O czym chcesz poczytać na blogach?

Hard rock cafe

Twoje źródło informacji-D-R-M.bloog.pl - bloog.pl

Doda postanowiła skomentować opisane przez nas niedawne spotkania z Radkiem Majdanem. Okazuje się, że spacery w parku, zakupy u jubilera i randka w Hard Rock Cafe to tylko wyraz szacunku, jakim darzy swojego byłego męża i chęć ułożenia sobie z nim poprawnych stosunków. Nie doceniliśmy stopnia cywilizowania Doroty. Faktycznie, stylem.

matka na skraju załamania nerwowego

środa, 28 grudnia 2011
Warszawa dzien drugi

Taaaa, po wczorajszych wystepach w hard rock cafe dzisiaj nie bylo lepiej. W nocy mloda dopadala goraczka a rano nie mogla otworzyc sklejonych ropa oczek.

Potem okazalo sie ze nasz wozek-kobyla (dla rodzenstwa) ma dziurawe oba.

okiem kopi

i pobierzcie kawałek Akompaniatorów (Adam Imiołek - Sokotra) w konkursie Hard Rock Cafe Warszawa. 

Akompaniatorzy to dobrzy ludzie. Fajnie grają. Lubią psy, ale to.

punkty widzenia

14:09, pozadomem
Link Dodaj komentarz »
Hard Rock Cafe i wróbelki

Wczoraj w oczekiwaniu na pociąg do Krakowa (100 minut opóźnienia) poszedłem do Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach. Z głośnika dobiegał jakiś łomot, atmosfera jakiej nie lubię, styl dość pretensjonalny, a zamówiona margarita na soku żurawinowym okazała się.

Kokieteryjnie.

Sprzed pol roku ( prawda, ze dobra wiadomosc wojtusiu?), jestem podziurkowana tzn. mam 2 nowe dziurki w lewym uchu, kupilam sobie mnustwo rzeczy np. 50 branzoletek, kolczyki, koszulke z hard rock cafe, dlugie fioletowo biale pasaste skarpetki nad kolnko, stringi z flaga anglii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ( uwaga uwaga) NOWE MARTENSY! hehe bordowiutkich juz nie mam za to mam inny cudny.