O czym chcesz poczytać na blogach?

Hajduk split

Galeria Typów

Nie daliśmy rady Chorwacji B, ale Chorwaci zachowali się nieładnie. Bo gdyby naprawdę zależało im na tym, by odpuścić mecz i podejść do niego ulgowo, to wystawiliby skład z krajowej ligi, i to bez zawodników Dinama Zagrzeb i Hajduka Split. A tak, to nieźleście nas urządziły, siostry! To ma być przejście koło meczu? Nieładnie, bardzo nieładnie. Pozostał niesmak.
23:28,

Butterfly's Kiss Revolution

Plazy były dwa kroczki.Najbardziej denerwowała mnie ulica przed naszym domem.Ciezko mi sie cholerka zasypiało hmm no jak myslicie jak byście się czuli zasypiając duchota i te samochody no coż dało sie przeżyc=] Atrakcją był wyjazd do Splitu i zobaczenie stadionu HAJDUKA -szkoda że takich stadionów nie ma u nas=]No i cóż mam jeszcze napisać aaaaa nie uwiezycie poznałam tzn gorszego człowieka niz mój "dziadek" była tam taka stara baba popsuła nam cały wyjazd czepiała się niewiadomo czego.

imaginka blog

O 6 kupic ryby ( ktore szczerze mowiac wydaly nam sie srednie)
Florian, Tony i Sasa (hot guys from Makarska) ktorzy ujeli nas goscinnoscia 'being SO friendly' ,darmowymi drinkami plyta Kayah z Bregovicem i uwielbieniem dla HAJDUK SPLIT ( ktory szczerze mowiac byl srednia druzyna...ale tego im nie powiedzielismy)
no i ta plaza.. gwiazdy w nocy i burze w dzien..
teraz juz wiem ze Skampi najlepsze sa w Omisu ;] i zeby nie zamawiac pizzy z szynka ;]
wszystko.

"Štilić Semir unosi nemir" - Onet.pl Blog

0 (dodaj komentarz)
Sparing: Lech Poznań 1:1 Hajduk Split

W.