O czym chcesz poczytać na blogach?

Hałas

listy do Maliny - Onet.pl Blog

Z siebie ofiarę, być dla kogoś chłopcem do bicia, nie reagować na kłamliwe oskarżenia, zwłaszcza, że docierają one do innych, którym nie przyjdzie do głowy wysłuchać drugiej strony. Rozum na to: ale życie to tylko chwila. Nieuczciwe jest zabieranie tej chwili Dawcy i dawanie jej Wrogowi. Ego na to: mam swoją godność i nie pozwolę jej szargać byle komu. Rozum: godność? większą godność zyskasz kiedy potrafisz stanąć ponad swoim zranionym ego i pokazać życiem, jakie wartości wyznajesz.

I tak miotam się, a ze mną Ludwik. Bo on już całkiem nie wie co jest grane.

Proszę, módl się za nas obie...

Twoja Pomarańcza


odp.

01 lipca 2008
list 39

Witaj Malino!

Obserwuję, że ostatnio szczególnie dotkliwie i perfidnie denerwuje mnie hałas. Taki, który do mnie nieustannie dociera, otacza mnie, nie ma przed nim gdzie się.

|. ..::CzeKaJac na dZieN W KtOrYm SpeŁniA sIe MarZeNia::... .|

I was spotkam macie byc very happy:)))

kofam was :** caluski for all :****:**

skomentuj (18)
2003-06-24 21:44:31 >> ----->O.S.T.R "Na raz"Tak jest... Taa... Aha..
Słyszysz, ziom... To biały dom...
Tak jest... Wiesz, o co chodzi...
Żeby lirykę sprawdzać
Styl wolny czy też nie... zawsze w tle...
Bo po co być gwiazd±... Chwytasz, to masz to...

Na raz, na dwa, na trzy i na cztery
Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt.
Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem
Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie.

Na raz, na dwa, na trzy i na cztery
Wyrzućcie ręce w górę zamiast stać jak emeryt.
Na pięć, na pięć, na sześć i na siedem
Zróbcie taki hałas, by go usłyszeli w niebie.

Widzisz ziom? Mamy energię jak Red Bull,
To nie radio Zet, to tylko rap z projektów,
¦wiata kradzieży i seksu.
Nie wierzysz to stestuj.
Życie nabiera sensu.
Dziś rozbujamy ten klub.
Na raz ginie marazm.
Na dwa hałas sprawdzam.
Na trzy rozwalimy cały ten teatrzyk.
Mikrofon nie antyk, nie plastik.
.

Puszka Pandory - Onet.pl Blog

Jeślibym miała szansę na wyspanie się. W moim przypadku jest to chyba nierealne... Wiec umrę. Ach, ten dreszczyk emocji... Jak już będę wiedziała, jak to jest, to jakoś wam powiem. Jeśli tylko nie zasnę, co jest wątlipe.

Kurwa.

Pierdolę.

Mam dość. Znowu nie wyrabiam, Znowu głowa mi peka. Znowu wszystko mnie boli. Znowu mam wrażenie, ze zemdleję. Znowu mi niedobrze... Argh... Mam dosć. Ja chcę spać! Zaraz uderzę głową w ławkę, ale nie zauważę tego, bo będę zbyt zajęta ciemnoscią i ciszą. A później, gdy zafascynowanie minie, zobaczę od cholery oczojebnych kolorków. Ble. Do tego jeszcze hałas. Hałas dookoła. Hałas po prawej i po lewej. Hałas na zewnątrz i wewnątrz mnie. I to jest najgorsze. Cokolwiek się nie zrobi, gdziekowiek się nie pójdzie hałas zawsze i wszędzie jest.

Kolorki? Sposób prosty na nie - zamknąć oczy. Kolory nie zostają pod powiekami. Ale dźwięki wrastają w duszę. Zawsze zostają. Ich echo, wspomnienie.. Wchodzą... wżerają sie w mózg... potem w całe ciało. I już nie ma sposobu, żeby się ich pozbyć.

Heh... chociaż nie czuję się zamotna... Kiedy nic nie ma wkoło, zawsze jest w środku. Zawsze żywe. Może trochę przygaszone, ale to tylko czasem. Zazwyczaj są.

GORYSUCHE – Mównica Gór Suchych | O Górach Suchych, o Sudetach, Klinie i Bukowcu; o przyrodzie Śląska, w tym o człowieku

Uciążliwe, proszę minąć się w zimę z tymi dużymi samochodami, jak ciężko jechać. To są przecież drogi nie przystosowane do takiego transportu. To śmieszne, co mówią te ekspertyzy ! A zapylenie jest takie, że codziennie ściągam pył, jest czarno, dosłownie czarno, a tutaj w badaniach jakoś super to wychodzi !

- Kiedy robią badania, kopalnia milczy ! Przedwczoraj robiono badanie w rejonie kamieniołomu. Wiatr wiał taki jak dzisiaj, był mocny i pan się usadowił na parkingu przed domem pana Wendycza. Zapytałem dlaczego pan tak robi, no bo tak jest w wykazie, to absolutny nonsens. Największym zagrożeniem jest hałas, a nie prowadzi się tych badań. 40 decybeli jak się mówi jest dopuszczalne, a jest dużo dużo większe. Masakra co się tutaj dzieje od 22 w nocy ! 40 decybeli to prawie cisza ! … My nie chcemy, żeby pan już wchodził w te techniczne sprawy, niech pan się zajmie czymś normalnym ! Niech da nam pan spokój, my chcemy tutaj żyć, zostawić to potomnym ! W czystym stanie jak powiedziała pani. Skończy się te 200 tysięcy, obiecane, wymajaczone i co ci ludzie mają zrobić. Jak pan wyobraża sobie turystykę w Andrzejówce ? Jest jeszcze opcja poszerzenia obecnego kamieniołomu do ponad 130 hektarów ! Cały Bukowiec,.