i my jesteśmy takie niewinny jak wy?- zadrwiła przechodząca koło nich ruda dziewczyna- Biedna, głupia, nie mająca o niczym pojęcia banda małych rozwydrzonych bachorów! Kompletnie nie wiecie, co...
-Hibana. Dość- powiedziała Hayate- przedstawiam wam Hibanę, naszą siostrę.
-Brawo siostrzyczko. Już lepiej nic nie mów- warknęła Kaminari
-Ale to prawda- powiedziała jadowicie rudowłosa- chyba mają prawo poznać prawdę o ich przyjaciółeczkach, które wcale nie są takie kryształowe jak sądzą, bo...
-HIBANA! STARCZY!- wrzasnęła Lily
-O co chodzi, Lily-spytała Jun- O czymś nie wiemy?
-Księżniczko, nie jesteś tu po to, żeby obrażać moich przyjaciół, tylko po to, żeby nam pomóc w rytuale, pamiętasz? To idź już sobie łaskawie!- wrzasnęła Lily do Hibany.  Ta odwróciła się i zniknęła w tłumie. Nagle w powietrze.

Świat oczami Divu - Onet.pl Blog

Krótki opis:Krótka historyjka o tym... co nieprzyjemnego może się zdarzyć, gdy zapomni się o czymś bardzo, bardzo ważnym - jedzeniu xD! \ Kolejna krótka historyjka o trzech zwierzątkach i ich właścicielu. Co się dzieje, gdy zwierzaki zostają same w domu?

Podsumowanie: Moim zdaniem przyjemna na zimowe wieczory, gdy nie mamy już co robić. Kreska jest w porządku przyjemna i 'ciepła'.

Moja ocena: 8/10

Gdzie można ją znaleźć:
1 seria: http://hayate.pl/old/index.php5?strona=projects&id=5477
2 seria: http://hayate.pl/old/index.php5?strona=projects&id=5653

Przykładowe strony:
1:http://hayate.pl/projects/inu_usa_neko/1/1/view#3
2:http://hayate.pl/projects/inu_usa_neko/1/1/view#5
3:http://hayate.pl/projects/inu_usa_neko/1/1/view#14

I w nawiązaniu do poprzedniej notki.Full Moon Joker możecie znaleźć pod tym adresem: http://manga-shinden.info/Full-Moon-Joker/ i przykładowe strony:

życie jest jednym wielkim rozczarowaniem... - Onet.pl Blog

Niego głos Sasuke.

- Nie, nie! - szybko zaprzeczył. - Ja bardzo chętnie!

Uchihe ucieszył ten wybuch entuzjazmu i od razu się rozluźnił. Nie miał pojęcia, co by zrobił gdyby Naruto ten pomysł się nie spodobał. Nie miał żadnego planu awaryjnego. Założył, że chłopakowi przypadnie ten pomysł do gustu i nie myślał już nad niczym innym.

Samochód zatrzymał się na parkingu. Wszyscy w trójkę wysiedli, a Hayate poprowadził ich do drzwi. Jak wywnioskował Naruto, znajdowali się na tyłach klubu. Nie bardzo rozumiał, dlaczego nie mogą wejść przez frontowe drzwi.

Kiedy przekroczyli próg, zobaczył barczystego ochroniarza, który odezwał się głębokim głosem:

- Hayate! Wreszcie jesteś.

- Cześć. Daj spokój, już myślałem, że nie dojadę. To miasto wariuje w taką pogodę. A że ktoś nie mógł się pozbierać.

Historia Geninki - Onet.pl Blog

Słońce dopiero się przeciągało, kiedy znowu lunął deszcz. Wielkie krople rozbijały się na skałach, drzewach, wodzie oraz na grzbietach wędrowców. Większość z nich pochowała się właśnie w jaskiniach, bądź pod drzewami chcąc przeczekać ulewę.
- Hokage-sama, winniśmy to przeczekać! Przemokniemy do suchej nitki! - powiedział Ebisu, równając się ze swoim dowódcą.
- Hokage-sama, nie! - odparł od razu Hayate, który nadal trzymał w ramionach śpiące dziecko. - Musimy jak najszybciej znaleźć się w wiosce, ona robi się coraz słabsza! Jestem też pewien, że te ataki bólu będą się powtarzać coraz częściej... - dodał, spoglądając na oddychające miarowo stworzenie. Napaści były już trzy. Dwie podczas nocy i jedna dosłownie przed momentem.
- Gekkou ma rację, Ebisu. Jeśli chcemy ocalić tą dziewczynkę, to musimy się spieszyć.
- Hai, hai.
Tak więc biegli. Biegli, robiąc tylko króciutkie przerwy. Biegli nieustannie i choć zmęczenie dawało im się bardzo we znaki to nie zwalniali.
Słońce.