O czym chcesz poczytać na blogach?

Hasbro

LPS jak ja je kocham

Jaka ja głupia.

Nie wyobrazicie sobie, ale ja chciałam przestać zbierać LPS! Chore. Jak ja mogłam o takim czymś pomyśleć! A i żeby notka nie była krótka dodam foteczkę:

18:03, paulinadydula99
Link Dodaj komentarz »
Historia LPS.

Kilka lat temu, firma Hasbro zaczęła produkować małe figurki.
Jako 1 LPS powstał cziłała(zapomniałam jak się pisze).
Hasbro zaczęło produkować pierwsze LPS z różowymi magnesami z ,,obrazkiem"
łapką. Kiedy już były numery 210 i dalej Hasbro wprowadziła mniejsze, gorsze
i słabsze szare magnesy.Od numerów ok. 400 Hasbro wprowadziła LPS ze znaczkami w oczach. Pewnie prawie każdy kolekcjoner LPS ma takie, ale jeszcze z magnesami. Od numerów ok. 700 LPS już nie miały magnesów. Moim zdaniem z tego powodu:małe dzieci się nimi bawiły i mogły wypaść magnesiki a dzieci by je połknęły.Już chyba każdy wie że w LPS.

Wszystko o LIttlest pet shop - Onet.pl Blog

Kupić to kupię ale nie wiem czy może np. lepiej centrum handlowe. Proszę poradźcie mi coś bo ja już po prostu sama nie wiem! A więc pierwsze nowości ze świata LPS.
Wersja LPS Black&White:
  
Co to jest ja się pytam hę?? Oni sobie żartują. Jakieś EMO petki robią. Mi się zawsze LPS kojarzyły nie wiem czemu z latem, z tęczom z radością, z kolorami a to to są jakieś kompletne porażki. Niektóre tylko lps będą mieć kolory jak normalnie. Ale proszę was czy oni do cholerci (ładnie mówiąc) chcą skończyć z LPS! Jak już nie mają pomysłu to niech napiszą łaskawie na swojej stronie " ups Hasbro jest za głupie by myśleć o LPS woli konstruować podruby i inne pierdołki dla 4 latków" ;// Przynajmniej nie będą sobie robić wstydu w oczach fanów i kolekcjonerów Littlest pet shop. Spójrzcie sobie jeszcze na to:
 
Jakieś paskudztwo! Bleeee....
Dlatego popieram tę akcje:
 
Teraz to już na pewno do b**** się nie przekonam!
Ok koniec tego okropnego tematu bo normalnie...>wymioty< xD
Ostatnio zastanawiałam się ( robiłam przemyślenia w nocy o czym napisać dzisiejszą notkę i mi tak nagle wpadło nie wiadomo z kąd) co wie o LPS nasza mądra ciocia Wiki (Wikipedia) xD A więc.

Mój duży świat? - Onet.pl Blog


23 września 2006
Hejka!
Sorki że tak dawno nie pisałam ale nie miałam czasu,dzisiaj zrobiłam kilka candy!:D                                               
Kami-sama (10:02)
łęę...

21 września 2006
Fajne Stronki

http://pollypocket.everythinggirl.com/house/decorate/decorate.aspx

http://www.hasbro.com/mylittlepony/

http://www.hasbro.com/mylittlepony/

Kreskówki Transformers

TF Animated: jak narysować Bumblebee’iego

Maj 27, 2008 at 4:37 pm (Transformers Animated) (animated, bumblebee, download, draw, how, jak, narysować, tf, to, transformers)

Hasbro opublikowało instrukcję jak narysować głowę Bumblebee’iego. Można ją ściągnąć TUTAJ. Instrukcja jest też dostępna w dziale download.

Źródło: Hasbro

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Blog Kinius120

Będzie przykro... Przynajmniej jeśli czyta czasopisma kobiece. A szanse na to są spore.

W wywiadzie dla Elle Jessica Alba powiedziała o Efronie:

- Zac wygląda jak dziecko z dużą ilością makijażu. [Gdy go spotkałam] pomyślałam sobie: "Mój Boże, jesteś po prostu dzieciakiem."

A z tymi doklejanymi rzęsami nawet uroczą dziewczynką.

Komentarzy: 2 Miley Cyrus pomaga chorym dzieciom z Hasbro Children's Hospital 2008-01-02 Miley zawitała w piątek do Hasbro Children's Hospital, gdzie przebywają głównie dzieci cierpiące na nowotwory i choroby serca. Gwiazda rozmawiała z młodymi pacjentami, chętnie rozdając autografy, zabawki, a także szczoteczki do zębów(grające piosenke). Na zdjęciu z 7-letnim Alexem Wilson, jednym z pacjentów.Chciałam zauważyć, że to nie pierwsza taka akcja charytatywna Miley. Wcześniej razem z Vanessą Hudgens wzięła udział w imprezie pod hasłem.

Magazyn Gier | By gamer for gamers

– dzięki czemu możemy tłumaczyć się, że robimy coś pożytecznego dla siebie, a nie tracimy tylko czas na granie.

Największy potencjał tkwi w trybie multi, i jest najbardziej zbliżony do “prawdziwej” gry z koścmi i kartonową planszą. Na jednym telefonie może grać do czterech graczy. Potrząsając aparatem imitujemy rzut kolorowymi kośćmi, aby wybrać rodzaj rywalizacji w danej rundzie – albo jest to proste wyzwanie: znaleźć dana ilość obrazków, albo: kto odnajdzie jak najszybciej wybrany obrazek, albo tryb licytacji – gracze obstawiają, który z nich będzie w stanie znaleźć jak największą ilość obrazków w krótkim czasie. Za wygraną otrzymujemy po jednym punkcie, gdy zbierzemy ich 6 wygrywamy grę. Tryb dla wielu graczy jest niezwykle “towarzyski”. Porównaniem niech będzie talia kart: czy, kiedy w wakacje za oknem kolejny dzień pada, jest lepsze zajęcie niz partyjka tysiąca lub makao? Tak samo własnie jest z Pictureką!

Werdykt. Ściągnąć, zainstalować i pograć. A potem nie kasować, bo to jedna z tych gier, które dosłownie “mogą się przydać”

Stopka.

Stworzone przez: Electronic Arts i Hasbro

Data premiery w Europie: 25 listopad 2010

Wymagania: Dowolny iPhone/ iPod.

oblivion.blog

Tak jak być powinno.
Mały szkrabek po powrocie z Warszawy jest wyraźnie spokojniejszy. Jednak moja mama ma rękę do dzieci i choć odrobinę nauczyła Julię zajmowania się samą sobą. Z dnia na dzień jest coraz bardziej samodzielna, coraz pewniej stoi. A jutro szczepienie. Nie wim czy nas dopuszczą bo mała ma katarek. Się zobaczy.
A ja... No cóż przygotowuje się do przejscia na inny system zarządzania sklepem (system napisany przez mojego brata). W związku z powyższym uznałam, że należy wraz z tą zmianą zmienić również wygląd sklepu. Szykuje się też wprowadzenie następnych producentów Matel, Hasbro. No i znów opieprzyć trzeba drogie panie z Marko. No cóż samo życie :)
Pracowita ja zracam do projektowania :)

skomentuj (0)

Prackowo 2007-02-20 16:51:58

Perspektywa dodania ponad 300 produktow sprawia, że robi mi się niedobrze.

skomentuj (0)

Czas koncertów 2007-02-22 22:36:01

Jak wyżej... Czyli ząbkowania czas. Z nassszych wspomnień z wychodzenia dolnych jedynek wnioskujemy, że dzidziulkkowi wychodzą nastęępne zębolki. Wybudzanie się z.