O czym chcesz poczytać na blogach?

Harvey norman

swetrosfera

Oto walentynkowa rewia mody w sam raz dla maniaków ciepłych, przytulnych dzianin:

fot. asos, newlook, delias, fafetch, harvey nichols, jane norman, loucheglory, topshop, tealeaf, very.co, woldfox couture, yesstyle

Nie samą dzianiną jednak człowiek  żyje… Dobrze przyoblec ciało w pięknie skrojoną kieckę, dobrać odpowiednie buty, torebkę i biżuterię. Również tutaj.

Blog Prometeus74

Wielką wojną".
Nic nie mogłoby przygotować żołnierzy na plaży Omaha do bitwy, którą właśnie mieli stoczyć. Przepełnieni nadzieją i determinacją, żaden z nich nie wiedział, czy uda mu się przeżyć. Patrząc na wybrzeże Normandii kapitan John Miller (Tom Hanks) wierzył, że walka, która ich czeka jest największym wyzwaniem tej wojny. Nie wiedział, że to co najtrudniejsze jest jeszcze przed nimi. Wspaniały film. Nigdy nie zapomnę ciszy jaka zapanowała podczas.Najwyższych lotów. Tym razem przychodzi mu się zmierzyć z nieobliczalnym i przerażającym Jokerem granym przez Heatha Ledgera. W walce z tym nieprzewidywalnym szaleńcem nie pozostaje jednak sam - angażują się w nią również prokurator Harvey Dent oraz znany z poprzedniego filmu komisarz Gordon. Za cel obierają sobie powstrzymanie planu szaleńca, który chce pogrążyć miasto w chaosie. Jednak mimo wielu heroicznych wysiłków koniec zmierza ku potyczce z własnym ego.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

International Chevaleresque, Tradition Solaire” i tlumaczy sie jako Miedzynarodowy Zakon Rycerski Tradycji Slonecznej.

Ciekawe, ze Thomas Ehrenzeller, czlonek rady nadzorczej swiatowego Zwiazku Federalistów, wplywowej grupy zalozonej przez zmarlego Normana Cousina, której glównym celem jest utworzenie swiatowego Rzadu, napisal w 1976 roku ksiazke zatytulowana “Solar Man” (Czlowiek Slonce). W swojej ksiazce Ehrenzeller nakresla dokladny i szokujacy plan, dzieki któremu Tajne Bractwo.

Szef Federal Bureau of Investigation (FBI), a takze mason 33 stopnia wtajemniczenia, wspomina “lacznika George’a Busha”.

W raporcie tym Hoover stwierdza, ze 2 listopada 1963 roku, podczas przesluchiwania zatrzymanego przez policje Lee Harveya Oswalda, oskarzonego o dokonanie zamachu, przesluchiwania dotyczacego jego wówczas nieznanej roli w CIA, FBI i innych agencjach rzadowych, specjalny agent FBI w Dallas, w Teksasie, W.T. Forsythe, strescil “Panu George’owi Bushowi z CIA.

Taniec - Onet.pl Blog

Carin Hooper, Fionn
Dźwięk - Peter Bentley, Kim Ornitz
Makijaż - Lesa Nielsen
Efekty specjalne - Joe Knoffs


Obsada: 
Robby Rosa - Rico
Rodney Harvey - Ken
Magali Alvarado - Rita
Miranda Garrison - Luna
Moon Orona - Lola
Angela Alvarado - Vicki
Loyda Ramos - matka
Valente Rodriguez - Chuey


Lucy Lee Flippin - sekretarka 
Don Brockett - Pete 
Cynthia Rhodes - Tina Tech 
Durga McBroom - Heels 
Stacey Pickren - Margo 
Liz Sagal - Sunny 
Norman Scott - Normski
Marc Lemberger - pan Freeze 
Wayne Frost - Frosty Freeze
Fabuła:

  Osiemnastoletnia Alex pracuje w hucie w Pittsburgu jako spawaczka. W nocy.