O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gyllenhaal

O stardoll

wtorek, 06 lipca 2010
Darmowa sukienka Top Model

1. Wejdź na goproxing.com
2. Wpisz http://www.stardoll.com/en/cinema/?id=155
3 Zaloguj się
4. Sukienka będzie czekać w apartamencie

11:03, zuziaa98
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 05 lipca 2010

Kurtyna w wielkiej metamorfozie stardoll powoli się odsłania!

Może zauważyliście, że kurtyna się trochę odsłoniła w wielkiej metamorfozie stardoll? Najprawdopodobniej oznacza to, że wkrótce pojawi się ta 'przemiana'. A wy jak sądzicie?

kurtyna teraz
kurtyna wcześniej

Nowa ubieranka dla ss - Maggie Gyllenhaal

Maggie Gyllenhaal (właśc. Margaret Ruth Gyllenhaal

Lektury

To w niezliczonych mutacjach i odmianach, jednak film ten jest nakręcony z taką zręcznością i nasycony tak wieloma drobnymi pomysłami realizatorsko-montażowymi, że ogląda się go z prawdziwą przyjemnością.

Gdyby nie to, że w filmie trup się ściele nieco zbyt gęsto i że nie mam dzieci, pewnie zabrałbym potomstwo na “Księcia Persji”, bo jest to naprawdę ładne, ciekawe, efektowne lecz nie efekciarskie kino przygodowe. W porównaniu z pikselozą gry sprzed 20 lat można się naprawdę zatracić, gdyby nie fakt, że po pewnym czasie zamiast poddać się awanturom, pojedynkom i – ogólnie –  magii kina, zajmujące okazuje się odszyfrowywanie socjobiologicznych matryc nawet w tak dobrym filmie jak “Książe Persji”.

Tagged with: Gemma Artenton, gra, Jake Gyllenhaal, Książe Persji, Persja, Richard Coyle I, Ronald Pickup, Tobby Kebbell

feel like I'm trying to breathe under water - Onet.pl Blog

Moją cierpliwość obrażając się oniewiemco. W przyszłości, moje dzieci będą mogły obrażać się na siebie do woli, a mnie to i tak nie wyprowadzi z równowagi. Poza tym pokazała mi, że można kogoś kochać tylko za to, że dał Ci cząstkę siebie.
 Rafał nauczył mnie trzymania swojej silnej strony przy sobie. Lepiej czasem przystanąć i z nią porozmawiać, niż ruszyć do przodu po omacku. Choć i stamtąd można wyjść na prostą drogę. W końcu nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej i trzeba się z tego cieszyć.
 
*

 Bracia to jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałam. Do wybrania właśnie tego filmu skłoniła mnie przede wszystkim obsada. Maguire, Gyllenhaal, Portman... Nie pamiętam, żebym wypłakała tyle łez na jakimś innym filmie. No... Może poza Spider-Manem 3 i Królem Lwem, ale po prostu przywiązałam się do Harry'ego, a jeżeli chodzi o Króla Lwa, to byłam dzieckiem...
 Jeżeli macie wolny wieczór, naprawdę zachęcam, żeby wybrać się na niego do kina. Lub obejrzeć w domu, jeżeli wstydzicie się płakać, przy obcych na sali.

*

 Zwracam się do wszystkich wierzących. Pokażcie mi swojego Boga. Pokażcie mi tego Wspaniałego Wybawiciela w powodziach, chorobach i ubóstwie. Pokażcie mi jego Boską Dłoń, która przyczynia się do narodzin ciężko upośledzonych fizycznie i psychicznie. Udowodnijcie, że kocha wszystkich, którzy.

Obiektywne oceny


spóźnione 23.

sobota, 3.marca.2012, 12:08
Nareszcie udało mi się zebrać myśli i czas, by zrelaksować się czytając zgłoszonego bloga. Opowiadanie: Amon Carter - z pamiętnika pozornie niegroźnego wampira.

Pierwsze wrażenie: Podoba mi się. Przede wszystkim rzuca się w oczy treść, która jest najważniejsza, zaraz potem postać - zgaduję że to Jake Gyllenhaal, który tworzy wizerunek bohatera opowiadania - pamiętnika.

Szablon jest konkretny, prosty i wyrazisty, dopiero potem zdałam sobie sprawę, że autorką opowiadania jest Yzoja, którą nazwałam wyrazistą w ocenie jej pamiętnika. Dlatego taki jest też ten szablon. Bardzo konkretne jest też menu, duże odnośniki do rozdziałów, ale szkoda że są tylko trzy. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się chwila relaksu, w której opowiadanie powoli będzie kontynuowane i menu zajmie całą długość szablonu, co sprawi, że będzie bardziej spójny.

Nie ma podstrony o mnie, ale to w ogóle nie jest istotne, w końcu jest to pamiętnik osoby fikcyjnej. Chociaż może...? Po przemyśleniu mogę stwierdzić, że fajnie by było stworzyć taką podstronę i opisać go, jego słowami... Czytelnik miałby wtedy zalążek informacji, o co tu w ogóle chodzi i mógłby.

patryczon.blog.pl

Trudno je wyciągnąć odrazu, potrzeba czasu, ale najważniejsze ( przynajmniej dla mnie ) jest właśnie ta rezerwa do wszystkiego. Po co wplątywać sie w różne intrygi, gierki innych osób, skoro traktujemy samych siebie jako kogoś 'lepszych'. Nie oszukujmy sie, bo tak właśnie jest, gdyby nie to nie musielibyśmy wysłuchwiac kolejnych nowości na temat innych osób...po prostu odeszlibyśmy i zajęli sie własnymi sprawami.

Po raz kolejny czuje się spełniony w tym wszystkim co robię. Udało mi się dostać na wymarzoną uczelnię i od października będę studentem UW. Dlatego wyjazd do US traktuje jako nie tylko wakacje, ale ostatnia chwile w której mogłem popatrzeć na wszystko co mnie ( na dzień dzisiejszy otacza ) z, tak jak napisałem, lepszej perspektywy. Mozliwość spotkania tylu znanych osób i zobaczenia teo, co było mi dane, jest nie tylko szczęściem, ale i darem, któego napewno nie zaprzepaszczę.

NAPEWNO.

Lista znanych osób jakie spotkałem/widziałem w NYC:
- Paris Hilton
- Kathy Hilton
- Madonna
- Christina Aguilera
- Mariah Carey
- Jay-Z
- Jadakiss
- P.Diddy
- Ashlee Simpson
- Ashley Parker Angel
- Sean Paul
- Maggie Gyllenhaal
- Outkast
- Pharrell Williams
- Kanye West
...
patryczon 2006-08-27 02:59:13
skomentuj (2)


.

Gyllenhaal jake

..::Mary - Kate and Ashley::..

Świata.
Oto lista od 1-25.

1. Ash & M-K Olsen.
2.Hilary Duff.
3.Kirsten Dunst.
4.Justin Timberlake.
5.Alicia Keys.
6.Josh Hartnett.
7.The O.C.
8.Scarlett Johansson.
9.Britney Spears.
10.Beyonce Knowels.
11.Jake Gyllenhaal.
12.Chingy.
13.Lindsay Lohan.
14.Norah Jones.
15.Vanessa Carlton.
16.Chad Michael Murray.
17.Anne Hathaway ( ta z filmu "Pamiętnik księżniczki" ).
18.Nick Cannon.
19.Christina Aguilera.
20.Avril Lavigne.
21.Bam.

My diary


Krótki Wywiad z Ashley ;-)

1.Bez czego nie mogła byś żyć?
Ashley: Bez mojej mamy która pomaga mi we wszystkim!

2.Kim był chłopak, w którym po raz pierwszy się zakochałaś?
Ashley: Był to Leonardo DiCaprio z Tytanika. Teraz lubie Jake GyllenHaal Jest totalnie slodki!!!

3.Jaka jest twoja ulubiona przekąska?
Ashley: Uwielbiam czekoladowe żelki-misie! Nosze je w mojej...
czytaj więcej

ashley-tisdale85 18/07/2007 16:21:13 [komentarzy 0] co myślisz o tej notce?

Ashley.