O czym chcesz poczytać na blogach?

Grupy krwi

Moja dumka - Onet.pl Blog

Jest wstanie poświecić nawet swojego przyjaciela Naruto. Gdyż jak mówi sekret Sharingana, aby aktywować Kalejdoskop Sharingana musi zabić swojego przyjaciela,tak jak to uczynił Itachi. Obecnie kieruje się do Orochimaru po moc której pragnie.

 

 Haruno Sakura Wiek:13(anime),15(manga) lat Stopień:Genin(anime),Chuunin(manga) Urodzona:Marzec 28 Grupa Krwi:0 Nauczyciel:Hatake Kakashi/Tsunade Grupa 7# Sakura zakochała się w Sasuke odkąd tylko go spotkała przez co zaczęła rywalizację ze swoją najlepszą przyjaciółką Ino. Jest teoretycznie najsłabsza z grupy ale najmądrzejsza. Jej specjalnością jest genjutsu (Iluzja).Gardzi Naruto i jego uczuciami do niej. Na szczęście w czasie drugiego Chuunin Exam dorośleje i zdaje sobie sprawę jak daleko jest w tyle za przyjaciółmi. Nie brak jej odwagi i determinacji,wraz z rozwojem akcji dojrzewa. Gardzi Naruto i jego uczuciami do niej. Na szczęście w czasie drugiego Chuunin Exam.

Z nimi poznasz prawdę - Onet.pl Blog

22:30. Komisarze wychodzą z komendy.
Rafał: podwieźć cię?
Ania: tak, proszę. Padam z nóg.
Rafał: dobra. Wsiadaj.
Po dwudziestu minutach komisarze byli przed domem Ani.  Rafał dla bezpieczeństwa odprowadził ją pod same drzwi. Już miał schodzić do windy, bowiem Ania mieszkała na 11 piętrze.
Ania: Rafał!!!
Rafał: no co jest?
Ania: krew.. cała wanna krwi!
Rafał: jasna cholera.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Bezimienny997(treść i ilustracje);
 

Tak mocno kochać aż do krwi... - Onet.pl Blog

Kakashi nie mógłby mnie pokochać po czymś takim.

- Przestań ryczeć! O co tu beczeć? Chcesz tego. Powiedz to. Powiedz, że mnie pragniesz.

- Pragnę cię.

Nie pamiętam co działo się dalej. Pierwszy odruch świadomości odzyskałam, kiedy usłyszałam wybuch i towarzyszący mu odgłos opadającego gruzu. Spojrzałam w tamtą stronę. Kakashi. Ale przybył za późno. Już mnie nie kocha.

Ocknęłam się przykuta do metalowego stołu. Nade mną pochylał się Itachi z szyderczym uśmiechem.

- Ładny sen, maleńka? – zapytał cierpko – A to dopiero początek naszej zabawy – to powiedziawszy wyjął kunai i.

POLECANE BLOGI KAKASAKU
KakaSaku stories - cudowne opko Indulge
MOJE BLOGI
Kocham Cię...do szaleństwa
Tak mocno kochać...aż do krwi

Najważniejsi są przyjaciele! KUMALSKI!? - Onet.pl Blog

Info o Hinacie
              Hinata Hyuga     

Wiek: 13 
Urodziny: 27 Grudnia
Wioska: Ukrytego Liścia
Ranga: Genin
Grupa krwi: A
Wzrost: 148.3 cm
Waga: 38.2 kg
Specjalne techniki: Juken
Ograniczenia więzów krwi: Byakugan 
      

      Nieśmiała i skryta uczennica szkoły Ninja. Wraz z Aburame Shino i Inuzuka Kiba wchodzi w skład drużyny nr 8. Jej nauczycielką i opiekunką jest Yuuhi Kurenai. Chyba jako jedyna.

By wkrótce stawić czoło swojemu bratu. Teraz jest zamknięty w sobie i nieczuły na ludzi, sprawia wrażenie gbura.

  
Sasuke nie jest otwarty na ludzi co też odpycha od niego wiele osób. Chociażby nie przyznaje sie do Naruto, chodź w głębi duszy uważa go za swojego najlepszego przyjaciela.  Zrozumiał to dopiero podczas walki z Naruto w Dolinie Końca, kiedy to doszło do walki na śmierć i życie między nimi dwojga. Sasuke mógł go zabić i uzyskać      w ten sposób kolejny poziom Sharingam- Kalejdoskop. Naruto wyznał mu jednak podczas walki, że jest on dla niego jak brat którego nigdy nie miał.  Więź między nimi okazała się dla Sasuke jednak większa niż chęć zemsty na bracie. Po tym zdarzeniu Sasuke odszedł z grupy.  

~Madźź~ (16:57)