O czym chcesz poczytać na blogach?

Hans solo

Wszystko Jest Stanem Umysłu

I to tak poważnie sie zastanowić.
Dowód na to, że dajemy sie mówiąc kolokwialnie "zeżreć" głupocie? Prosze bardzo;
Wystarczy otworzyć stronę YouTube następnie wpisać; "Kula daje fula" i co widzimy?
Pierwszy z brzegu filmik - 1 805 704 wyświetleń ! 
A teraz wpiszmy "Hans Solo Zmywam" utwór, który moim zdaniem zasługuje na
oscara, spoglądamy na wyświetlenia - 114 779. Widać różnice? 
Dlaczego wolimy słuchać jakiegoś bełkotu, zamiast wsłuchać sie w coś na prawde
wartościowego?? Postanowiłem zrobić doświadczenie. Zapytałem kilku
przypadkowych ludzi,.

japonica-polonica-fantastica

I wiem jaka świetna jest ta druga część. Mogłabym oglądać to w nieskończoność.;] Pisząc tą notkę właśnie ich oglądam. Przy tym filmie człowiek odżywa, z pewnością ja. Jejku... Johnny Depp rozbawia mnie tymi swoimi minkami, bieganiem, gawędzenie, no po prostu wszystkim!!! Lubię też posłuchać w tle muzyczki, jest świetna. Wiadomo, skomponował ją Hans Zimmer, mój kochany kompozytor.;]
Dostałam karteluchę od Biedro!!!! O rety... co to była za radocha!!! Skakałam jak głupia, cieszyłam się jak dziecko, taka mała rzecz a cieszy, bo to od mojej kochanej BIEDRO!!!!!!!!! W końcu dała znak życia i dała mi swój adres, teraz to ją zamęcze liściochami.^^ Bardziej jednak wolałabym Ją zmiętolić i na./> Drugiego dnia Pysiek zrobił Nam wysada, to znaczy Pichu, Gabrysi i Gonzowi. He, he Gonzo wymyślał wersje jak zabić Pyśka. Dobre było to z dobermanami, które gryzą mu ptaszka i nie mogą sie od Niego odczepić. Razem z Gabrysią sobie to wyobraziłyśmy i niezle się chichrałyśmy.;] Nie miałyśmy co ze sobą zrobić, to pożegnałyśmy Gonza i poszłyśmy do Sola i Maji. W końcu zobaczyłam Maje!!! Nie mogłam się od Niego odczepić jak się z Nim witałam, byłam happy, że Go zobaczyłam, On też.;] Sol też był uszczęśliwiony widząc moją osóbkę, w sumie my sie bardzo dłuuuugooo nie widzieliśmy. Spotkałam zboczucha, czyli Monike, he, he;] Fajno było Ją zobaczyć. Okazało się, że jest moją fanką, no tak.

I'm just stardog-champion


Można by rzec, że powtórzyliśmy wyczyn Pana Konsula Generalnego, który – przypomnę – kilka dni temu przypierniczył swoim volvo w wóz strażacki. Myśmy się poniekąd też zderzyli ze strażą pożarną, tyle że jadącą prywatnie w osobie starszego ogniomistrza Hansa Helmuta, który niczego nie przeczuwając pyrkał sobie tego popołudnia swoją opancerzoną półciężarówką po ulicy Siódmej Zachodniej. Ale po kolei.

Wyruszyliśmy z domu tuż przed dwunastą, ażeby dotrzeć na drugi koniec miasta, gdzie mieści się.

The End


 
2009-01-24 03:05:13 skomentuj (25)


don't move, czyli nie mów

Nadejszła wiekopomna chwila i Karakaszanka wyszła na solo z Miłoszkiem. Czyli się z nim poszarpała. Ale jak poszarpała... Co jest trochę dziwne, bo od zawsze była między nimi sympatii nić. I wyjątkowo stroili. I się raczej przyjaźnili. I nawet się kiedyś poniekąd obawiałem żeby mi tu pewnego pięknego dnia coś ze sobą nie przykręcili… Ale po kolei.

YUM YUM GUM czyli yami, yumi & yeye blog

 2007-09-23 22:40:48 >> yeye : jeden
skomentuj (0)
2007-09-24 00:06:18 >> yumi


skomentuj (1)
2007-09-24 16:58:00 >> yeye : POP <

" it doesn ' t matter if it displays mona lisa , a banana or hans rittman ' s glasses - the fact is it must be pop ! "
skomentuj (2)
2007-09-25 20:52:32 >> yami : lwy


skomentuj (0)
2007-09-25 20:53:35 >> yumi


skomentuj (0)
2007-09-25 20:55:12 >> yeye


skomentuj (1)
2007-09-25 23:05:53 >> yumi : john wayne


skomentuj (2)
2007-09-26 19:42:47 >> yeye : najmodniejsza recenzentka


skomentuj (2)
2007-09-28 19:01:45 >> yumyumgum : skasophone solo


skomentuj (4)
2007-09-29 15:57:22 >> yami : ready to work


skomentuj (2)
2007-09-30 15:50:06 >> yeye


skomentuj (0)
2007-09-30 18:00:01 >> yumi


skomentuj (0)
2007-09-30 18:22:47 >> yami
skomentuj.

III Rzeczpospolita - obyś żył w ciekawych czasach - Onet.pl Blog

O brak rozpoznania, a co za tym idzie, nie utrudnianie życia tak bliskiej osobie Wałęsy. Te wszystkie luki w jego życiorysie mogły świadczyć tylko o jednym, że był kadrowym oficerem przeszkolonym w wywiadzie, lecz gdy zorientowano się o roli jaką zaczyna odgrywać Wałęsa w opozycji, ukierunkowano go na rozpracowanie tego środowiska. To miałby być taki Hans Klos w czasach powojennych. Niestety, pomimo determinacji wszystkich jego wrogów (jaki agent robi sobie dookoła wrogów? Chyba nie tak są szkoleni?) nie znaleziono na niego żadnych kwitów. Lech Wałęsa ze swoistą swadą wspomina, że jak po raz kolejny przyszli Kaczyńscy zawracać głowę, że Wachowski jest agentem, to on znudzony już tym tematem jak.Świadka bo też słuchał, skoro wiedział co tamten słucha.

„Wczesny Gierek” to czas rodzących się kabaretów już nie tylko artystycznych ale i politycznych. Pierwszy taki pokaz dano w pierwszych latach siedemdziesiątych w słynnym Kabaretonie w Opolu. To była istna eksplozja pomysłów i wenny twórczej. Tam zaczynał Zenon Laskowik (jeszcze solo) ze słynnym monologiem telefonicznym „Mamuśka?!”), czy Janusz Rewiński ze swoim FIUTem – czyli jego zainteresowaniami: „FILM I Uwentualnie Telewizja” recenzując aktualne filmy, a szczególnie „Wesele” w reż.Wajdy. Brzmiało to mniej więcej tak: „ Siedzą chłopi na przyzbach, na babach, a bogaci na krzesłach....

stiven blog

Się spotkaliśmy we czwórke tzn.
ja Szejk Maleńka i Tita to poszliśmy do pubu gdzie było jedno piwo na naszą
czwórkę:)Odziwo jak nigdy zacząłem słuchać i gadać w miare normalnie z Titą:()
Lecz potem no to zaczęliśmy sobie na wzajem docinać ale oczywiście w żartach
chyba:)Dostało mi się potem za to od Maleńkiej (Symfonia solo:/).Walentynki
spędziłem jak co roku zawsze w domu:(Szejku pojechał do Agusi do Okuniewa
(miejscowość leżąca za Sulejówkiem Miłosną) i mnie do 18 strzelała w domciu
kurwica.Zacząłem wtedy zazdrościć tym co mają bliskie osoby które kochają
i mogli romantycznie spędzić czas razem:(Szczęście do jednych trafia a do drugich

Do Radka pasuje jedno jedyne:

"Mam dość patrzenia jak zazdrość cię zżera unikasz spojrzenia twarz w twarz masz aż za dużo do powiedzenia nie obrażaj więcej nie obrzucaj mięsem jak skoczy napięcie gdy spotkamy się w mieście albo na koncercie patrz mi na ręce bo za siebie nie ręczę nie jestem żadnym emcem, Niemcem mów mi Hans Franc Frencel... Chcesz ze mnie kpić? nie poczułem nic daj bis nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś nic..."

Natomiast do mnie pasują tylko i wyłącznie 2 kawałki:

"Czekam aż wszystkie myśli złe odejdą czekam bo tak zawsze jest ze mną już teraz czekam czekam już teraz wiem że tak będzie na pewno..."

.