O czym chcesz poczytać na blogach?

Gtr 2

Blog AdamAniola

»
AdamAniola
AdamAniola.blog.interia.pl
Notki
Jak wam się podoba Cpi Gtr? 2007-11-14
75tys. złotych 2007-11-14 Telefon Motoroli ozdobiono mnóstwem diamentów. Model Slvr pokazany niedawno podczas rosyjskiej wystawy Fresh Art „Zoom” wyceniono na około 75 tys. dolarów. Wyposażenie komórki w 260 szlachetnych kamieni pozwoliło jej osiągnąć cenę, która stawia ją na jednej półce z innymi ekskluzywnymi aparatami, jak te z marką Vertu od Nokii. Prócz błyszczących diamentów, w obudowie telefonu nie szczędzono też platyny.

krople... - Onet.pl Blog

Warto zajrzeć
STRONA UŻYTKOWNIKÓW RZESZOWSKIEGO CZATA WP
Graj na gitarze
gitara.pl
Gitara basowa
G.bass
Basoofka
Tabulatury
Chwyty i tabulatury
guitarnet
Gtr.
Darmowe lekcje gitarowe
dobry humor
Gitara dla każdego

 
Następnie Bóg stworzył psa i powiedział do niego: Ty będziesz psem. Będziesz pilnował dobytku ludzi, których będziesz oddanym przyjacielem. Będziesz jadł to, co człowiekowi z jedzenia zostanie i żył będziesz 25 lat. Pies odpowiedział: Boże, 25 lat takiego życia to za dużo. Daj mi nie więcej jak 10 lat życia. I tak było.
 
                                        

Designed by ZOY, Assembled in Poland | O uwielbieniu do złomu, w trochę innym stylu niż powszechnie znany "tjuning”

Cięgnowego na elektryczne, modyfikacji uległo także sterowanie nawiewami analogicznie mechanizm cięgnowy zastąpiony został elektrycznym, dołożono także czujniki temperatury)

Wydaje się ze to już koniec modów wnętrza, oby bo jestem już zmęczony…

This:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
This entry was posted in Electronics, Interior and tagged GTR gauges, honda civic 2Din, honda civic B18C4, Honda Civic climatronic, zoy-spec climatronic,.

My Blox

Dodaj komentarz »
czwartek, 09 listopada 2006

Poprostu zajedwabisty2  tydzień!!!  Wracam do szkoły po chorobie i codziennie musze pisać nawet po 2 klasówki :/ Radze wam młodziki którzy chcą jak najwięcej opuszczać szkołę: nie róbcie tego bo zaległości to najgorsza rzecz jaka może być.  Dzisiaj miałem klasóke z WOS'u i sprawdzian z polaka, a teraz ide się uczyć do klasóki z fizyki i historii :/

BMW M3 Kozak;D
Ja Na początku myślałem że to z gry.
Mustang GTR
Tam Zasiąde ;D
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Ferrari

Zostały wywrócone do góry nogami, kiedy Grupę C wycofano na

Do prac nad nowym samochodem przyłączył się Michelotto, który wcześniej współpracował przy tworzeniu F40 GT i 333SP. Za bazę wzięto F50, który był wyprodukowany już w wymaganej przez regulamin liczbie 200 sztuk.


W porównaniu z pierwszą, i tak bardzo nowoczesną jednostką V12 4,7l (Tipo F130A), dodatkowy tuning pozwolił na osiągnięcie 750KM przy 10,500 obr/min. Silna jednostka w połączeniu z bardzo lekką konstrukcją (F50 schudło aż o 414 kg, do tylko 907kg) pozwalało na przyspieszanie.Z USA; wyprodukowane trzy dodatkowe ramy zostały wkrótce zniszczone. Trzeci egzemplarz kupiony w 2000 za 1,3 miliona dolarów daje wyobrażenie o obecnej wartości modelu. rzecz nowej klasy GT1. Powstałe specjalnie pod nią McLaren F1 GTR czy Porsche 911 GT1 zostawiły stare Ferrari F40 GTE bez szans. ogromnymi koncernami ze sztabem ludzi. Pokrzyżowało to też plany Ferrari, które nie planowało aż takich wydatków jak Porsche czy Mercedes, koncentrując swoje wydatki wokół Formuły 1. Nie znaczyło to wcale, że GT był wolny.