O czym chcesz poczytać na blogach?

Grzybica skóry

Bloog na topie - bloog.pl

Zachodnioazjatycki jest podatniejszy na choroby, ponieważ jego wymagania co do mikroklimatu są większe.

SCHORZENIA SKÓRY


* Grzybica skóry


Chomik mający grzybicę skóry traci sierść, głównie na brzuchu i w pachwinach. Przez białą, rzadką sierść prześwituje różowa skóra, a na niej gromadzi się łuskowaty.

Wszystko o konikach. Adopcje koni. - Onet.pl Blog


01 marca 2008
Choroby koni cz.1
Dzisiaj zajmiemy się chorobami skóry konia:Oto kilka najpowszechniejszych z nich:
 
 
Grzybica skóry-OBJAWY-liczna utrata włosów,powstawanie łysych plam,czasem występuje świąd.Grzybica jest chorobą zakaźną i konia chorego należy odizolować od zdrowych aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby.LECZENIE polega na podawaniu koniowi fungicydów oraz.

Cudna Stopa

Trzeba uważać, żeby nie nadepnąć na rozbitą butelkę lub kawałki złomu metalowego. Jeśli przytrafi się coś takiego, trzeba natychmiast odwiedzić lekarza, ponieważ przedmioty, którymi zraniliśmy stopę są brudne i mogą nam zrobić jeszcze większą krzywdę od rozcięcia skóry. Nie straszę, ale nie warto bagatelizować sprawy.

Wakacje to także czas pielgrzymek, wielogodzinnego chodzenia w butach. Pamiętajcie, by na takie eskapady dobrać odpowiednie. Kto idzie pierwszy raz na pielgrzymkę, niech porozmawia ze “starymi” bywalcami.

  • WordPress.com

Tagi

akupresura basen buciory budowa but but idealny Christian Louboutin ciuchbuda czerwona podeszwa dzień świra Eveline grzybica grzybica paznokci grzybica stóp haluks Isana kalosze klapki kosz na śmieci kotlet krem krem do stóp krem nie testowane na zwierzętach Verona zajączek lakier do paznokci masaż stóp masowanie palucha Miss Selene modny kolor nie testowane na zwierzętach pięta Pollena.

Twoja Szkoła Stylizacji Paznokci

Stworzona przez grupę lekarzy na co dzień zajmujących się chorobami paznokci lub związanych z branżą kosmetyczną tej dziedziny. Książka zaznajamia z najczęściej spotykanymi zmianami występującymi w obrębie aparatu paznokciowego, zarówno w przebiegu chorób skóry, fizjologicznych procesów (np. starzenia), chorób ogólnoustrojowych, jak i tych, wywołanych stylizacją paznokci, z jakimi profesjonalna stylistka paznokci może się zetknąć w swojej codziennej praktyce. Dodatkowym atutem tego podręcznika jest bogaty materiał.

Poszczególne działy książki to:

* Budowa aparatu paznokciowego
* Wrodzone i nabyte zaburzenia w obrębie paznokci (i przegląd nomenklatury)
* Zakażenia bakteryjne paznokci i otaczającej skóry
* Choroby wirusowe aparatu paznokciowego
* Zakażenia grzybiczne
* Zmiany paznokciowe związane z urazem
* Zaburzenia płytek paznokciowych w przebiegu najczęstszych chorób skóry
* Wpływ stylizacji paznokci na naturalną płytkę
* Zaburzenia paznokci w przebiegu chorób ogólnoustrojowych
* Guzy aparatu.

TIPSY TYCHY - Onet.pl Blog

NA    ZABIEGI   PARAFINOWE

Gorące kąpiele i okłady parafinowe są od lat stosowane w zapaleniach i bólach stawów. W kosmetyce zabiegi parafinowe służą ogólnemu polepszeniu wyglądu skóry. Nałożona na skórę dłoni parafina pokrywa dokładnie jej powierzchnie. Pod maseczką temperatura podności się o 1-2 stopnie, co powoduje pobudzenie gruczołów potowych. Ciepło i wilgoć nie wydostaje się na zewnątrz – powstaje tzw. efekt okluzyjny. Zabiegi.

Produktu pielęgnującego sprawia ze znikają drobne zmarszczki, przebarwienia a skóra jest

idealnie nawilżona i gładka w dotyku. 

Przeciwwskazania do zabiegu parafinowego:

  • Egzema

I'm too perfect for being with anybody!

Że nie mam ostatnio ochoty na nic specjalnego. Takie mrowienie w mózgu, że odechciewa się robić wszystkiego co przeciąża mózg, zajmuje go na dłużej niż 3 min, no chyba, że jest to coś normalnego, niecodziennego, coś przyjemnego. Zmęczenie ogarnia każdy fragment mojej skóry, wypala doszczętnie, tak mocno, że chce się zrzucić wreszcie wszystko co może osiadać jeszcze na niej. Czy ktoś psychicznie jest w stanie pokonać coś co się nazywa...no właśnie, jak to do cholery się nazywa. Bo tego nudą się nie da nazwać. To takie uczucie.

Odpisze za miesiąc – jak mi się zechce, jak zasłużysz. Bo wiesz, że przeczytam, bo wiesz, że czuje, że mam zbyt wiele nadziei w sobie, chociaż miała zniknąć razem z bólem. I znowu powtórzę, że od wtorku będę żyła nowym życiem. Takim jakiego sama nigdy nie znałam, takim, które mnie przekona do zmian, przekona do śmierci. Zobaczysz mnie...kiedyś.

 PS. Grzybica psychiki...a zjedzcie ją doszczętnie póki mam na to ochotę :(