O czym chcesz poczytać na blogach?

Gyllenhaal jake

hollyshit: twist and joy.

Pozycje płodowe, ćwiczenia relaksacyjne. halo, czy to DRAMAT? tak, w innej postaci.
przedwczoraj byłam w kinie: the weather man. wczoraj brokeback mountain,. nie byłabym sobą, gdybym sie nie popłakała. i to nie ze względu na bezdyskujną urodę pana imieniem jake gyllenhaal. naprawdę bardzo ładny film. a uroda tego pana? niewiem czy bezdyskujna, według mnie jednak naprawdę ładny jest. ba, ładny? więcej. a dziś capote albo monachium.
ah, rebel nie jest głupkowaty.
dziś doszłam do wniosku, że nie lubię kratki burberry..

Ilovejake || Your first and the best polish blog about Jake Gyllenhaal. - Onet.pl Blog

Być również fair w stosunku do Was, odwiedzających, i dlatego postanowiłam zawiesić działalność tego bloga. Nie chcę jednak, abyście myśleli, że to zawieszenie jest spowodowane jakimiś problemami, które dzieją się wewnątrz załogi. Jedyne powody, jakie w tym momencie istnieją, to po prostu brak czasu i chęci. 
- nie jestem w stanie jej podać. Uważam, że nie powinniśmy wyznaczać sobie jakiegoś czasu, który poświęcimy na regenerację sił. Mimo wszystko mogę was zapewnić, że nasz urlop nie będzie trwał w nieskończoność. ;)
Wszelkie pytania, jakie będziecie mięli, proszę kierować na ilovejake@vp.pl
Z chęcią odpiszę   ;)
Cóż, to.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
raspberry(contents and illustration);
 

Ann.


Co powinnam zobaczyć, żeby jakoś wyśrodkować te uczucia? ;)

Przygotowuję się jeszcze psychicznie na 'Brokeback Mountain'. Naczelni geje Hollywood, smutni bo bez Oscara. Więc myślę że można by ich jakoś pocieszyć :) szczególnie że jeden z nich to pan Jake Gyllenhaal :>

Ale Ale! W środę to chyba było, kiedy dostałam maila od kogoś, kto twierdził że mnie zna. Sprawdziłam. Owszem, znał mnie. Zna nawet i teraz. Nie widziałam go od 6 niemalże lat. I oto stwierdził że dziś odwiezie mnie na uczelnię (nota bene.

Please, be my guest... 


"This is a man's world...

...but it would be nothing without a women or a girl". Brawo Panie Brown, cenna riposta. Patrze na Jake'a Gyllenhaal'a i sobie mysle: (wzdech) mezczyzni (ponowny wzdech).

Niestety sa tacy, ktorzy moze i maja penisa, ale mezczyznami bym ich nie nazwala. Na przylad taki Krzysiu (and company). Po butelce rumu na glowe, wlamal sie na fb kumpla i.