O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Hard truck

darkin.mylog.pl - mój dziennik internetowy

Sytuacji nie wykorzystac, a mogli spokojnie wygrac. Ale nie umiejszając im niczego zdobyli srebro i chwała im za to :) Adaś się odrodził i nie dał dziś jak i wczoraj szans rywalom. Tak jak dawniej pokazał kto rządzi na skoczni :) Cieszy jego forma bo niedługo także mistrzostwa w skosach. A na koniec znalazłem sobie chyba zajęcie na reszte ferii. Zainstalowałe na kompie Hard Trucka i tak jakoś pomyślałem że mam kierownice którą kiedyś kupiłem za nie małe pieniądze bo 400 zł a w zasadzie to użyłem ją tylko w dniu zakupu :P Wyciągłem ją całą zakurzoną z szafy, okazało się że działa również na PS2 więc nie musiałem już męczyc się ze sterownikami do pc. I teraz od południa próbuje opanowac tą bestię xD Kierowca ze mnie.

Mustang w UK

Dość śmieszne (taki czarny humor, nadrabiający za winter lights xD)

Andy and Ben planned to rob a bank armed with pitchforks. They kidnapped Susan to use as a human shield. When they ordered her into the back of their pickup she refused. While using their weapons to encourage her, Andy scratched her arm but clumsy Ben cut her shoulder quite badly.
In the back of the truck on the way to the bank, Susan felt increasingly weak from blood loss, not helped by her heavy cold and a rare condition that stopped her blood clotting. As the truck pulled away from traffic lights, she saw Andy leering at her through the rear window, making rude gestures. Although she knew he couldn’t reach her, she was worried about what he might do later and jumped out of the truck, hitting her head. Andy and Ben drove away.
After witnessing Susan’s abduction her neighbour called the police. Policeman Archer set off in hot pursuit of the truck, driving well above the speed limit for the area. As he neared the traffic lights he saw that they were about to go red and accelerated hard. Unfortunately, he did not notice Susan lying bleeding in the road. His car ran over her, causing severe internal injuries.
A conscientious passer-by telephoned for an ambulance, which arrived with only a driver, Bert. Of the other two crew members who should have been on board, one had been fired that morning and the other had not come to work due to a hangover. Susan.

obywatelmj - Onet.pl Blog

I'm gonna
Ride on, change my evil ways
Till then I'll just keep dragging on
Broke another promise
And I broke another heart
But I ain't too young to realize
That I ain't too old to try
Try to get back to the start
And it's another red light nightmare
Another red light street
And I ain't too old to hurry
Cause I ain't too old to die
But I sure am hard to beat
But I'm lonely
Lord I'm lonely
What am I gonna do -
Ride on
Ride on, got myself a one-way ticket
Ride on
Ride on, going the wrong way
Ride on, gonna change my evil ways
Ride on, one of these days
One of these days
Ride on
Ride on
I'm gonna ride on
Ride on, looking for a truck
Ride on
Ride on, keep on riding
Riding on and on and on"

Bon Scott
Kolejny samotny wieczór,
I kolejne samotne miasteczko.
Ale nie jestem za młody, aby martwić się,
I nie jestem za stary, aby płakać,
Gdy kobieta mnie przygnębia.
Mam kolejną.

11X-ray - Onet.pl Blog

My i młody podporucznik z innej bazy- też szczęśliwy urlopowicz. Oprócz krótkich przechadzek do stołówki- która poza tym, że jest większa i czystsza od naszej, nie ma w swoim repertuarze nic ciekawszego- nie robimy nic. Od leżenia boli mnie już tyłek.

Przeglądam filmotekę zgraną na mój zewnętrzny hard drive. Żeby nie przewozić przez granicę kontrowersyjnych płytek z filmami z hadżisklepów zgrałem je wszystkie na twardziela. Hadżispece od piratowania dorzucają czasem coś gratis na płytkę, chyba żeby wykorzystać wolne miejsce i nawet nie wyszczególniają tego na opakowaniu. Dzięki temu ktoś na płytce z kolekcją kreskówek dla dzieci znalazł też

Posprzątane!" i ustalił, że w promieniu kilkuset metrów od każdej ludzkiej siedziby nie ma prawa być powierzchni większej niż metr kwadratowy na której nie można by znaleźć przynajmniej puszki po coli. Po hadżi-coli oczywiście.


  


Na dochodzącej do wioski drodze, telepał się popularny tutaj Bongo truck z kilkoma pasażerami w środku. Zatrzymaliśmy go, a Irakijczycy przeprowadzili szybką inspekcję, bardziej dla "zaznaczenia obecności" niż w celu znalezienia czegokolwiek.

Po dotarciu do wioski patrol podzielił się na grupy wyciągnęliśmy wykrywacz metali i z zaczęliśmy przeszukiwania okolicy na okoliczność kontrabandy. Czyli broni, materiałów.

Hard truck 2

aporter >> uwaga! właściwości iście magnetyczne!

Głośnym aplauzem, odbyło się na wtorkowym ognisku. Miałam małą kontuzję kostki i być może to zaważyło na moim nastroju. Zrezygnowana poszłam z M i J do cafe trucka. Sączyć i tańczyć do ścieżki z Undergroundu, oglądać desperacki bieg Justyny za Łukaszem, patrzeć w przetarte, szare niebo. Może wszystko ma swój czas na.

close...d
2003-09-12 12:13:22

Wieża If

Your self-worth isn't terribly strong, which makes it hard for you to take chances. Normally, you're eager to gain experience in new fields. Today, you'll be tempted to stick with what you know best. Feel free to scale back.

Jest krótki - jak czytanka po włosku.
Jawa jest krzykiem szmacianej lalki. Krzykiem tylko.
Rozpacz inaczej smakuje.

skomentuj (1)


Hinduski właściciel
2003-09-18 22:07:52

Dużo tego Hinduizmu ostatnio. Najpierw u Martela - w którego.

...

Po to, żeby za dwudziestym pierwszym dostać to trzy na szynach. Problem z tym przedmiotem jest tylko taki, że zdając go, za każdym razem pula pytań zmienia się kompletnie, a czasem odpowiedzi na te same pytania zmieniają się w inne. To najgorszy egzamin w moim życiu, definitywnie.


[2011-05-09, 22:35:45]
skomentuj (0)

Chodzi – bo jest taka wyjątkowa w swojej zajebistości, czy tam na odwrót, cokolwiek. Dzisiaj jednak doszedłem do wniosku, że to bujda na resorach jak w monster trucku. Wyjątkowa była by dziewczyna, mówiąca otwarcie o tym, czego chce i jak. Przynajmniej by to dostała od razu, gdyby oczywiście nie przegięła pały. Nigdy nie.Że komuś zależy. Jak tego nie ma, to cóż: nie to nie.

Całe szczęście jutro się odstresuje. Ja, to auto, hard rock i jakieś tysiąc kilometrów – to maluje uśmiech na mej twarzy od ucha do ucha, nawet kiedy myślę o korkach w Warszawie, dziurach w asfalcie i szmalu.