O czym chcesz poczytać na blogach?

Haarp

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site


W artykule na Intel Hub analizowane są te dziwne zamówienia. jak wiadomo FEMA się nie sprawdziła w przeszłości, w Nowym Orleanie zamiast pomocy były tylko problemy. Tymczasem wiadomo, że na terenie całych USA przygotowane są tzw. obozy FEMA. Autor artykułu podejrzewa więc, że chodzi raczej o symulowane zagrożenie (tzw. drill), które będzie testowane w maju tego roku, a dotyczyć będzie m.in. trzęsień ziemi wzdłuż tzw. Uskoku Nowego Madrytu (New Madrid Fault). Niewykluczone, że trzęsienie ziemi faktycznie może mieć miejsce, autor uważa, że może być wywołane sztucznie przez użycie HAARP. Jednakże w czerwcu ub. r. naukowcy z Uniwersytetu Illinois ostrzegli, że realne jest trzęsienie ziemi o sile powyżej 7.7 stopnia w tym obszarze. Chicagowski Examiner podaje, że takie trzęsienie może zabić co najmniej 3500 osób, 80,000 będzie rannych, a bez dachu nad głową pozostanie 7 milionów. Autor artykułu na Intel Hub zwraca uwagę, że przygotowania FEMA zbiegają się z możliwymi rozruchami politycznymi na terenie całego globu w związku z wielkim kryzysem (spowodowanym sztucznie przez mafię bankierską). W artykule podaje się dowody na to, że cała akcja jest planowana i w sposób.

O czym wiedzieć powinniśmy

Dotąd kilka obiecujących kroków. Dr Mark Roth z Fred Hutchinson Cancer Research Center przeprowadził badanie, w czasie którego, dzięki użyciu siarkowodoru udało mu się zatrzymać wchłanianie tlenu przez organizm szczura. To sprawiło, że zwierzę pozostawało żywe jeszcze przez 10 godzin, mimo utraty 60 procent krwi. Wkrótce podobny eksperyment ma zostać przeprowadzony na świniach, które mają podobny do ludzi układ krwionośny.(fot. AFP)

 

HAARP

To jeden z najbardziej kontrowersyjnych konceptów realizowanych przez Amerykanów. Pod skrótem HAARP (skrót od: High Frequency Active Auroral Research Program) kryje się projekt, w który zaangażowane są siły powietrzne, marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych oraz DARPA. Głównym założeniem projektu badawczego jest testowanie wpływu różnych czynników na jonosferę i badanie efektów ingerencji w tę warstwę atmosfery. Tyle teoria. Zdaniem sceptyków, pod przykrywką badań zgłębiających wpływ.

MITY ZABOBONY SPISKI

Lecz nikt nie mógł przypuszczać, że będzie to pułapka.
Rosjanie zabili polaka który prowadził politykę Pro Amerykańską i był z po stronie każdego kto doznawał nacisków od strony Rosji.
Więc zwyczajnie postanowili go zlikwidować! Po cichu tak by nigdy nikt nic im nie mógł zarzucić!

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi: smoleńsk katastofa prawda haarp sura rosja
Komentarze (7) Dodaj

piątek, 24 września 2010 16:13:38
HAARP to program wojskowy którego celem jest badanie jak sami twórcy podkreślają:
"Zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego".
Brzmi niewinnie prawda? Lecz czy tylko do tego służy pewności mieć nie możemy. A gdy niema.