O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Handle

kepacafe blog

się Dekonsumpcja czyli weekend pełen działania, myślenia, rozmawiania,wspólnego znajdowania nowych dróg

świadomej konsumpcji i łamania starych przyzwyczajeń. Sobotę rozpocznij śniadaniem Fairtrade w Cafe Kulturalna, po którym dowiesz się więcej oSprawiedliwym Handlu.
Wieczorem odwied

Praca za granicą

Po odnalezieniu notatek i dokumentów stało się jasne, że może chodzić o handel ludźmi. Do tej pory zarzuty przedstawiono 24 osobom. Pod koniec stycznia jeden z podejrzanych - Wojciech G. - został znaleziony powieszony w pociągu we Włoszech. Osoba ta werbowała ludzi do pracy na plantacjach. Weryfikujemy czy rzeczywiście było to samobójstwo. Są istotne wątpliwości wskazujące, że należy brać pod uwagę wersję zabójstwa - mówił prok. Urbaniak. Operację uwolnienia Polaków pod kryptonimem “Ziemia Obiecana” koordynowała specjalna komórka karabinierów w Rzymie (ROS) oraz centralny zespół do walki z handlem ludźmi w Komendzie Głównej Policji. W wymianie informacji pomagał Europol i Interpol. Dyrektor biura komunikacji społecznej Komendy Głównej Policji, Paweł Biedziak powiedział, że uruchomiono specjalny numer telefonu, w komendzie wojewódzkiej w Krakowie - (0-12) 615-22-22 - dla ofiar i świadków tego procederu. Będzie on czynny od godz. 8.00 do 16.00.
andrzej 2006-07-19 08:27:19
skomentuj (0)


Polacy z włoskiego obozu pracy nie chcą wracać do kraju
“Dziennik” ustalił, że większość Polaków uwolnionych z obozów pracy we Włoszech nie ma zamiaru wracać do Polski..

Karola: na każdy niebanalny temat - Onet.pl Blog

skomentuj
Handel żywym towarem II
Dzisiaj, tj. 21 marca 2012 roku, po raz kolejny poruszona została trudna kwestia handlu żywym towarem a dokładniej - handlu kobietami. Tym razem widzowie porannego programu Dzień Dobry TVN mieli możliwość wzbogacenia swojej wiedzy na dany temat. Gośćmi specjalnymi były: Pani Iwona Dawid-Olczyk, przedstawicielka Fundacji La Strada, walczącej z handlem kobietami oraz pracą przymusową oraz aktorka Anna Cieślak , która swoją karierę zaczynała od roli młodej dziewczyny sprzedanej do Berlina, w filmie "Masz na imię Justine". Pani Dawid-Olczyk podkreślała niejednokrotnie wagę problemu, który wciąż pozostaje aktualny a wręcz znacząco się rozwija. I mogłoby się wydawać, że temat ten jest odległy dla współczesnego państwa, że gdy mowa o niewolnictwie XXI wieku to mowa o krajach Afryki, Ameryki Łacińskiej czy Azji. Nie Europy, nie Polski... A jednak. Jak mogliśmy się dowiedzieć, Polska jest właśnie jednym z krajów, których ten problem dotyka w znacznym.

Jak zarobić na giełdzie - Onet.pl Blog

Spojrzenia "co się tam dzieje". No chyba, że gramy na "krótkie trendy", ale to już temat na kolejny wpis.

Jeśli o mnie chodzi to ja 'gram' na wykresach jedno dziennych. Do tygodniowych zaglądam jeśli chcę zobaczyć jak wyglądała linia trendu w dalszej przeszłości. Na krótsze okresy czasowe spoglądam w momencie, kiedy chcę się wycofać z 'gry'. Przy wykresie jednodniowym najważniejsze jest to, że z tego przedziału korzysta większość giełdowych traderów. Dlatego wskazówki jakie można na nim znaleść mają największą wartość. Sztuką bowiem nie jest przewidzenie ceny, tylko tego jak zachowają się inni handlarze! PATRZ: (poprzedni wpis) http://jakzarobicnagieldzie.blog.onet.pl/Handel-na-gieldzie-jak-to-dzia,2,ID426407361,n.

Na koniec napomknę o podziałce liniowej. Z boku po prawej cyfry przedstawiają aktualną cenę przedmiotu handlu - w dolarach (patrz pierwszy obrazek w tym wpisie). Na dole mamy zaś pokazany czas. Pierwsza wartość to godzina i minuty, a poniższa stanowi dzień oraz miesiąc. Jest to oczywiste ale postanowiłem o tym napomknąć z jednego względu. Oprócz samych linii trendu obserwuję także aktualną cenę, gdyż istnieje coś takiego jak "psychologiczna.

Handle with

matjas.blog

Zdradza latwo, a wina i tak jest po jej stornie. blogoslowiony stan prawidziewictwa oszczedza mi przynajmniej polowy klopotow z zkaresu poszukiwanaia odpowiedniej fermy jajeczek, co ma swoje plusyw tym upale. stare traperskie sposoby anradzeniez popedem ratuja od zwariowania...dziurka, deseczka, tydzien w wannie polezy...nawet jest poslizg. zlwaszcza jak sie prasuje.

How should I handel this
You stole my heart with just one kiss

nie lubie prasowac, zawsze mi sie cos zagina. jak nie osobowosc to rekaw, a potem guzik jeszcze odpadnie i szyc trzeba. a nei wszysto co poprute da sie zszyc. prawda, piernicze, ale niektorym robotki reczne sprawaija przyjemnosc, mi nie. choc wszystkieog probowac trzeba.
poprobowalem, bylo fajnanie, troche bulgotalem, ale genralnie nikt nie narzekal. nawet.

ziele! wasze zdrowie przyjaciele ! ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele ....

Rolę lobby policji, która otrzymuje na walkę z narkomanią ogromne sumy pieniędzy z budżetu, a dodatkowe zyski ciągnie z istniejącego w USA prawa o konfiskacie majątku ruchomego i nieruchomego narkomanów. Oblicza się, że konfiskaty te dają policji w USA więcej pieniędzy, niż otrzymuje z budżetu państwa. Prohibicyjna wersja walki z narkomanią bogaci również producentów i handlarzy narkotyków, gdyż każda wpadka transportu podnosi automatycznie ich ceny narkotyków na rynku.

Źródło


I następny!!!

DELEGALIZACJA WYOBRAŹNI

***TEXT TEN UKAZAŁ SIĘ W CZASOPIŚMIE "WIEDZA TAJEMNA" NR19(2000).***

Nasz rząd, zaczął cierpieć na zbiorową obsesję walki z narkomanią -.Dwa buchy.a bomba kompetentna.2 szkla.na siedem osob.a przed nami caaaala noc.powrot na chate.z Gosiakiem.po wiaderku.13 duchow.bez napisow.bolace kolano(po upadku).ale dobry film.potem po jeszcze jednym wiaderku.jedzenie,picie muzyka .czyli wszystko co najlepsze!bomba tak konkretna ze nie wiesz co sie dzieje.dawno,oj dawno nie bylo tak mocno.ale zajebiscie.potem bad boys 2.wkrety(!!!) (:P) with Gosiak.

seeen............

Niedziela:zjebana od rana.3,5 h w Qubusie pracy jako kamerzysta i kasjer.niezla fucha tylko za free. :/ napierdalajace plecy.bolace kolano(cale rozjebane).powrot.dziwna rozmowa ze starsza ktora decyduje wlasnie o tym ze ejstem teraz sama w domu a nie zajebana z Goską.dół.jakaś taka wiosenna chandra.bez powodu.płacz.???szok.!co sie.

the-nobodies.blog

Tym smutnym akcentem kończe ten wpis.

skomentuj (1)

Saturnine 2005-04-16 14:02:19

The day you went away
You had to screw me over
I guess you didn't know
all the stuff you left me with
is way too much to handle
But I guess you don't care

You don't need to preach
you don't have to love me, all the time

Whatever on earth possessed you
to make this bold decision
I guess you don't need me
While whispering those words
I cried like a baby
hoping you would care

You don't need to preach
you don't have to.