O czym chcesz poczytać na blogach?

Harvard university

Sprawy-psychiszne-i inne - Onet.pl Blog

Łatwo przewidzieć, przyznają się do tego tylko pośrednio. Na przykład, Joakim uznaje możliwość stosowania sarkazmu dla kompensowania swoich mankamentów, jednak unika osobistych wyznań: - Sarkazm nie pomaga zaspokoić kompleksu Napoleona, ale nieco podbudowuje Twoje ego.

Albert Katz, psycholog poznawczy z University of Western Ontario, spojrzał ostatnio na rywalizujących o pierwszeństwo żartownisiów z perspektywy biologii. Wykazał, że ludzie, których mózgi są najlepiej przygotowane do rozumienia sarkazmu zwykle mają agresywną osobowość. Osoby, które uzyskiwały wysokie wyniki w testach agresji, wykazywały.Metod podtrzymywania życia, której z dwóch ofiar wypadku udzielić najpierw pomocy, wiedząc, że tylko jedną jest się w stanie uratować. Ale nie tylko.

Wybierać mniejsze zło. Cyceron

Marc Hauser i jego ludzie z Zakładu Psychologii Uniwersytetu Harvarda zamieścili w internecie „The Moral Sense Test” (Test poczucia moralności). Stawiają w nim badanych przed koniecznością wyboru pomiędzy dwiema możliwościami, z których żadna nie może być uznana za dobrą. Część problemów z testu sprowadza się do pytania: czy można poświęcić życie.

OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Wino oraz piwo poprawiają stan zdrowia szczurów, chroniąc ich serca.

W przypadku resweratrolu Das nie był pierwszym, który stwierdził jego korzystny wpływ na zdrowie. Wielu innych naukowców potwierdziło dobroczynne działanie tej substancji i wydaje się ono dobrze udokumentowane. Prof. David Sinclair z Harvard University, który odkrył, że resweratrol przedłuża życie myszy i muszek owocowych twierdzi, że w ogóle nie słyszał o Dasie .

O tym, że badaniami profesora zajęło się US Office of Research Integrity zadecydował anonimowy donos. Autor sugerował, że doszło do fałszowania danych. Motywem działania.

Mindpartners Blog

Executive coaching jest skuteczny – pionierskie badania!

Ostatnie badania prowadzone przez Harvard University pokazują, iż o zbudowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku decyduje wysoki poziom inteligencji emocjonalnej (EI) u menadżerów, która zdecydowanie zwiększa się dzięki coachingowi menadżerskiemu. Według badań dotyczących skuteczności coachingu menadżerskiego, przeprowadzonych w Polsce przez MP,.

dziwny jest ten świat

Warsawa. According to steel experts, this modern complex would cost $3-4 billion for a western company to build new. Several months ago, the Polish government agreed to assume the debts of Huta Warsawa, and to sell the debt-free enterprise to a Milan company, Lucchini, for $30 million!.

Soros recruited his friend, Harvard University economist Jeffery Sachs, who had previously advised the Bolivian government in economic policy, leading to the takeover of that nation's economy by the cocaine trade. To further his plan in Poland, Soros set up one of his numerous foundations, the Stefan Batory Foundation, the official sponsor of Sach's work in.

Krytyczne Studium Islamu (Islam Terroryzm Europa Muzułmanie Al Kaida Terroryści Dżihad Fundamentalizm Islamiści Polska Talibowie)

W Pakistanie, a później w Wielkiej Brytanii jako jeden z najważniejszych sukcesów w wojnie z Al-Kaidą, nasuwał się po nich dość cierpki wniosek, że przypadkiem potwierdziliśmy, iż w Europie działają nie zidentyfikowane wcześniej komórki Al-Kaidy - uważa Juliette Kayyem, szefowa programu obrony narodowej na Harvard University.
Czy właśnie taką uśpioną komórką Al-Kaidy może być grupa przedstawiająca się jako Tajna Organizacja Al-Kaidy Dżihad w Europie, która wkrótce po zamachach w Londynie w oświadczeniu internetowym wzięła na siebie za nie odpowiedzialność? Premier Tony Blair oświadczył, że członkowie tej.

III Rzeczpospolita - obyś żył w ciekawych czasach - Onet.pl Blog

"Imperium" to rozprawa autorstwa prof. Antoniego Negri (Sorbona, Padwa oraz liczne więzienia włoskie za terroryzm lewacki) porównywana do "Kapitału" Marksa. Antonio Negri kompiluje całą myśl lewacką w jednym tomie -  "Imperium" (Empire) napisanym wspólnie z prof. Michaelem Hardtem, który w ofercie prestiżowego Harvard University Press było na liście bestselerów akademickich a nawet najważniejszych gazet światowych ( w Polsce wydało ją wydawnictwo WAB).

 O światowym lewactwie w oczach prof. Antonio Negri napiszę w następnym poście.