O czym chcesz poczytać na blogach?

Guardian uk

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

Tagi

afryka Ameryka Łacińska Asháninkas Atalaya banki banksterzy bezludna wyspa boża szczelina Cuba diamond head długi Fidel Castro hawaii hawaje honolulu Juárez Karaiby kopalnia kredyty Kuba la loca mc gyver Meksyk Monterrico Metals morderstwa kobiet oahu papież Peru pieniądze polscy kajakarze poszukiwanie psychologia Pucallpa rekin rolnicy sakaya yallah sposób sześć Tahuarapa Tambo tortury Ukajali Urubamba zabójstwo śmierć
 • Entradas

  • 1,944 hits
 • Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

  New World Order. Klika gangsterów w Rosji należy wg. Makova do NWO, sterowanego przez Illuminati. Raport ujawniony przez „kolaboranta” Tuska ujawnia jak silna jest kontrola Illuminati w Polsce. „Kozły ofiarne” (wg. Makova) – Minister Obrony oraz grupa generałów została zmuszona do rezygnacji. Jest to możliwe dzięki ścisłej kontroli mediów przez Illuminati. Np. londyński Guardian przedstawia polskich patriotów jako krnąbrną mniejszość (http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2011/aug/02/poland-smolensk-air-disaster) , choć tylko 8% społeczeństwa wierzy w to, że w Smoleńsku doszło do wypadku.
  W międzyczasie dziennikarze, którzy piszą prawdę o Smoleńsku lądują w więzieniu – Makov podaje przykład Rafała Gawrońskiego, który był w więzieniu przez 45 dni nie wiadomo za co – aresztowany pod Pałacem Prezydenckim.

  Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog  - Oczywiście Fernando chce odnosić zwycięstwa, tak samo jak my wszyscy, ale jestem pewien że jest w stanie spełnić tutaj swoje ambicje. Chce występować w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie i mogę mu to zagwarantować, ponieważ wiem że znajdziemy się w najlepszej czwórce na koniec sezonu.

  - Rozmawiam cały czas z Fernando oraz Steviem i oni znają moje pomysły w celu ukierunkowania zespołu we właściwą stronę. Podszedłem z nimi do tego bardzo szczegółowo w zeszłym tygodniu albo dwa tygodnie wcześniej. Dyskutowaliśmy na temat kierunku w jakim podąża zespół i co chcemy osiągnąć w tym sezonie. Obydwaj byli pozytywnie nastawieni. To jasne że podzielają moją determinację, aby zakończyć kres porażek wracając na właściwą drogę stając.Liverpool prezentuje się jak bezzębny drapieżnik zdany na łaskę innych. Moim zdaniem El Nino wnosi więcej do gry zespołu
  niż kapitan Gerrad. Benitez musi teraz łatać napad graczami pokroju Ngoga, El Zhara. Ale to nie to samo. Nie doczekaliśmy się Aquilaniego na boisku. Kompletne nic zagrał Riera.

  The Guardian mniej więcej wykazuje podobne stanowisko, co poprzednicy...

  - Liverpool spadł na siódme miejsce i uważam, że dopóki nie wróci do zdrowia Torres, to ta tendencja spadkowa raczej nie zakończy się. Nie mogę wyjść z podziwu dla Ngoga, że nie trafił do siatki rywala.

  Zauważyliście jedną wspólną cechę? Nie, nie... Nie chodzi mi bynajmniej o swego.

  Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  Szanse na rynku pracy, częściej padają ofiarą zwolnień, biorą także urlopy macierzyńskie, i czasami w ogóle nie wracają do pracy po takim urlopie. Poza tym, żyją przeciętnie dziesięć lat dłużej niż mężczyźni, dlatego odcięcie ich od emerytur jest podle zaplanowaną perfidią.

  —-

  A teraz tłumaczenie artykułu z gazety The Guardian. Z Polskiej biedy i Polskich zarobków w wysokości 200 euro na miesiąc, śmieją się w całej Europie. Przez rządy jesteśmy wystawieni na totalne pośmiewisko. Polak-dziad, Polak-złodziej, Polak-katolik, Polak-bandzior, to obecnie prężnie funkcjonujące stereotypy w krajach, gdzie emigracja z Polski jest duża. Do tego dojdzie stereotyp Polaka-truciciela, ale o tym w.

  Przedszkól dla dzieci, czy wysoki koszt mieszkań, te komentarze nieco przycichły. W dodatku fakt, że Polki mieszkające w Wielkiej Brytanii mają więcej dzieci, niż imigranci z Bangladeszu, posłużył za przykład potężnej porażki polityki społecznej w ojczyźnie.

  Niewygodna prawda jest taka, że najbardziej wyedukowane pokolenie w historii Polski, bo ponad połowa 25-latków ukończyła studia, musi zadowolić się niezwykle trudnym rynkiem pracy. Nie jest to spowodowane wyłącznie globalnym kryzysem ekonomicznym. Polska doświadczyła jedynie okresu powolniejszego rozwoju, a nie spadku PKB. Pomimo tego, przyszłość dla większości młodych Polaków nie jawi się różowych barwach. Naród, który wydał dużo pieniędzy na ich edukację nie potrzebuje ich na.

  Jack King | Autor Powieści Sensacyjnych | Blog o książkach, pisaniu, i szpiegostwie

  Książki stwarzają okazję do łączności społecznej i osiągnięcia błogiego spokoju, będącego skutkiem  przynależności do czegoś większego od siebie, choćby na jedno, nadzwyczaj krótkie mgnienie czasu.

  Badania zdecydowanie wskazują na czytanie jako czynność spełniającą podstawową potrzebę – potrzeęy społecznogo połączenia.” Źródło: http://m.guardian.co.uk/books/2011/sep/07/reading-fiction-empathy-study?cat=books&type=article

  WIĘCEJ WPISÓW JK na anglo-języcznym blogu: spywriter.wordpress.com

  Tytan przełomu - Onet.pl Blog

  W Madrycie i zapowiadają, że nie odejdą dopóki rząd nie przeprowadzi reform.

  Według władz protesty są nielegalne. Protestujący zapewniają, że nie popierają żadnej z partii. Od niedzieli 15 maja w Hiszpanii odbyło się 60 protestów w różnych miejscach kraju.

  Jest tak :

  http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/20/spain-bans-protest-ahead-election

  Onet podał dziś rano :
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/hiszpania-przed-wyborami-samorzadowymi,1,4338163,wiadomosc.html


  Oglądaj na żywo nie zobaczysz tego w telewizji:

  Kolejny raz ten rząd pokazał, że rządzić to on nie potrafi.
  Po ekscesach na meczu Lecha i Legi w Bydgoszczy Wojewoda wielkopolski zamknął stadion na Bułgarskiej w Poznaniu dla kibiców.

  Stadion, który został wybudowany również z ich podatków. A to ci dopiero. Wielu niewinnych kibiców zostało na lodzie tylko dlatego, że władza nie potrafi ukarać winnych zamieszek. Kolejny raz pokazali nam, że najlepiej wychodzi im gnębienie bezbronnych i niewinnych ludzi zamiast zabrać się za prawdziwych grandziarzy stadionowych.

  Lepiej zastosować odpowiedzialność zbiorową i zamknąć stadion. Czyli zrobić najprostszą rzecz bez wysiłku i problemów a niech sobie pocierpią wszyscy. Teraz premier może się pochwalić jak to.

  Miski do mleka

  miskidomleka 1.10.2009, czwartek o 16:54:26

  Nie no niby wiem, tylko z pewnymi. Ale zawszeć to Agora i sojusz z “opiniotwórczą” Gazetą Wyborczą posunięty do niewyraźności granic. A w GW Zagórski z nagradzaną ekipą najlepszego dziennikarstwa naukowego (wstrząsające, nie?), i te wszystkie zatroskane o losy świata Pacewicze, Milewicze i Blumsztajny – wszystko jedna firma.

 • kwik 1.10.2009, czwartek o 17:07:32

  Troska.

  1.10.2009, czwartek o 19:43:57

  Pewnie nie można, bo nie chodzi o to, żeby było mądrze, tylko żeby zajrzało dużo ludzi. Irytacja garstki jaśnie oświeconych wliczona jest w koszty.

  Taki Zagórski (mam o nim dobre zdanie) trochę ponarzeka, ale przecież się nie postawi, bo zaraz wyleci, na jego miejsce czeka już ktoś głupszy. A więc wszyscy korzystamy na tym, że jest do dupy i nie może być lepiej:)

 • ekolog 3.10.2009, sobota o 14:33:18

  Kurka, ale wyjaśnienia takiego jak tu: http://www.guardian.co.uk/society/2009/oct/01/cervical-cancer-vaccination-tumour-natalie-morton nikt już nie.