O czym chcesz poczytać na blogach?

Grycan

Skuteczny e-marketing

 • Mikołaj
  17/01/2012

  Mirku,
  podajesz się na dyskusję, której już nie upubliczniasz, więc skąd ten Twój biedny czytelnik ma wiedzieć o co chodzi?!
  Dodatkowo przypisujesz CAŁEJ branży brak znajomości definicji terminu “wulgarny”.
  Mam wrażenie, że kolejny raz swoją łódeczką (blogiem) podpinasz się do olbrzymiego promu (afery z Grycankami), aby wzmocnić znaczenia swojego bloga w sieci.

  Owszem – słowo “dziwka” jest wulgaryzmem, jest pejoratywne, jest nietaktowne.
  Ale czytając Ciebie mam wrażenie, że dążysz do niezdrowego rozstawiania komentujących po kątach.
  Wg mnie obowiązuje jeszcze coś takiego jak social media empatia i moderator powinien być dobrym duszkiem “zamiatającym” drogę przed Userami, a nie cenzorem kojarzącym się z usuwaniem treści.

  Matka Grycan powinna wiedzieć, że ładując otyłej córce lateksowe kozaki ponad kolana, mini i wystawiając ją na salony SAMA OŚMIESZA JĄ TYM.

 • Judyta

  Jej córki nie są pełnoletnie, a wyglądają jak dojrzałe kobiety. Właśnie przez nadwagę. Mimo wszystko to jest ich sprawa. Są bogate, nie chce im się ćwiczyć, więc wyglądają jak zawodniczki sumo. Jednak ich nazwisko kojarzy się z lodami. Lody są czymś, co uwielbia każdy z nas. Odkąd na powierzchnię wypłynęła Grycanka i pławi się w świetle fleszy, ja wiem, że nie kupię lodów z tej firmy nigdy. Nawet jakby miała znaleźć się na pustyni i byłyby one jedyną mokrą i zimną rzeczą. Do końca życia będę mieć przed oczami widok tych pań i niesmak jaki po sobie pozostawiły. A jakbym miała zjeść lody firmy Grycan z każdym kolejnym przełkniętym kęsem czułabym jak obrastam w tłuszcz. Nie wiem czy taki był cel tej uroczej rodzinki, ale na pewno straciły dwóch potencjalnych klientów. Co więcej zamierzam powiedzieć mamie, że też ma nie kupować lodów od nich.

  W tym wszystkim żal, że prawdziwe Gwiazdy są ukryte w cieniu celebrytów. Ludzie, którzy powinni być na pierwszych stronach gazet usuwają się w cień, bo nie chcą żyć w świetle fleszy, czytać.

  Życie Faceta po ... 40 - bloog.pl

  Wymienione wcześniej mechanizmy otumaniania Matrixa, zauważa natężenie zjawiska... KAŻDY Z KAŻDYM... czyli, mieszania się samic i samców w ramach idei wolności.

   

  Pan Z. z Panią R., Pan W. z Panią R., Pan X z Panią Y, itd. ...

   

  Facet stwierdza, że chyba wraca KOMUNIZM... tam podobno wszystko miało być wspólne...

   

   

  MIŁEGO!!!

   

  P.S.

  Facet jako nietypowy konserwatysta NIE akceptuje takiej wolności... ale podobno ORGAZM się należy..., gdy wszelakie WARTOŚCI już nic nie znaczą...  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,330892613,trackback

  komentarze (4) | dodaj komentarz

  PROMOCJA GRYCAN

  wtorek, 28 lutego.

  {tytuł bloga}

  Oczywiście to nie znaczy, że ja przestanę chodzić na siłownię i olewać to, że też mam w niektórych miejscach za dużo, bo moim zdaniem to jest super :D Chodzę, bo super się po tym czuję :) I widzę, że zmalały mi biodra w ciągu tych trzech miesięcy, co jest dla mnie mega super wiadomością, gdyż biodra były i są moją udręką :D

  Także drogie panie, nawet jeśli macie czegoś za dużo i lubicie to w sobie, to zapiszcie się na siłownię/fitness, bo warto ćwiczyć! Nie tylko żeby schudnąc milion kilogramów, ale żeby być zdrowym i zrzucić chociaż trochę :)

  BTW!! Uważam, że mama sióstr Grycan jest PRZEPIĘKNA! Jak ją zobaczyłam u Kuby, no to myślę "super kobieta" i jak widzę zdjęcia w necie, te jej super rude włosy i naprawdę super figura są fascynujące :)
  nothing's gonna change my love for you.
  Nastrój:
  Kategoria: brak kategorii
  tagi:
  Komentarze (6), Dodaj

  waagarowicza dzień : )

  środa, 21.marca.2012, 19:39