O czym chcesz poczytać na blogach?

Haters gonna hate

Haters gonna hate.

...::Harry Potter i Prawo Krwi::...Nic nie jest tym na co wygląda - Onet.pl Blog


29 lutego 2012
Rozdział 21
Dobra wiadomość. Rozdział 21 został ukończony. Jutro bądź w pt idzie do bety, so I know haters gonna hate. Jeśli nie uda mi się skontaktować z betą do wspomnianego piątku wrzucę go takim jakim jest:)
Black June (20:54)
4 Ci który ujarzmili mrok

skunksik.blog

No sorry takie przyjaźnienie się z kimś i nagle jedno zdanie, jedno słowo, zła interpretacja, badz nadinterpretacja i czlowiek słaba istota np zaczyna rospuszczac plotki. boże lepiej po prostu być przygotowaną na to że predzej lub pozniej [raczej predzej i czesciej] dostanie się kopa w dupe.

haters gonna hate itp.

teraz toche o przyjazniach : zawsze maja wzloty i upadki, jedne koncza tragicznie, drugie wzmacniaja sie, ale najbardziej na świecie wkurwia mnie to, jak zapoznaje ze sobą dwie przyjaciółki i jedna [ta zazdrośniejsza/zadrosna] zaczyna mierzyc drugą, wyrabiajac sobie o niej zdanie pod.

final letter

Własnego ciała i strachu przed dojrzewaniem. Nie są to tematy ani łatwe, ani zbyt przyjemne, zwłaszcza jeśli osadzone są w przedziale podstawówka→gimnazjum. Wiele osób ma zastrzeżenia co do tego, że fabuła jest zbyt głęboka, a bohaterowie za poważni i ze zbyt dużymi problemami przychodzi im się borykać. Haters gonna hate, ale darujcie sobie ludzie. W erze animu o fabule tak nikłej, że u bohaterów trzeba doszukiwać się szarych komórek gdzieś po kątach, a do tego wpakowanych po brzegi niezbyt wyrafinowanymi pantyshotami i innym fanserwisem zacierającym już granicę pomiędzy ecchi a hentai naprawdę.