O czym chcesz poczytać na blogach?

Hamptons

Książki? Może znajdziesz coś dla siebie? - Onet.pl Blog


08 stycznia 2009
MELISSA DE LA CRUZ "Au pair - Słoneczny pocałunek"

  

Książkę można kupić na www.empik.com za 18,49 zł.


Trzecia z tej serii książka o trzech przyjaciółkach mieszkających z dala od siebie i spotykających się tylko w wakacje w Hamptons, gdzie poznały się trzy lata wcześniej. Pracowały wtedy u zamożnych państwa Perry jako operki do ich dzieci. Trzeci rok w Hamptons jest dla nich jednym, wielkim znakiem zapytania – tylko Jacqui pracuje jako opiekunka. Czy uda im się z chłopakami, pracą, wymarzonymi studiami?

Jak dla mnie całkiem przyjemna i odstresowująca książka na piątkowe południe. Czyta się szybko, można się dużo dowiedzieć o modzie i kaprysach gwiazd. Jedynym, ale jak dla mnie znaczącym minusem w książce jest stałe opisywanie marek ubrań dziewczyn. Czytasz jak na pokazie mody, albo coś w tym stylu.

Mimo wszystko polecam..

[TH] `take me to the magic of the moment. - Onet.pl Blog


01 października 2010
Rozdział 16

Na samym początku chcę podziękować wszystkim,
którzy byli tu ze mną przez te cztery miesiące.

Odebrał dzwoniący telefon. Słysząc głos brata uśmiechnął się.
- Jasne, będę w Hamptons za jakieś dwie godziny - powiedział i rozłączył się. Wybrał numer Blanki. - Kochanie, jadę z Billem do Hamptons, będę jutro koło wieczora. Poradzisz sobie sama?
- Jasne - usłyszał słaby głos. Zaniepokoił się.
- Coś się stało? - zmartwił się. Odpalił papierosa.
- Nie, po prostu jestem zmęczona - sprytnie skłamała. - Baw się dobrze.


Wybiegła z windy, kierując się w stronę toalet. Zamknęła się w kabinie i oparła plecami o drzwiczki. Przymknęła oczy i starała się opanować drżące dłonie. Głębokie oddechy nie pomagały. Roztrzęsiona spojrzała na zegarek. Poprawiła bluzkę i wyszła. Szybkim krokiem ruszyła w stronę.

paris paris

Orzechami i suszonymi owocami. Był tak głodny, że zjadłby nawet dwa kurczaki. Spojrzał znad karty na Rose. Dziewczyna przyglądała się mu. Pewnie od razu wybrała thali, które najczęściej zamawiała na wynos. Przypomniał sobie, jak kiedyś siedzieli w jego pokoju zajadając się właśnie jedzeniem na wynos i oglądając po kolei sezony Przyjaciół. Nie wiedział dlaczego, ale Rose się uparła akurat na to Całowali się co chwilę i łaskotali. Czasy całkiem odległe, zdawałoby się.
   ― Powiem ci coś w tajemnicy. ― Wstrzymała oddech, jakby chciała przedłużyć chwilę oczekiwania. ― Moich rodziców nie ma w domu. Pojechali na tydzień do Hamptons uczcić dwudziestą rocznicę ślubu.
   Mówiąc to nachyliła się nad stołem, a spod jej bluzki okrytej jedynie cienkim, różowym sweterkiem wyłonił się rowek.
   ― Możemy potem do mnie wpaść.
   ― Brzmi, jak całkiem udane plany na wieczór.
   Wysilał się, by nie skupiać się za bardzo na piersiach Rose, ale mimo wszelkich starań miał wrażenie, że mówi do nich, a nie do dziewczyny. Przeniósł wzrok na jej wystające obojczyki, a następnie na jej twarz. Ślicznie się uśmiechała i miała taką gładką cerę, a jej oczy były dzisiaj tak sympatycznie zaszklone. Była wprost stworzona do.

Gossip Girl - Onet.pl Blog12 czerwca 2008
004 + Plotki [2 sezon] + Zdjęcia

 

Już 1 września na antenie 'the CW' będzie można oglądać drugi sezon 'Plotkary'.

 

Plotki dotyczące nowego sezonu:

-Druga seria rozpocznie się w Hamptons

-Chuck będzie flirtował z.

so just catch me. - Onet.pl Blog

Kiedy mój ojciec powiedział, że się wyprowadza i rozwodzi z matką rozbiłam w wściekłości drogi wazon, przez co pierwszy raz w życiu dostałam szlaban.
- Mój telefon, byłam wściekła, że jakaś laska przesłała Plotkarze cynk o tym, że powiedziałeś, że mnie kochasz.

***

- Nie rozumiem czemu lubisz to różowe, okropnie słodkie i lepkie dziwactwo – skomentował jedzoną przeze mnie watę cukrową.
- Smak dzieciństwa, po prostu – wepchnęłam kolejny fragment mojej słodkości do ust. - A niestety ostatnie jego tchnienie straciłam mając piętnaście lat.
- Taak pamiętam, upiliśmy się wtedy w Hamptons i straciłaś ze mną dziewictwo.
    Wszystko pamiętałam jak przez mgłę, ale mogłam powiedzieć, że naprawdę było przyjemnie. Nie był taki jak sądziłam, był czuły i delikatny, a dzięki temu mój strach przed pierwszym razem prysnął jak bańka mydlana. Co prawda o mało nie przyłapali nas rodzice,  ale na szczęście zdążyliśmy się ubrać i wrócić do salonu zanim wrócili. Co z tego, że później bałam się, że zaszłam w ciążę, bo przecież nie zabezpieczyliśmy się? Cała szkoła dowiedziała się, że mam już pierwszy raz za sobą czytając najnowsze informacje o tym jak kupuje test ciążowy w aptece. Nikt z dorosłych nie usłyszał o tej.

CHACE.BO.PL | Your number one source about Chace Crawford || - Onet.pl Blog

Chace Crawford i AnnaLynne McCord w innym drużynach

Wczoraj 20 maja w Nowym Jorku odbyła się impreza stacji CW. Z tej okazji zaproszono wiele gwiazd z seriali, gdzie puszczane są one właśnie na tym kanale. Chace Crawford wystpił wraz z AnnaLynne McCord w roli prezentera. Dwójka aktorów należy do innych bloków, on z "Gossip Girl", a ona z "90210", jednak jak sami powiedzieli:"poniedziałek będzie należeć do West Coast i East Coast".

 

AnnaLynne: "Jestem taka podekscytowana dostanę się na plażę w bikini"

Chace: "Będzie mi dobrze w Hamptons i Central Park"

AnnaLynne: "Lakers"

Chace: "Vankers"

 

Chace 20 maja z AnnaLynne w podczas show

  

 

Chace na zielonym dywanie

    

 

Chace w drodze na show

    

 

Chace na imprezie CW