O czym chcesz poczytać na blogach?

Gugała

...::wRt::...


P.S. Komentować :P
twoj-dom-ziom 2004-01-28 16:38:31
skomentuj (3)
Nareszcie Ferie tak zwane!!! :-)
Zaczeły się ferie... Prawde mówiąc mi i kilku innym znajomym ferie zaczeły się wczoraj "popijawą" u Szczęsnego. Nie wiem co tam u niego, bo się z nim od wczoraj nie widziałem... Ale pewnie miał przypał, bo pół domu mu zdemolowaliśmy :-) Ja byłem jak zwykle grzeczny oczywiście ;-) Z tej całej "popijawy" wyszedłem prawie cało gdyby nie bolące kolano, plecy i ręka.
Po zebraniu które odbyło się 2 dni temu nie miałem żadnego przypału, bo wychowawca mimo, że mam nieodpowiednie zachowanie stwierdził, że jestem grzeczny i zalicza mnie do "dobrych" uczniów (cokolwiek to znaczy ;-)).
POZDROO dla : wszystkich obecnych u Szczęsnego (Pałkarz, Gugała, Dudek, Plaster i jego dziewczyna, Rudy, Dominik, Szczęsny i jakieś lafiryndy :]), Patki, Pierzaków, Dymasa, Niedzieli, Ani T., Gośki, Bambusa, Cinka x2, Chochlika, Kmity, Igi, Rusina, Stanika, Niny i reszty chołoty, której nie wymieniłem a powinenem :-) PZDR!!!
twoj-dom-ziom 2004-01-31 14:29:01
skomentuj (2)

petrus blog


JÓZEF CYGAN
jest animatorem życia społeczno – kulturalnego Turbi. Jego pasją jest uczestnictwo w pracach działającego w tej miejscowości Zespołu Śpiewaczego „Malwa”. Z wielkim oddaniem kultywuje lokalne tradycje, przybliżając je mieszkańcom małej ojczyzny i regionu.


LEOKADIA GUGAŁA
jest cenioną mistrzynią potraw regionalnych, mającą na swym koncie sukcesy o randze wojewódzkiej. Znana jest także z inicjatyw służących integrowaniu społeczności lokalnej. Swoją pomysłowością i zaangażowaniem wnosi znaczącą cząstkę w rozwój życia kulturalnego Chwałowic i całej gminy Radomyśl nad Sanem.


WOJCIECH ŁOPACIUCH
to popularny gawędziarz oraz śpiewak ludowy, opiewający piękno i dzieje pysznickiej ziemi. Jest członkiem Zespołu Ludowego.

i don't care how you do it, just stay, stay, oh come on, i've been waiting for you...

Z niej ok ide do piwnicy i straszch mnie przeleciał..Miałem choinke żywą z Grudnia w piwnicy bo rodzice chciali ją posadzisc...ale uschla..no to poszedlem ją pociachac...:D pociachałem nawet zwinnie jak to ja..:P przekladam donice a tu żaba..!!!!!!! normalnie malutka jak gumka do mazania ale żaba!!!!!! ja nie znosze żab ...wszystko moge dotknac..nawet Lwa...ale żaby..bleee prawie sie zrzygałem brrrrrrr...pobiegłem na góre do taty i mówie wesss ją bo ja sie przydze....sam se wess...i wiązanka przeklenstw do mnie bo ja nic nie robie....w sumie to mi dalo do myslnie bo co ma żaba do tego że ja nic nie robie...no ale ok poszedłem jak misliwy Gugała i zatkałem ją w słoiku geniusz...to chyba na tylee...PZDR
Radek11.04.2005 :: 14:19
Komentuj (11)

hej...właśnie leże na łóżku, a moja siostra mnie wyręcza i pisze za mnie notke(ale ona kochana:). Chcialibyście mieć taką siostre która jest posłuszna(coś mu się popiep...) Ha!! ale Bóg tylko mi ją zesłał :D(to prawda) własnie sobie słuchampiosenek Dezertera itd. od Baltka ( jakąś wade wymowy ma ten mój brat) lol. Przed sekundą wstałem z łóżka o zorientowałem się ze moja siosrta pisze tu tez coś od siebie...więc nie myslcie ze ja jej tak słodze,że jest kochana( a.

Codziennik - Z PUNKTU WIDZENIA POLSKIEGO ŻYJĄTKA

. Mówię dość ponownemu wożeniu go po świecie bez jego wiedzy i zgody (obwoźny cyrk mieliśmy niedługo przed jego śmiercią).

 Przedstawiciel KK trzeźwo powiada:

"(Jeśli) jest zapotrzebowanie na relikwie świętego czy błogosławionego, mało prawdopodobne, by Kościół na to nie zezwolił"

Co reguluje popyt na PopeCorpseChips?
Nie liczy się zdanie tych którzy są przeciwni? (podobno większość jest 'za')

===========================================================

Popełniłem grafikę na tę okoliczność

===========================================================

17:11, radeh , Codziennik
Link Dodaj komentarz »
"...w żoładku zawsze byli kwasy...."

Przed chwilą Gugała podał sondaż zrealizowany przez GFK Polonia .

PiS 27%. Toż to jakiś koszmar....