O czym chcesz poczytać na blogach?

Hackers

Strona Główna - PDE

"Tańca z Gwiazdami". Producenci programu jednak nie podpisali z nią żadnego kontraktu. Kate nie weźmie udziału w tym programie ponieważ nie zna języka polskiego. Jej rola ograniczała by sie więc do bycia śliczną uśmiechniętą lalką barbie. Głównym problemem byłoby dla artystki zrozumienie werdyktu jury, a kontakt z widzami byłby mocno utrudniony.

W portalu pojawił się dziś również teledysk zespołu The Jet Set do piosenki "Time To Party". Aby go zobaczyć kliknij TUTAJ


Foto - The Jet Set15:39, schczur11 , Strona Główna
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 15 stycznia 2007
TUTAJ możecie obejrzeć teledysk do piosenki "On My Mind" zespołu Button Hackers. Teledyski dostępne są również w linkach "Blox TV"

Blog zozolka16

Mnie głowa, to chyba po tym graniu wczoraj. Kolega przyniósł mi fajny film pt. "Hackers". Po krótkim wahaniu postanowiłem zostać hackerem. Zadzwoniłem do serwisu i powiedziałem, żeby mi podłączyli modem. Potem grałem całą noc w Quake'a.

29.06 Odpaliłem internet!!!!!!!!! Wow! ale tu jest super, jednak nie chce zaprzątać sobie głowy bzdurami, w końcu mam być hackerem. Do wieczora ściągałem gołe dziewczyny, zaczynam kapować jak to jest być hackerem. Potem grałem w Quake'a.

30.06 Cholera! zablokowałem się w 3 planszy Quake'a, co robić? Dzisiaj znów właczyłem internet. Znalazłem stronę hackerską, co za radość!!!! Pozgrywałem mnóstwo plików i tekstów, dziś będzie pracowity dzień. Cholera nie wiem gdzie mi się wszystko zgrało!!!! Nie moge niczego odnaleźć! Daję sobie spokój z szukaniem i gram w Quake'a.

1.07 Przyszedł dziś do mnie kumpel, pokazał mi gdzie się zgrało to z wczoraj, będę dziś musiał to wszystko przeczytać!!!! Znów włączyłem internet, nie wiem czego szukać. Wyłaczam internet i gram w Quake'a, cholerny świat nie mogę przejść tej 3 planszy.

2.07 Zacząłem czytać dzisiaj teksty hackerskie, nic z nich nie rozumiem, musze iść do mojego nauczyciela od.

...:::The Jet Set:::...

Głosowaniu SMS-owym i w systemie audio-tele (przed rokiem zliczano sumę punktów uzyskanych w głosowaniu widzów i jury). Największej liczbie osób przypadła do gustu piosenka "Time To Party" grupy The Jet Set, którą tworzą pochodząca z Rosji wokalistka Sasha i Anglik David."Jesteśmy zszokowani, bo nie sądziliśmy, że wygramy" - powiedziała po ogłoszeniu werdyktu Sasha.

W koncercie "Piosenka dla Europy" wystąpili w kolejności następujący artyści, wyłonieni przez Komisję TVP spośród 79. zgłoszeń:

Ania Szarmach – "Open Your Mind"
Charizma – "Emily"
Button Hackers – "On My Mind"
Vino – "Come In My Heart"
Kuba & Maciek Mollęda – "No Second Chance"
The Jet Set – "Time To Party"
Natasza – "I like It Loud"
Hania Stach – "Re-group"
Mikael Erlandsson – "Love In The Air"
Bikini – "Don't Judge Me"

Koncert prowadzili Artur Orzech i Paulina Chylewska, która rozmawiała z artystami w tzw. green roomie. W studiu pojawiło się kilku gości, m.in. autor tekstów piosenek i juror "Idola" Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii czy projektant mody Maciej Zień. Wśród faworytów wymieniali oni głównie Hanię.

{nazwa bloga}

I za fajnie z rodzinką było ;))

Lisc wita wszystkich :D

ps Widziałam nawet panią Irene Santor i Witolda Pyrkosza xD..
o i trzech panów w identycznych różowych butach i koszulkach.. Ale w 3 różnych miejscach x|
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (6), Dodaj

Farewell

piątek, 11.sierpnia.2006, 23:41
Wyjechałam..
Żeby próbować zapomnieć..
Podtrzymywac więzi rodzine..
Żeby nudzić się przed dużym telewizorem..;)
Zrobić ładne zdjęcia..
Pozwiedzać stolicę..
Żeby utopić się w bajorze za zakrętem xD

Jeśli nie utopię się w bajorze, to wrócę.. Może..

Lisc żegna wszystkich :*:*
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (4), Dodaj

Button Hackers - Między Nami

czwartek, 10.sierpnia.2006, 23:12

Mysterious...beautiful...girl...

Czym jest miłość???? 
Dzisiaj gdy weszłam wna czat jakis koleś zapytał się mnie
Czym jest miłość??? Zatkało mnie ...jak to czy on naprawde niewie??? napisałam mu że jeżeli zna słowo miłość to pwinien wiedziec...nic mi nie odpisał...i kto by pomyslał że po świecie chodzą takie głąby...

Komentarzy: 1 Day fallen in love near at hand near at hand... 2007-02-03 Już niedługo walentynki!!!!! 
Nieciesze się bo jak zawsze nic pewnie nie dostane...chociarz może od takiego jednego...:)ale nie ma się co łudzic...a tak propo to za 19 dni konkurs tańca dyskotekowego w którym razem z Kasią,Alą i Anetą biore udział...ciekawe które miejsce zajmiemy...a tak co do Walentynek to chłopcy jestem do wzięcia...;)))))a przy okazji pozdrawiam kumpele Sabinkę i Kasie(hiene)  z mojego zespołu...i zapraszam do oglądania dzisiejszego wieczoru Krajowy Finał Eurowizji...ja kibicuje Button Hackers i Bikini...a wy???