- zmniejszenie ilości komórek T

Powody, dla których warto zastanowić się, przed przyjęciem leków

1. Nie przeprowadzono żadnych długoterminowych badań potwierdzających korzyści zdrowotne lub znaczne przedłużenie życia pacjentów przyjmujących kombinację leków o nazwie HAART.
2. Dotychczasowe badania wykazują, że HAART zaburza wiele funkcji systemu immunologicznego istotnych dla przeżycia, włączając w to aktywność niektórych cytokin – białek wydzielanych głównie przez komórki układu odpornościowego, kontrolujących działanie i dojrzewanie komórek tego układu.
3. 30% pacjentów przyjmujących HAART cierpi na lipodystrofię – nieprawidłowe rozprowadzanie tłuszczu: zaburzenie metabolizmu, które może być przyczyną ataku serca, wylewu, a także kilku fizycznych deformacji.
4. Spadek poziomu ładunku wirusowego u niektórych.

POWRÓT DO ŹRÓDŁA

Przyrody chronionej. C'est la vie. Zresztą Ci mieszkańcy Augustowa jakby z nimi w ich mieście, a nie w Dolinie Rospudy, pogadać, wyjasnic o co chodzi i że to nie przeciwko nim - może by byli bardziej po stronie Prawa, ekologii, czego tam kto chce. A tak klasyczny polski dialog głuchych. Ekolodzy do nauki negocjacji i wywierania wpływu społecznego, i to już! Gdyby po stronie ekologów stanęło 3% mieszkańców Augustowa, ale tam, w Dolinie - to by była już siła. A tak klasyka "gównażeria bogatych rodziców" narusza interesy ludu pracującego.
A Państwo przed Trybunał.
Będzie sie działo. Juroduiwy jest oczywiście po stronie Zielonych, czego dowodem wstążka.

I zupełnie marginesie - kiedy zaanonsowano nam IV R.P.R.L., czułem że oto zbliża się przeczuwany z dawna czas, kiedy mimo różnic i litrów żółci stane w któryms momencie po jednej stronie z Korporacja Haart. I stało się. To jest właśnie ta sprawa.
2007-02-28 21:48:59 skomentuj (9)

Wszystko o futbolu w Wielkiej Brytanii

QPR powoli opuszczali trybuny nastąpiło nagłe przebudzenie i parę minut później S. Derry strzelił bramkę kontaktową. To nie był koniec emocji na Loftus Road. Pięć minut przed końcem meczu wynik wyrównał D. Cisse, a w doliczonym czasie meczu gola na wagę jakże ważnych trzech punktów strzelił Mackie ustalając wynik meczu.

QPR - Liverpool 2:3
Derry 77', Cisse 86', Mackie 90' - Coates 54', Kuyt 72'

Mówi się, że najlepsze zostawia się zawsze na koniec. Trzeci mecz środowego wieczoru rozgrywany był na White Haart Line. Miejscowa drużyna Tottenhamu podejmowała u siebie Stoke City. Pełen emocji mecz zakończył się tylko remisem. Obydwie drużyny mogą żałować tego spotkania. Cameron Jerome w 77. minucie otworzył wynik meczu. Dokładnie szesnaście minut później, już w doliczonym czasie meczu Rafeal van der Vaart doprowadził do remisu, a jego drużyna tylko zremisowała ze Stoke City 1:1