Nadzieję ze tak bedzie. A i zapomniałam ze jak zawsze musze totalnie zdychac na rowerku bo jak by to mogło byc inaczej??
Prawda ze wszystko jest zle i ja wcale nie przesadzam?? -mam racjie i dobze wiecie

skomentuj (4)

2005-05-27 22:34:43 >> super Dudek, Puchar dla

Liverpool z Jerzym Dudkiem w składzie zdobył Puchar Europy. W finale piłkarskiej Ligi Mistrzów rozegranym w środę w Stambule pokonał w serii rzutów karnych AC Milan 3:2. Po 90 minutach gry i dogrywce był remis 3:3. O zwycięstwie decydowały rzuty karne. Jako pierwszy podszedł do piłki Serginho - spudłował. Hamann - trafił. W drugiej serii Dudek obronił strzał Andrei Pirlo. Djibril Cisse - pewny strzał i Liverpool prowadził już 2:0. Tomasson wykorzystał jedenastkę jako pierwszy z graczy Milanu. Po chwili Dida obronił uderzenie Johna Arne Riise. Kaka doprowadził do remisu 2:2. Nie pomylił się Smicer i "The Reds" ponownie byli bliżej triumfu w Lidze Mistrzów. Dzieła dokończył polski bramkarz, który obronił uderzenie Szewczenki.

Dudek został trzecim polskim piłkarzem, po Zbigniewie Bońku i Józefie Młynarczyku, który zdobył Puchar Europy.

22 maja odbyła się dośc ważna.

justyna-m-a.blog

Była to chyba jedna z lepszych obron jakie widziałam (i prosze nie komentowac że mało widziałam!!!). W końcu po 120 minutach gry, to czego nie lubię- rzuty karne. Pierwsi strzelali Ci co im makaron z butów wystawał, Milan chyba to był ;) (okay okay żartuję, juz nie będę:) ). Dudzio ustawia sie na linii bramkowej, trudno powiedziec co on tam tańczył, cza- cza ani rumba to to nie była, ale bioderkami nieźle trząsł:) panie się powinny uczyć:), w każdym razie on tam tanczy swoje macha rekami a Serginho
z wrażenia chyba i zazdrości (bo zapewne tak nie potrafi) zwyczajnie przestrzelił pierwszego karnego:) haaaa!!. Hamann bez problemów pokonał Didę (Dida niby latynos a nawet paluszkiem nie zakręcił:P ). Do bramki znów wchodzi Dudzio, znowu daje show i znowu Pirlo zamiast do siatki trafia w ręce naszego kochaniutkiego bramkarza. Cisse (nad "e" powinien byc akcent :) ) nie zawodzi i mamy 2:0 w rzutach karnych dla Liv. niestety Tomasson i Kaka nie dali się nabrac na uwodzicielskie ruchy bioder Dudka i wpakowali mu 2 razy piłeczkę do kasty, a z kolei Riise strzelił prosto w rękawice Didy, dobrze ze Smicer nie dał ciała i trafił. No okay jest 3:2 w rzutach karnych, strzela Schevcenko vel Scheva, zaraz- zanim strzelił to ustawił piłkę,.

FCLIVERPOOL

Finnan (Irlandia, 1976-04-24)
4. Sami Hyypia (Finlandia, 1976-04-24)
5. Daniel Agger (Dania, 1984-11-12)
6. John Arne Riise (Norwegia, 1980-09-24)
21. Djimi Traore (Mali, 1980-03-01)
23. Jamie Carragher (Anglia, 1978-01-28)
28. Stephen Warnock (Anglia, 1981-12-12)
36. Antonio Barragan (Hiszpania, 1987-12-06)
??. Gabriel Paletta (Argentyna, 15-02-1986)