O czym chcesz poczytać na blogach?

Grzejniki

Grzejniki

Dla jednych ten grzejnik będzie dziełem sztuki, dla innych (w tym dla mnie) trochę nieudaną próbą ozdobienia łazienki.

[via: yankodesign]

20:51, grzejniki , Grzejniki łazienkowe
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 lutego 2009
Grzejniki łazienkowe - jak wąż ogrodowy

Grzejniki łazienkowe nie muszą dziś wyglądać jak zwykłe drabinki. Nie muszą nawet w niczym przypominać grzejnika, tylko np. szlauch.

żródło : yankodesign

22:21, grzejniki , Grzejniki łazienkowe
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 stycznia 2009
Grzejniki łazienkowe drabinkowe

Jeśli grzejniki łazienkowe posiadają żeberka zazwyczaj używane są także jako surzarka. Nie pełni wtedy funkcji dekoracyjnej.Grzejniki łazienkowe drabinkowe

źródło furniturestoreblog

Wyśniona łazienka

Ciepła ogrzewa powietrze w pomieszczeniu. Dzięki grzejnikowi w domu panuje przyjemna dodania temperatura, gdy na zewnątrz panuje silny mróz.

www.purmo.com

Wybierając grzejniki należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, takich jak moc ogrzewania,.

Kotły piece grzejniki ekogroszek pellet | Promocja i sprzedaż nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych systemów grzewczych.

Grzejnik Dexter Pro SilverMat

POLMARK Wrocław – autoryzowany dystrybutor producentów grzejników Instal-Projekt i Terma Technologie. Nasza oferta grzejników dekoracyjnych zaspokoi oczekiwania wymagających klientów poszukujących unikalnych w formie grzejników spełniających równocześnie funkcje użyteczne. Zapraszamy, zaoferujemy grzejniki dekoracyjne,  standardowe i ekskluzywne modele o wyszukanym wzornictwie w dowolnych kolorach. Oferowane grzejniki łączą piękny design z najwyższą funkcjonalnością.

Firma Instal-Projekt wprowadziła od czerwca 2010 roku nowe wzory grzejników uwzględniające najnowsze tendencje wzornictwa i sztuki użytkowej. Nowością rynkową jest oferta grzejników kolorowych w cenie białego grzejnika. Instal-Projekt stworzył własną paletę kolorów  IP.  Z wybranych linii wzorniczych można zamówić grzejniki kolorowe bez dopłaty za kolor.

W bogatej ofercie wzorniczej producentów grzejników dekoracyjnych każdy klient wybierze dla siebie odpowiedni grzejnik dekoracyjny.

Hydraulika Lublin

Z kręgów to buduje się je coraz rzadziej. Powodem może być problem z zachowaniem szczelności takiego zbiornika. Wadą instalacji zbiornika gotowego jest fakt, że do jego zamontowania potrzebny jest dźwig.

Komentarzy: 0 Grzejniki - jakiego dokonać wyboru? 2011-05-24 Dawniej, gdy projektowaliśmy instalację c.o. nawet nie było możlwości zastanowić się nad rodzajem grzejników - był tylko jeden rodzaj : żeliwne grzejniki żeberkowe. Później zaczęły się pojawiać też żeberkowe grzejniki, ale już aluminiowe, albo stalowe płytowe. A obecnie mamy całą gamę grzejników do wyboru. Jaki wybierzemy grzejnik zależy przede wszystkim od naszych finansów i oczywiście naszych upodobań.
Dla tradycjonalistów proponujemy grzejniki panelowe - jedno, dwu lub trzy płytowe. Dodatkowo płyty mogą byc połączone konwektorem, co zwiększa wydajność grzejnika. Przejniki płytowe bez wewnętrznego konwektora są szczególnie polecane do pomieszczń, gdzie szczególnie ważna jest czystość - takie grzejniki nie powodują unoszenia się w powietrzu kurzu.
Do wyboru mamy.

Grafomanski - bloog.pl

Komentarz

Pożądane ciepło

sobota, 10 września 2011 4:27
Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę, że grzejnik jest naprawdę niezbędny w każdym domu czy też mieszkaniu. Jednak jak wiadomo niektóre grzejniki są naprawdę bardzo różne i dziwne, dlatego też warto przy ich instalacji zaczerpnąć wiedzy fachowców, tak abyśmy wybrali odpowiedni model. Pamiętajmy, bowiem, że grzejniki łazienkowe bardzo często mogą wyglądać tak samo jak inne grzejniki.
Dlatego jeśli jakaś osoba nie zna się na tych sprawach to będzie wydawać się jej bardzo dziwne taki fakt, że różne kaloryfery mają różne przeznaczenie. Jednak myślę, że nie trzeba posiadać wielkiej wiedzy, aby zdawać sobie sprawę, że kaloryfery kermi są jednymi z najlepszych dostępnych na naszym rynku. Również kaloryfery purmo cieszą się wielką popularnością wśród wielu osób. To zależy już od nas samych, na jakie kaloryfery panelowe się zdecydujemy, gdyż istnieje ich naprawdę bardzo dużo. Każda osoba może spokojnie przemyśleć tę sprawę i kupić taki grzejnik, jaki potrzebuje w danej.