O czym chcesz poczytać na blogach?

Hans zimmer

Muzyka

Je ne regrette rien" (co w wolnym tłumaczeniu znaczy "Niczego nie żałuję", nie odważę się jednak odczytać  tego tytułu po francusku na głos ;p ). Utwór powstał w 1960 roku, a w filmie pojawiła się wersja nagrana w 1961 roku.

Edith Piaf - Non, je ne regrette rien:

 

 

Na początku wpisu wspomniałem jeszcze jeden tytuł w jakim maczał palce Hans Zimmer. Mam na myśli "Sherlocka Holmesa". Poza świetnymi kreacjami aktorskimi, akcją i humorem, film oferował (i tu was zaskoczę!!) genialną muzykę. Zimmerowi znów się udało nadać filmowi klimat samą muzyką. W rzeczywistości dałoby radę ten film po prostu wysłuchać i mieć świadomość wydarzeń jakie w nim zaszły.

Hans Zimmer, Sherlock Holmes - Panic, shear bloody.

syzyf | e-blogi.pl

Podobne odczucia, co powieść u odbiorcy.

Opracowała : Paulina Fabiś.

Skomentuj [0]

Kod Leonarda Da Vinci. Notka IV. 2009-07-10

A oto niedosłowny opis zakończenia tego filmu pokazany przy wyjątkowo pięknym motywie muzycznym „Chevaliera de sangreal" Zimmera, podbudowany grą świateł i efektownymi zbliżeniami na twarz aktora wskazującymi na ogromne zatroskanie i wzruszenie, które zmusza nas do pokory w swej wielkości tajemniczego odkrycia.
„ Nagle go olśniło. Puścił się pędem, czując pod stopami linię róży, która go prowadziła, ciągnęła w kierunku ostatecznego przeznaczenia. Ruszył przez dziedziniec w.

Emocje będą opisane dzięki epitetom, czasami autorzy posługują wulgaryzmami, natomiast w filmie dużą rolę odgrywają efekty specjalne a w szczególności muzyka, która wprowadza nastrój, światło, ruch kamery czy zbliżenie na twarz bohatera.
Muzyka Soundtrack z Kodu Leonarda da Vinci { składanka z 14 utworów muzycznych} dowodzi po raz kolejny wielkości kompozytorskiej Hansa Zimmera. Jest to kompozycja wybitna,w której zadziwia mnogość rozwiązań i doskonałość aranżacji. Muzyka pełna tajemniczości i niepewności, wspaniale buduje nastrój i dostarcza nam wiele wzruszeń, odzwierciedla w sposób naturalny ludzkie emocje, strach a niekiedy podniecenie. Dzięki melodycznym utworom możemy samodzielnie jakby odkrywać kody Leonarda da Vinci. Możemy dać.

Polana Yelonka

Tagi: foto ja yelonek zdjęcia
13:24, aliszjot , Ja
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 stycznia 2012
Dear Hans Zimmer.
Dear Hans Zimmer,

I can not find words to.

sliwkowy.blog

- to jednak slub.Mam nadzieje,ze bede ze soba zawsze i dobrze sie u nich bedzie ukladac.Nie to co u mnie.A karteczka jest slodziutka.
Jako, ze jutro wyjezdzam-wyjadam to co moze sie zepsuc.Wiec ide zjesc spozniony obiad.Moj organizm dostanie zawalu,bo tylu dniach postu :)

skomentuj (2)

definitely unexpected - Hans Zimmer 2007-08-14 22:21:28


Wbrew pozorom wyjazd do rodziny bedzie daleki od ogolnie pojmowanego wypoczynku.Tak to jest jak sie jest w rodzinie nerwusow.Ale ciesze sie na moje ulubione Raviolli.Khem...dieta pojdzie kat na 2-3 dni :)

Wbrew pozorom,jakie stworzyl wyglad obiadu,to danie mi nie smakowalo.W lodowce zostal tylko zapas.

wilczek.mblog.pl - mBlog

Wygrałaby je Platforma Obywatelska, na którą chce głosować 34% wyborców - wynika z najnowszego sondażu Gemius dla Wirtualnej Polski. Z kolei na PiS swój głos oddałoby 20% Polaków. Po ostatnich spadkach poparcia Platforma nie tylko nie może się podnieść, ale dalej traci. W ciągu miesiąca w notowaniach ubyło jej 9%. Także PiS stracił jeden punkt procentowy poparcia.
Hans Zimmer pisze muzykę do "Piratów z Karaibów"
Hans Zimmer napisze we współpracy z gitarzystą Rodrigo y Gabrielą muzykę do kolejnej odsłony "Piratów z Karaibów". Zimmer to jeden z najbardziej utytułowanych kompozytorów w Hollywood. Na jego koncie znajduje się aż osiem nominacji do Oscara, z czego jedna zamieniła się w złotą statuetkę ("Król Lew", 1995). Zimmer napisał.

efq blog

Przekonuję się, że coś jednak baaaaaaaaaardzo jest ze mną nie tak ;]
No ale to raczej żadna nowość, więc nie mam zamiaru się tym przejmować ;p

Na koniec dodam, że jeśli ktoś ma, zna, słyszał coś w podobnych klimatach to pisać mi tu raz, dwa ;]
Tak jak to dzisiaj nad ranem zrobiła Podusia, która genialnie pamiętała, że ja się lubuję w muzie Hans'a Zimmer'a i tym podobnym ;]

Kończę i pozdrawiam Podusię < onajego > f krok ;p ... a także moją Magdaleneeeee :*, Mrauuu coś ty Kotku chciauuu ;p :* i cmok dla TTT, która wróciła cała i żywa znad morza ;]

Dziękuję za uwagę i miłego czytania życzy Twierdzo-Maniaczka-Efq ;pskomentuj (4)


2004-06-20 11:25:17 >>