O czym chcesz poczytać na blogach?

Hanka nie żyje

bO zyCie tO nIe bAjka.. =P - Onet.pl Blog


*******************************
"Lepiej mało niż nic"
*******************************
"Lepiej późno,niż wcale"
*******************************
"Nadzieją człowiek żyje"
*******************************
Nadzieja umiera ostatnia"
*******************************
"Na miłość nie ma lekarstwa"
*******************************
"Na wszystko.

Sie z Kotecka bo . . Karolka, Kaja i Ogielka musiały jechac :( ... wiec poszliśmy je odprowadzić.. jak One pojechały to ja też sie zmyłam do domku .. chodz miałam isć jeszcze raz z Arkiem i hAnka do kotecka, alee reszta nie chciała wiec ja poszłam do domku a oni chyba ... pod sqll :) ... Normlanie jednym słowem na takie urodziny musiałam czekać aż... 16 lat :D :P

Ehh i mogłabym tak pisać i pisac....

M jak Miłość - Onet.pl Blog

Numer, za który czekają ją konsekwencje prawne. Nawet tak sprytnej i przebiegłej kobiecie jak ona trudno będzie się z nich wywinąć.

Co takiego tym razem zrobi nieobliczalna kochanka Marka Mostowiaka?

Otóż potrąci swoim autem człowieka, po czym ucieknie z miejsca zdarzenia.

Jak zareaguje na to pewna siebie zazwyczaj pani Łagodowa? Wpadnie w panikę i będzie przerażona. Tym bardziej że wszystko wskazuje na to, że ofiara wypadku nie żyje! Grażyna będzie zdeterminowana i po krótkim namyśle postanowi zbiec z miejsca zdarzenia. Jest na sto procent przekonana, że nikt nie widział tego, do czego doprowadziła.

Zresztą okolica też piękna. I co ważniejsze, ludzie są tu dobrzy i serdeczni. Dlatego właśnie tak często i chętnie tutaj wracam.

Terapeuta - podobnie jak Hanka - spędza w leśniczówce urlop. Natychmiast połączy ich nić sympatii. Błyskawicznie zaczną mówić sobie po imieniu.

Mostowiakowa zdobędzie się na odwagę.

zamyślenie - Onet.pl Blog

Przechodniów, w środkach komunikacji publicznej, w szkołach, uczelniach, urzędach czy innych placówkach. Niektórych z nich zapamiętujemy rzec można od razu, innych mijamy obojętnie niezwracając zupełnie na nich uwagi. Żyjemy pośród tych których kochamy, szanujemy, nienawidzimy... Są tacy pośród nich, co wykorzystują naszą wrażliwość, ufność... ale istnieją.

Chwila zadumy...
Przed momentem przeczytałam wiadomość, że Hanka Bielicka nie żyje.Jeszcze przed kilkoma dniami mogliśmy ja oglądać w tv, a dziś już jej nie ma pośród nas.Miała 91 lat. Znana była ze swojego temperamentu, aktywności, gadatliwości i zaraźliwego.

Magdalene - Onet.pl Blog

Blogują, nie rozmawiają, tylko piszą skrótami, nie zważając na gramatykę. Jedni idioci pseudokomunikują się z drugimi przy użyciu protojęzyka bliższego mowie jaskiniowców”.
(Hank Moody – główny bohater "Californication" na temat swojego blogu)
- - - - - - - - - - -
Autorem wszystkich
zdjęć jest Grabski.
Bez mojej lub jego zgody
nie.

Kwietnia 2012
Świątek
Nie wiem czemu, ale Sajgon nie daje sobie przywiązać zajęczych uszu do łba, tylko spazmatycznie kwiczy z kąta za firanką.
Zupełnie nie jest w nastroju świątecznym.
Ale gdzie sałatę znaleźć, to wiedział..
I natychmiast wypiłam
Na skutek okoliczności pod tytułem "Mickiewicz nie żyje, Słowacki nie żyje i ja też czuję się nie najlepiej" baczniej niż kiedyś oglądam opakowania produktów żywnościowych. Myślę też o odstawieniu mięsa, ale póki co na myśleniu.