O czym chcesz poczytać na blogach?

Grzybica pochwy

Vulvodynia - VULVODYNIA

Lud moczowe.

 

CO WYWOLUJE VULVODYNIĘ?

Nikt nie wie na pewno co jest pewną przyczyną tej choroby. Czasami określone problemy przeradzają się w Vestibulitis. Wiele kobiet myśli że źródłem ich bólu i cierpień jest GRZYBICA POCHWY, jednak odkrywa po jakimś czasie ze jest to Vestibulitis. Lekarze nie wiedza czy te kobiety miały objawy choroby w tym samym czasie co grzybice, czy powielane leczenie grzybicy wywołało negatywny skutek na nerwy pod skórą i to spowodowało Vestibulitis. Możliwa przyczyna.

o wulwodynii

{Listopad 7, 2008}   Grzybice pochwy

Wiele kobiet cierpiących na vulvodynię ma również chroniczne grzybice pochwy lub infekcje pochwy.

trespass - Onet.pl Blog

Że mam anginę ropną z wielkimi węzłami co mnie mogą udusić to wam nie będę pisała.
Powiem tylko, że jadę na antybiotyku.
A ten on jebany może mieć skutki uboczne. Z tego co wyczytałam w ulotce to grzybica pochwy i jamy ustnej na pewno plus dodatkowe jakieś 25345 innych.

No i teraz nie wiem czy jak mnie cipa swędzi i usta pieką jak się oblizuję, to czy to faktycznie te skutki czy tylko siła sugestii.

No!
Jakby co to walnę se jajka na pochwę i będzie miał.

as.blog

Karcianka :P ... :P no no no :P wiecie :P itd. :P i zasypiamy pierwszej nocy :P a mitaszkowi sie cos rzucilo na glowe :P i zaczal pisac po mnie dlugpisem tak sie przebudzilem i pa3e na reke a tam napis : TWOJA CERA CZY MOJ NAPLETEK, na udzie cos o LENINIE napisane, na przedramieniu : GRZYBICA POCHWY ATAQJE LATEM, a na posladQ chcial napisac ZA CZARWONYCH ale sie wyrwalem :P potem Małej noge dorwalismy i tez jakies schizy :P pacynki na kazdym palcu :P u syrki :P a ja mialem wielka pacynke na cala syre :P i Mitaszek bierze ksiazke moja :D i czyta :P ktorej oczywiscie nie.

panna monroe

Nie bedzie, ostatni zgasi swiatlo. pewnie ja zgasze swiatlo. i wyjade do bosni i bede pasac gesi. to wcale nie jest smieszne, ja naprawde moglabym pasac gesi. wydaje mi sie, ze bylabym w tym stosunkowo dobra. lubiezna pastereczka, cos w tym stylu. bose stopki. dodalabym jeszcze, ze grzybica pochwy, ale w koncu ma sie jednak odrobinke dobrego smaku. lohohohoho. kinia to glupia dupa.


29.09.2006 :: 13:50 |Komentuj (0)
sni mi sie, ze jade na rowerze, ktorego nie ma. to znaczy, jade tylko wtedy, kiedy wierze, ze mozna jechac na rowerze, ktorego nie.