O czym chcesz poczytać na blogach?

Hahn

Wypłyń na głęie

Były katolickie. Także w nielicznych miejscach, gdzie jest katolickie radio w Stanach i będąc w domu w telewizji, która ma bardzo dobry katolicki program matki Angeliki, spotkałem się z wyjaśnieniem katolickiej nauki. Zacząłem tez czytać Katechizm Kościoła Katolickiego. W amerykańskich katolickich mediach spotkałem się z kilkoma osobami, które zostały niedawno katolikami, po przejściu właśnie z kościołów protestanckich, ewangelicznych, osoby, które były dawniej bardzo negatywnie nastawione do Kościoła Katolickiego. Jedną z nich jest Scott Hahn. Muszę mu poświęcić kilka zdań, gdyż jest on „odpowiedzialny” za wiele nawróceń na katolicyzm, wiele przejść z kościołów protestanckich i wielu powrotów katolików na łono Kościoła Katolickiego.

W Stanach Zjednoczonych największą grupą chrześcijan są katolicy, drugą co do wielkości są byli katolicy, osoby związane teraz z różnymi kościołami, sektami, lub całkiem niezwiązane z żadnym kościołem. Najszybciej rosnącą grupą chrześcijan na świecie są „Bible Christian”, fundamentaliści.

"Miłość żyje marzeniami" - Onet.pl Blog

Kolejnej części serii z pogranicza akcji i science fiction, "Transformers: Dark of the Moon." Tym razem nowością jest koncepcja teledysku dla tej piosenki, która szczerze mówiąc, jest rzeczywiście nieco skomplikowana... nawet dla samych chłopaków z LP".


 


    "Wszystko co wiem na temat koncepcji to to, że [główny reżyser teledysków "Linkin Park"] Joe Hahn wysłał mi maila, w którym napisał coś w stylu 'W dolinie ślepych, jednooki człowiek królem jest', albo coś w tym rodzaju", roześmiał się wokalista/raper Mike Shinoda. "Kolejną rzeczą o której wiem jest to, że mam rogi wyrastające z mych ramion, mam jedno ślepe oko, mam białego psa i węża ma tronie stworzonego z poroży. Sądzę, że powinniście zapytać Joe co to wszystko znaczy."


   


   .

!!!_Linkin Park_!!! - Onet.pl Blog

Że to nie świadczy o moim złym guście. ;DD

Jeżeli chcecie oddać głos na jedną z tych piosenek (trzeba mieć konto na zapytaj.com.pl) zapraszam na:

http://zapytaj.com.pl/Category/019,001/2,3161629,ktora_piosenke_lubicie_najbardziej.html

Pozdrawiam wszystkich czytelników tego bloga ;**
Dominika (22:04)
brak komentów
Joseph Hahn

Linkin Park - bloog.pl


            Chester                             Mike


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1862142,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Żony Linkinów

wtorek, 15 maja 2007 20:47

Linsey Farrell

Karen Hahn

VenessaBlog o Linkin Park(dedykacja dla Ady)

Harakterystyka 2008-02-09


David "Phoenix" Farrell (gitara basowa, wiolonczela, gitara)-Potrafi grać na gitarze basowej, wiolonczeli i skrzypcach.Był z zepołem jeszcze przed dołączeniem do zespołu Chestera i zmiany nazwy z Xero na obecną:LINKIN PARK.Phoenix kocha podróże.Duży wpływ wywarła na niego jego matka, która nauczyła go grać na gitarze, i jego starszy brat Joe.Nie jest już stanu wolnego-ożenił się z Linsey 28 grudnia 2002. 

Joseph Hahn (DJ, reżyseria, scenarzysta, grafika)-Ur.15 marca 1977 w Dallas w Teksas.Z powodu zainteresowania grafiką uczęszczał do Art Center College of Design.Ciekawostką jest,że nadzorował produkcję mn.filmu Z archiwum X.Hahn lubi używać swojego swojego sarkastycznego humoru podczas wywiadów udzielanych prasie.W 1997 roku dołączył do Linkin Park.

Rob Bourdon-Urodził się 20 stycznia 1979 w Calabasas w Kalifornii.Jest perkusistą Linkin Park.Jego Mama znała perkusistę Aerosmith,który potem uczył Roba gry na perkusji.Uczęszczał, podobnie jak.

Tanie podróżowanie czyli jak zwiedzić świat po studencku - Onet.pl Blog


27 listopada 2010
NOUVELLE VAGUE w MANNHEIM
Wszystkich fanów Nouvelle Vague, do których również zaliczam siebie mam przyjemność poinformować o ich koncercie 23 stycznia! Niestety nie w Polsce, ale ALE wcale nie tak daleko ;)
Mannheim (Badenia-Wirtembergia) znajduje się 100 km od lotniska Frankfurt Hahn.
Znalazłam ciekawe oferty cenowe. (sprawdzałam pod swoim kątem czyli kogoś z Krakowa i okolic;)
Z Wizzair'em możemy polecieć za 60zł w dwie strony włączając w to już wszystkie opłaty.

Wylot z Pyrzowic w piątek 21.01.2011 o godzinie 15.25
Jednak lot powrotny z Frankfurtu Hahn jest dopiero w środę 26.01.2011 o godzinie 17.30

Można też wrócić Ryanair'em do Wrocławia 24.01.2011 w poniedziałek o 9.45 z Frankfurtu Hahn, cena biletu w jedną stronę to 21zł z wszystkimi opłatami.

100km nie jest żadnym problemem, gdyż na lotnisko oraz do.

No Roads left but one...

I widzę, że już nie zbiera się na kolejne rzucanie kostkami, więc krzyknęłam do jedego z ekipy "one more time! please!" no i się doczekałam^^ chwilę jeszcze stoimy i facet, który rzucał nam kostkami mówi "stay here. wait 10 minutes"^^ no to czekamy ^^ po czym on przychodzi i robi nam zdjęcia lol cóż... całkiem fajnie :P
cieszę się, że przezyłam... raz dostałam butem po głowie, bo ktos płynął po widowni, ale dałam radę :P ktoś mnie złokcia dałam radę :P ktoś mnei podeptał... dałam radę! tak nie wielka cena za tak wiele^^
aha! dobre było jak Mr Hahn rzucił w widownię Poweradem ^^ robił to parę razy i za którymś nie chcący trafiło my się w lampę lol


tą właśnie flagę wręczono Linkinom^^
♥♥♥


LP^^
♥♥♥


Chester^^
♥♥♥

więcej fotek wkrótce, bo ImageShack nawala, a ja nie znam żadnej inne strony do ładowania zdjęć by chodziły na mylogu ;] jak ktoś zna to proszę o linka :)

No More Sorrow -->> http://www.youtube.com/watch?v=-fisbrptkG0 <