O czym chcesz poczytać na blogach?

Guns n roses

Blog axlmania

Starego i nowego Guns N Roses-Axl ma na swoim koncie-wystarczy przejrzeć dyskografię zespołu...Jedno jest pewne bez Niego nie byłoby legendy,której na imię Guns N Roses..
Nie warto oburzać sie na te słowa...wystarczy wyobrazić sobie zespół bez Niego!
AXL ŻYCZĘ CI SPEŁNIENIA TWOICH MUZYCZNYCH I ZYCIOWYCH MARZEŃ.

Nieregularnik

Już po zachwycie, jaki pojawił się po wsłuchaniu się w “Chinese Democracy”. Sama płyta zaskakuje o tyle, że wciąż wpisuje się w styl, jaki wypracowało Guns N’ Roses w latach swej świetności. Z drugiej strony krążek nie jest wtórny i nie powiela utartych w tyglu młodzieńczego szału twórczego schematów. Oto słyszymy.

Opowiadania. - Onet.pl Blog

W większości przypadków bywa. Poza tym były to lata 80.-niezbyt dobre czasy dla Polski. CZasy komunizmu, ale i hardrocka, czasy jedzenia na kartkę, ale i czasy Guns N' Roses. Nat uwielbiała Guns N' Roses, zresztą tak samo jak Aga. No ale wróćmy do tematu. Dziewczyny wyruszyły na poszukiwanie pracy. Wszystko tutaj było dla nich.Tu kazały komuś poprawić coś na scenie. Niby nic, a jednak wiele. Bez nich występ by się rozsypał. Nat non stop krążyła między oświetleniowcami, dźwiękowcami a Gunsami. Starał się jednak za wszelką cenę unikać Axla. Wiedziała, że ten jest nie w sosie. Poirytowała się, kiedy zobaczyła, że światła sa źle ustawione. Podeszła do 2 dziewczyn, które je ustawiały.

Take me down to the paradise city. - Onet.pl Blog

Był dzieciakiem z Hollywood, który trafił do Guns N' Roses, bo był szkolnym przyjacielem Slasha. Jego żywiołowa, efektowna gra na perkusji była istotnym znakiem rozpoznawczym na początku kariery Guns N' Roses.
W Seattle.
Guns N' Roses
Axl Rose, Slash, Steven Adler, Izzy Stradlin, Duff McKagan.

Uniklubi - Onet.pl Blog

Jako kelner i tłumacz artykułów.
Teemu był wokalistą i gitarzystą w zespole Jobo.
Jego ulubione zespoły to: HIM, Negative, Apulanta, Hardcore Superstar, Guns N' Roses. Z logo tych trzech pierwszych zespołów Rajamäki lubi nosić liczne T-shirt'y.
Hobby Teemu to: oglądanie filmów i granie na Playstation 2 .

` bohaterowie losing illusions. - Onet.pl Blog

Rockmana, ale jemu to nie przeszkadza, bo przecież nigdy nie idzie za trendami i modą. Szukał prawdziwej miłości, mimo, że zawsze otaczał go wianuszek zakochanych w nim kobiet. Kiedy pokocha na prawdę, to zrobi wszystko, żeby nie zjebać swojego szczęścia, taki już po prostu jest. Ale kiedy pozna prawdę o sobie, czy zdoła przetrwać najgorsze?
Znająca swoją wartość. Potrzebuje czasu, by komuś zaufać i podzielić się tym co w sobie kryje. Twierdzi, że muzyka, a szczególnie Led Zeppelin, a później Guns N' Roses uratowała ją od zamknięcia duszy na klucz.

GUNS N`ROSES-giganci dobrej muzyki! - Onet.pl Blog

Szalonym młodzieniażkiem ,ale chce dla swoich fanów grać i wytępować .Kiedy byłam na kocercie w Warszawie Axl też czesto snikał ze sceny ,po czym się pojawiał .I napisanie ,że wychodził ze sceny i te wypady trwały po kilkanaście minut jest zdrowo przesadzone .Nigdy nie dam powiedziec na niego złego słowa ,a wypisywanie takich.

"Gitarzysta Velvet Revolver i były muzyk Guns N' Roses, Slash, nie pozwolił, by jego syn znalazł się w pobliżu Michaela Jacksona.Artyści spotkali się w Londynie, lecz Slash zrobił wszystko, by jego dwuletni syn nie.

Guns n roses november rain

''Uczciwość to piękny klejnot, ale bardzo niemodny.'' - Onet.pl Blog

Na którym się znajdowały, ale również dalej. Tworzyło to niesamowitą atmosferę i poczucie, że z tego miejsca nie chce się wychodzić. Julia wybrała stolik stojący najbardziej na środku restauracji, delikatnie, wręcz.
 
Guns N' Roses - November Rain

flanela blog

2010-08-05 20:03:28
skomentuj (0)


...
Wróciłam z wczasów.
Zwiedziłam sobie nasze piękne polskie wybrzeże.
Teraz zabieram się za pisanie pracy magisterskiej.
Kurwa.
Chyba.Że połowę...

flanela 2010-08-21 00:00:35
skomentuj (0)
Guns N' Roses - November Rain
Ojej, taka jestem smutna.
Bez pracy, bez pieniędzy, bez wykształcenia, bez faceta,  bez.

Smooh Criminal | Princess Bloom - Onet.pl Blog

» 19/01/2010

♪ Guns N' Roses - November rain.

♀MissChocolate

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Witam, na nowym blogu o Winx. Powiem że zaczynam od nowa. Nowy nick, nowy styl, nowy blog.

 Trudno jest tak zaczynać od nowa, ale mnie to się akurat.

Guns n roses sweet child o mine

Grać jak Slash!!!

Wskakuje na swoje miejsce] Wojtek gra naprawdę czadowo, pozasuwał takiego punka, potem trochę gunsów, zawinęłam mu do jutra taby do "patience" :P znaczy on mi da. ech, ludzie chyba.Na gitarę elektryczną (rozniosę blok :D)
próbowałam jeszcze dziś zagrać "Sweet Child O'mine", ale tylko intro mi wyszło "podobne"(czyt. jakoś tam mniej więcej były podobne.Ręki w zadną stronę. I śmiało mogę powiedzieć, że ŻADEN, absolutnie ŻADEN ból palców nie może sie równać z tym, bo ten ból jest poprostu tak nieznośny, że sie nie da grac. dzisiaj jest lepiej, rękę da się odgiąć na maksa do tyłu i na boki. ale niestety do przodu (czyli tak, jak do trzymania.

Last night" Nirvany
- "I don't want to miss a thing" Aerosmith
- "Patience" Guns n' Roses
- "Aborygen" Wilków
- "Beniamin" Wilków

a potem jeszcze sobie przegrałam te piosenki, żeby sprawdzić czy.

Be - Onet.pl Blog

Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine

Bo mi się kurwa.

Do tematu lekcji:
Mateusz lat 16.
Moja zmora, a zarazem takie ...szczęście(?)...nie...jeszcze chyba nie
Postanowiłam ułożyć plan wydarzeń:
1) Cholerny czerwiec, środa,około godziny 8.00 ,2 znajome mówią mi, że [przezwisko] się mu podobam. Po kilku lekcjach dostaje smsa od jego bliskiej i mojej także koleżanki ,że [przezwisku] się podobam i, że chciałby mnie poznać..