O czym chcesz poczytać na blogach?

Harry styles

With You

Do niej Louis, ona go zrani. Dla nie to kolejny „związek” na noc, a dla niego chyba coś więcej. Spakowałam wszytkie swoje rzeczy, niestety życie takie jest co piękne szybko się kończy, i jeszcze Alexis. Wiem że źle zrobiłyśmy, teraz nawet nie wiem gdzie jest. Zbliżyłam się do Harrego i to o wiele. Zakochałam się na dobre i zapomniałam o swoim byłym. Teraz chce iść na casting do Xfactora, i zacząć nowe życie. – Wreszcie jesteś – przywitał mnie Harry.

- tak

-  a wiesz, że bije tylko dla ciebie.

- kocham cię Harry Styles

`. How I wish that was me. - Onet.pl Blog

Kicham przeciągle – tak, można przeciągle kichać. Wystarczy być Niallem Horanem i mieć perfidną alergię na zalegający w tym mieszkaniu do woli kurz. Niby Styles sprząta, ale raczej jeszcze nie zapoznał się z miotełką do odkurzania.

Dzień dobry, Niall, ja również się cieszę, że cię widzę – rzuca wreszcie, pewnie mając nadzieję na przekupienie mnie kopiastą porcją naleśników ociekających syropem klonowym i czekoladą. Pewnie bym się dał, ale tutaj chodzi o Harry’ego, a kiedy chodzi o niego, nawet jedzenie schodzi na drugi plan.

1D - What Makes You Beautiful - Onet.pl Blog

Się jakbyś się jej wstydził, nie lubił, albo miał z nią kiedyś romans - wybuchłam śmiechem, wszyscy spojrzeli na mnie z wywalonymi oczami - No co ? - zaśmiałam się.

- Zgadłaś - zaklaskał w dłonie Harry. Wzruszyłam ramionami i przytuliłam się do Malika. Udałam że mam wyjebane jednak coś mnie ukuło.

- To nie było nic poważnego - szepnął mi do ucha i pocałował we włosy. - X factorowe zaćmienie -.

- Spadam! - krzyknęłam i wstałam jednak Lou pociągnął mnie spowrotem - Kurwa zrobisz tak jeszcze raz a zniszcze wszystkie marchewki w UK! - Harry się skrzywił a Lou miał łzy w oczach.

- Słuchaj, to jest Harry Styles 1/5 One Direction. Liama znasz od dawana nas już poznałaś, a Harrego nie miałaś jeszcze okazji.

- Co Ty dajesz?! On jest z wami w zespole? - zrobiłam mine typu WTF nie mogąc uwierzyć w to co słyszę.

I hear the beat of my heart getting louder whenever I'm near you... - Onet.pl Blog

             - Eeee… tak, bo widzi pani… Jestem tu nowa i…

Spojrzała na mnie znad okularów a potem uniosła brwi, jakby o czymś sobie przypomniała

             - Ach, Emily Styles. Twój brat dzwonił przed paroma minutami, informując mnie, że zostawiłaś papiery ze.

Mogłaby reklamować pastę do zębów. I nie tylko… Z resztą, cokolwiek by nie reklamowała kupiłbym to bez wahania. Nawet środek do czyszczenia toalet, czy tabletki na rozwolnienie.

             - Fajne miała cycki – mruknął Harry, uśmiechając się figlarnie

Everything About You - bloog.pl

Nigdy się z nią nie pogodzę dzisiaj przeszła samą siebie, uderzyła mnie twarz a do tego wyrzuciłam mnie z domu

-Przykro mi-powiedział loczek i pogłaskał mnie po głowie

Po chwili zaczęłam ryczeć, dosłownie ryczeć nie zwracałam uwagi na to że on tu jest. Harry jeszcze raz mnie pogłaskał i przytulił mocno do siebie.

Emilie Rowen ma 16 lat. Jest miła i wrażliwą dziewczyną.W swoim życiu przeszła bardzo dużo. Jak miała 11 lat jej mama zmarła ,a ojciec poślubił Veronice. Veronica nie przepadała za Emilie ,tak samo ona za swoją macochą. Po śmierci ojca zamieszkała z Veronicą w Londynie jest ciągle poniżana i gnębiona przez macoche.Emilie kocha sztukę i muzykę. Szuka kogoś kto ją pokocha i otoczy ją opieką. Zakochana w Harrym Stylesie.

Hoping for the best, but expecting the worst. - Onet.pl Blog

Sekund. Czułam, jak tworzy się między nami napięcie, jednak za grosz nie wiedziałam, co je wywołuje. W głębi duszy wciąż modliłam się o to, by pocałunek wreszcie nastąpił, natomiast podświadomość podpowiadała mi, że tym razem Harry nie ma ochoty na igraszki. Wręcz przeciwnie – kipi złością.

Silne ręce blondyna z impetem mnie odepchnęły. Upadłam ciężko na zimną, twardą kostkę brukową i po raz kolejny dzisiejszego dnia nie mogłam i pewnie też nie chciałam uwierzyć w sytuację, w której się znalazłam. Harry. Mój Harry Styles – zawsze ostrożny, czuły, troskliwy i nadopiekuńczy kujonek w jednym ułamku sekundy stał się oschłym, wrednym draniem. Jak to możliwe? Dlaczego tak się stało?