O czym chcesz poczytać na blogach?

Gt500 shelby

I need you in my life... - Onet.pl Blog

Się.
- Zatkało mnie. O fuck! Będę miał najpiękniejszą i najseksowniejszą partnerkę na imprezie - odpowiedział unosząc brwi - A teraz zbieraj się bo czas jechać.

Jechaliśmy samochodem Jareda. Pięknym, srebrnym Mustangiem Shelby GT500 Eleanor. Namawiałam Shannona żeby jechać jego "szkrabem" ale zapomniałam, że miałam wpaść po Matta i jego siostrę.
Włączyłam radio bo nie mogłam znieść tej ciszy i zaczęłam stukać palcami w rytm muzyki.
- Bardzo się.

My Chemical Romance Story - bloog.pl

Uważała, że „grzebanie przy samochodzie to czysto męskie zajęcie i dziewczyna nie powinna się tym interesować”. Bla, bla, bla... Mama jakoś nigdy nie mogła zrozumieć, co w tym widzę – pokój zaklejony plakatami Shelby GT500? Corvette z 1968 roku? Dla niej to nic nieznaczące nazwy, dla mnie mój mały świat, który byłam zmuszona porzucić wraz z przeprowadzką do NY. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo mi brakowało tamtych dni...

Reebook

Mam i jest zajebisty.

Komentarzy: 1 Ford Mustang Shelby gt500 2006-07-28 Cena fabryczna była ustalona na 4.195 USD. Dodatkowe reflektory w środku były opcjonalne, ale większość kupujących decydowała się na nie - dla.

Knight Rider: The Series || Świat Nieustraszonego - Onet.pl Blog

Też będzie działał jako gif. Muszę to sprawdzić. Ale wyszłam po za temat.  Zdjęcia pochodzą z jednej ze stron serialu (znajdziecie ją w linkach).

    
Oto piękny i niepowtarzalny K.I.T.T., Ford Mustang Shelby GT500 KR. O jego posiadaniu pewnie można pomarzyć, ale kto wie... Może kiedyś.

   
A tutaj terroryści. Dziwnym trafem jeden przypomina mi kogoś z innego odcinka, ale o nich innym razem.