O czym chcesz poczytać na blogach?

Hard rock hallelujah

Niemanie - Onet.pl Blog

Okresie swej sławy intensywnie koncertował. Do historii szczególnie przeszły jego występy na Monterey Pop Festival w 1967 i na Woodstock Festival w 1969. W szczególności ten pierwszy, uznawany za najwspanialszy happening w historii rocka, kiedy to Hendrix grał na gitarze za plecami, za głową i trącając struny zębami, a w czasie wykonywania Wild Thing podpalił swoją gitarę i roztrzaskał ją o scenę. Tak więc usiądźmy wygodnie w fotelu i posłuchajmy.
Rumi della mirandola

Mirandola (21:36)
napisz... to co czujesz, to co wiesz...
Hard Rock Hallelujah!

Tekstu piosenki, ktróa zrównała z ziemią plastikową tandetę Eurowizji. Dla mnie ten txt to taz znak czasów. Że będzie lepiej! (nie wiem moze juz dawalem ten txt na blogu?).

 

Lordi - Hard Rock Hallelujach

 

Święci przegrani

grzeszników noc

Zbłąkane owce pasterz stracił swą.

MUSIC METAL END ROCK !!!!!!!

 Zespół Lordi został założony w 1996 roku. Jest to fiński zespół, grający połączenie heavy metalu i hard rocka. Grupa pochodzi z miejscowości Rovaniemi, w 2006 roku zwyciężyła 51. edycję Eurowizji wykonując piosenkę Hard Rock Hallelujah. Najbardziej rozpoznawalną cechą zespołu są kostiumy zombies i demonów. 

ALBUMY:
- Get Heavy (2002)

Ringwraiths...

A na trzecim Bośnia i Hercegowina z bardzo fajnym utworem Lejla grupy Hari Mata Hari (ludowy kawałek ze świetną muzyką). Ja jednak najbardziej stawiałam na "potwornych" Finów no i prosze wygrali=]~*podśpiewuje pod nosem Hard Rock Hallelujah*~
Co do świetnej aranżacji całej Eurowizji przez Greków nie mam żadnych zarzutów, przeszli samych siebie tzn. wszystko było dopięte na ostatni guzik, początek Eurowizji w czwartek był świetny.
Uhh ja.

Bo ja jestem taka Olcia ^^ - Onet.pl Blog


Fav żarełko: Sajgonki, Pizza, kanapki :D (nie z kiełbasą :( ), Frytki, Hamburgery, Musli, Corn Flakes'y :D
Fav picie: Woda Mineralna, zielona herbata
Fav group: Red Hot Chili Peppers, Pidżama Porno, Jamal, east West Rockers, Coma, Akurat, Farben Lehre, Strachy na lachy, Aerosmith, Oasis, Green Day, Evanescence, Happysad,
Fav piosenkarka: Amy Macdonald
Pocieszysz mnie gdy: przytulisz mnie, rozśmieszysz.
Jak mnie uspokoić: Złapać zanim.:P Ale mi pomysł. Nieodzywam się do nich. Niech się wypchają. Bardzo ładna piosenka to "Na Drugi Brzeg" Arki Noego a jej textu nie da się wkleić :( szkoda bo jest prześliczna. Moja koleżanka ją mjutro właśnie spiewa. Ale jednak Hard Rock Hallelujah wymiata. Dzisiaj z Nulą (Pozdro:*) opowiedziałysmy sobie wszystke zdarzenia i omówiłyśmy wszystkie blizny od głowy po stopy. I wymyśliłyśmy, aby założyć bloga o tych przeżyciach :D.Ok to ja już konczę i czekam na.