O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gwiezdne wojny

=+=Gwiazdki, obrazki i ploteczki=+= - Onet.pl Blog

Istot "z innego wymiaru".

 

Historia

Pomysł Gwiezdnych wojen powstał we wczesnych latach 70. i w tym czasie był wielokrotnie zmieniany. Oryginalny film Gwiezdne wojny (jeszcze bez podtytułu Epizod IV: Nowa nadzieja, który dodano w 1980 roku) miał premierę w 1977 roku, ale rok wcześniej wydano adaptację książkową. Premiera szóstego filmu (w kolejności kręcenia), czyli Zemsty Sithów, odbyła.

Admiral's log

Pod dowództwem kapitana Kolaffa (nie zapominajmy, że w układzie Khuiumin dwa okręty tego samego typu, Crusader i Bombard, skutecznie zgniotły piracką armadę liczącą kilkadziesiąt jednostek plus myśliwce). W szczytowym okresie galaktycznej wojny domowej Subjugator został przydzielony do sektora Relgim i oddany do dyspozycji gubernatorowi Dennowi Wessexowi.

Tak, gubernator Wessex to właśnie ten pan, od którego Lira Wessex, de domo Blissex, zyskała swoje nowe nazwisko. Państwo Wessex.

Lotnictwo pokładowe: dość już przestarzałe Swordfishe uniemożliwiły Bismarckowi ucieczkę, nowoczesne Y-wingi dokonały tego samego z okrętem Separatystów i dodatkowo obezwładniły jego uzbrojenie, a przestarzałe już Y-wingi zadały decydujące ciosy Gwiezdnemu Niszczycielowi – przy czym przynajmniej jeden zrobił to taranując wroga.

Uszkodzenia VSD Subjugator w momencie jego zniszczenia. Autor: Rosaria J..

"May the Force be with you"

17:23:20
skomentuj (2)


...
Jestem po egzaminach na studia i teraz czekam na wyniki. Więc już nie muszę się uczyć i mogę dodać notkę. Dziś będzie trochę dat.
Lata powstania poszczególnych części Star Wars:
1977 : Gwiezdne Wojny IV : Nowa Nadzieja
1980 : Gwiezdne Wojny V : Imperium kontratakuje
1983 : Gwiezdne Wojny VI : Powrót Jedi
1999 : Gwiezdne Wojny I : Mroczne Widmo
2002 : Gwiezdne Wojny II : Atak klonów
2005 : Gwiezdne Wojny III : Zemsta Sithów

historia kotów - Onet.pl Blog

Pas w tekłondo
 
       TO BE CONTINUED !
ironkot (19:04)
tylko jeden przeżył...

28 stycznia 2010
gwiezdne wojny wojny kotów epizode 1 part 4/4 ze zdięciami
Ją kot wader (bez zbroji)
  

CIĄG  DALSZY NASTĄPI!


ironkot (10:45)
co wy wigineliście??

27 stycznia 2010
zdięcia z gwiezdne wojny wojny kotów epizode 1

Gwiezdne wojny wojny klonów

love-story-naruto-hinata - Onet.pl Blog

Szybkie pieczęcie i usłyszała nazwę jutsu - KATON! KURO OOTORI KAEN NO JUTSU! (ELEMENT OGNIA! TECHNIKA PŁOMIENIA CZARNEGO FENIKSA!)
    Czarny ogień wypłynął spod skrzydeł demonicznego wojownika. Przybierając postać olbrzymiego ptaka, naparł on na dwójkę shinobi. Jednak Hinata była już przygotowana na podobną ewentualność.
- Naruto-kun! Schowaj się za mną! - kazała.Pojawiła się pod jej palcami na całą długość dzielącą jej ramiona.
- Nie pozwolę ci na to! - warknął Mezo ruszając na nią. Hinata dłużej już nie chciała czekać.
- HOSHI NO YA! (GWIEZDNA STRZAŁA!) - wypuszczając cięciwę, kunoichi naładowała strzałę ile tylko zdołała zebrać chakry w ciągu tak krótkiego czasu. Również zdołała trafić w cel, Byakugan wszystko.- zapytał rozjuszony demon. - Kiedy to dotrze do ciebie, że nie zdołacie mnie pokonać!?
- Za wolno się uczę! Spróbuj tego! TAJUU KAGE BUNSHIN NO JUTSU! - jak na zawołanie pojawiły się setki klonów, które zajęły uwagę Mezo na czas, aby Uzumaki mógł pomóc swojej żonie.

XXX

    Naruto obniżył swój lot tak, że.

Londowisko

Się, że pachnie tu kontynuacją rozmowy. 'Może porozmawiamy po Polsku?'. 'Ja znam tylko parę polskich przekleństw, ale rodzice mówili po polsku. Oni sie tam jeszcze urodzili,ale wychali jak się tylko wojna zaczeła'. 'A pamieta pani, z jakiego miejsca Polski pochodzą pani rodzice?' 'Eee...nie wiem. Ojciec to w ogóle nie mam pojęcia. A matka... Chwilę... Pamiętasz Tod, jak mama opowiadała? Co to.

    Kwadratowych szkła, 30.000 metrów kwadratowych stali nierdzewnej, 80 kilometrów rur i przewodów (wszystkie nieobudowane, umieszczone na zewnątrz budynku wywołują wrażenie zindustralizowanej siedziby gwiezdnych klonów)

 

Skok w romantyzm: 

Bez sensu

Żeby go nie było widać, a że wiatr wiał w ich kierunku, od strony terenów rysia, więc wiedzieli, że ten ich nie poczuje. Rysie mają jeszcze lepszy węch niż psy. Po jakimś czasie z zarośli wyszedł piękny, szary ryś. Chwosty na uszach sterczały mu dumnie, i miał bardzo wojowniczą minę.

Się i rozwinął ponad metrowe skrzydła. Silnie uderzył nimi w powietrz, Klaudia usłyszała świst powietrza i zobaczyła, że wznoszą się powoli do góry. Po chwili lecieli już powyżej jesionów i klonów, które rosły na jej podwórku.

Wznosząc się wielkimi kołami byli.

- A te gwiazdki, które tak ładnie błyszczą? - spytała.

- One też są bardzo daleko. - Mama popatrzyła w niebo, szukając czegoś, po czym wyciągnęła palec i pokazała malutkie skupisko gwiazd, które trochę wyglądało jak gwiezdny Mały Wóz, ale były mniejsze, i mniej błyszczące.

"Ilekroć przypadek otworzy nam drzwi, to przeznaczenie nam je zamknie, bo nasz los stwierdzi, iż nie tędy droga." ~ finder - Onet.pl Blog

Po wybrukowanej uliczce, pełnej stojących obok siebie jednorodzinnych domków, klonów i śniegu, niósł się odgłos butów, uderzających o zamarznięty chodnik. Czerwony dres skutecznie odróżniał mnie od zimowego krajobrazu. Szłam pewnie, by po chwili skręcić w kierunku.Wystraszyłam się jakiegoś cienia - skłamałam — N'aie pas peur, wszystko jest dobrze.
       Victoria zrobiła dziwną minę, rodem z Gwiezdnych Wojen. Zachciało mi się śmiać.
— To co ci odbiło? Lepiej chodźmy do domu.
       Przed odejściem.