O czym chcesz poczytać na blogach?

Hannibal lecter

Po prostu mój...

Swoje ofiary, jak wygryza jednemu z nich policzek, jak ze śpiewem na ustach dusi człowieka poczułam swego rodzaju, cholerną radość... Wtedy mama spojrzała na mnie ze strachem- zobaczyłam swoje odbicie w ekranie monitora... Miałam na ustach wyrafinowany uśmiech i patrzyłam na Hannibala takim wzrokiem jakbym chciała zabijać z nim... Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że jestem łagodnym człowiekiem i w życiu nie ośmieliłabym się robić takich rzeczy.... Ale to wyznanie teraz jest prawdziwe. Pod wpływem tego filmu poczułam zadowolenie, zaspokojenie na widok zasłużenie umierających ludzi, choć robili to w takich męczarniach.... Lecz najgorsze jest to, że nie czuję do siebie obrzydzenia na myśl o moim zachowaniu i myślach... Hannibal Lecter jest Potworem- Czy ja też nim jestem?
Owszem, ale ja nikogo nie zabiłam. A przynajmniej nie zabiłam niczyjego ciała. Ale czyż tak samo wielkim potworem nie jest ten kto niszczy duszę innego człowieka?
Nie polecam tego filmu, ani książek tym, którzy.

the show must go on...

To krzyknęłam do niego "Ty głupi pederasto!", a on "tylko nie głupi". Down...
Ta notka jest do bani, ale czego się nie robi dla Was;].
Jestem chora i w ogóle, źle jest bo mój drugi kot (tak mam drugiego kotka!:D) też jest chory... :/
Drugi kotek - Hannibal Lecter... hm... najpierw miał być Rysio, ale Babcia się nie zgodziła, bo nie lubi tego imienia. Mama pojechała z nim do weterynarza i jest napisane w książecce zdrowia, że to Rokko (co za imię?! :/), a został HAnnibal LEcter, bo takie mi się podoba imię (?):P. I jest to.

Anka - Onet.pl Blog

Okropna. Jodie Foster jest w tej roli niezastąpiona...

Jeżeli mogę porównać, to "Milczenie owiec" jest o wiele lepsze. Film ciekawy, trzymający w napięciu i na dodatek wierny książce.

 

dr. Hannibal Lecter

JulAnka (07:03)
Coś tu cicho, za cicho ;)

kahuna

śnił mi się hannibal lecter, byłem w jego celi. cela była ogromna, jak sala gimnastyczna. ale całkowicie pusta. gdy weszliśmy do tej sali nagle strażnicy zaczęli zabierać z parapetów narzędzia.. zamykać okna. ktoś tego nie dopilnował. były tam noże, kombinerki, piły, młotki… zabrali wszystko ale nie zauważyli śrubokręta. hannibal z drugiego końca sali rzucił w [...]