O czym chcesz poczytać na blogach?

Gruby benek

So...?

AAA..juz 3 osoby widzialmy mnie w MTV he zwala ;)

pozdro, piss...

pozniej pojawia sie tu wiecej fotek :]

GREETZZZ FO':
-calej ekupy swiekatowskiej czyli uff: PAULINUS aka PEA, KASKA, EWUS aka PIORKO, TOMEK aka SZCZURII, ROBERT aka KOZI aka LASKA, LUKASZ aka BZYKI, JACEK aka KECAJ, hm...MICHU, DOROTKA aka CYTRYNA, DANIEL aka GRUBY, OLAF aka HONOROWY MARAS /heh/, MAREK aka MARAS, MAREK aka KOMAR, ANDRZEJ aka ENDRJU, TOMEK aka TOMASZ, BARTEK aka BENEK, WOJTEK aka WOJTAS, hm...GACEK, MACIEJ aka IVAN, JUSTYNA, MAGDA, PAULINA, MARTYNA /chyba hm/ ze swiekatowa, MAGDA z suchej, BARTKA aka GRALUS, FILIP aka KIJEK aka PATYK, ANDRZEJ, WOJTEK...i tak na bank o kim zapomnialam ;]

a poza tym dla ADRIANKA bo to fajny balwanek i kochany jest zawsze i wogole taki ajka :* choc czasem tez potrafi mnie wkurzyc :P
LUKASA bo halleluja!.

meller-tomek.blog

Klasówa z gegry. Już się nauczyłem tak sądzę. Pewnie i tak dostanę 2 lub 3, bo tak kretynka zrobi trudną. Pozdro i miłej nauki.

skomentuj (2)

Po klasówce!!!!! 2004-02-16 14:25:36

Klasówa z gegry była jedną z trudniejszych jakie w życiu pisałem. Jestem załamany. Po prostu Maciejewska to gruba krowa. Jest nawet nowa sonda o niej(proszę zjechać na sam dół strony). Jutro jeszcze fiza z Kaziem, znowu będzie sapał nad uchem. A jeszcze nudna biola. Pozdro jaka ta szkoła jest smutna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skomentuj (4)

Chciałem niepisać o szkole ale coś niewyszło. 2004-02-17 13:02:06

Okaże, że naprawdę jestem chamem to spróbuje się zmienić!!!
Sukces!!!!! Notka nie o szole!!!

skomentuj (4)

Nie mam pomysłu na tytuł!!!!!!!! 2004-02-21 21:08:08

Byłem dzisiaj jak zwykle u Benków. Była jeszcze Kacha i Korzeń. Graliśmy w Worms ale mieliśmy zbicie z tej gry. Potem Benek się wzburzył, że za długo gramy na tym kompuetrze i sobie poszliśmy. Potem sobie poszedłem na spacerek z Kachą, Kamilą i Korzeniem. Fajnie było. Jutro też idziemy. Ale jutro niedziela i tzreba się uczyc na poniedziałek. Dobrze, że niema żadnego sprawdzianu. Dobra kończę pisać tą notkę, bo znowu zaczynam pisać o szkole.

skomentuj (2)

Szpileczkom.. :

Trzy siostry

9 listopada 2010 roku postanowiliśmy, że w ramach odreagowania szkoły, odetchnięcia, wyżycia i się itp. pojedziemy sobie do teatru. Po pierwszej takiej wyprawie w pierwszej klasie- co prawda, to prawda - mieliśmy (zapewne w grubej większości) mieszane uczucia. Sztuka "Kwartet" nie była odpowiednia. Tym razem trafiliśmy w dziesiątkę! ;D "Trzy siostry" zaintrygowały nie tylko nauczycielki, ale także samych uczniów!

No to wyruszamy! Zielona Góro witaj ;D

 

Hmm.. Michał. Weźmy go pod lupe. Niby sympatyczny. Niby uśmiechnięty.. a tak naprawdę ?

..Biedny Benek...  ;D cicha woda brzegi rwie

 

Nasze dziołszki u wejścia do Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze..

..i reszta bydła..znaczy cała reszta! ;D

 

Chłopek mina a'la co ja tutaj.

I'm in love with a German film star

A doDo nie poszła na angielski, bo siedząc przed drzwiami [i patrząc na nie całkiem bezmyślnie oraz widząc oczami wyobraźni, jak jej klucze spoczywają tuż za ścianą, spokojnie, w kieszeni od jej drugiej kurtki] straciła całą godzinę i spóźniła się na autobus i na lekcję.
Ale za to miała czas do przemyśleń. Do przemyśleń o swoim brzuchu [że jest nie tylko gruby, ale i pusty], o swoim dalszym życiu [że nie tylko nie będzie jej twarzy na kolorowych magazynach, ale na raczej słupach z napisem „WANTED”] i o swoim życiu [że nie tylko jest sucks, ale jest tez sucks]. No i doszła do wniosku takowego, że to wcale nie jest złe. Skoro i tak może byc gorzej, to mogę się już teraz zacząć przejmować, więc radości żadnej, smutku.Każdy.
Kawoholiczka 2004-01-22 21:47:18
skomentuj Więc: (1)


Chodźmy [roar! - kwiatek!] gdzie nadziei głos...Cokolwiek by to nie było.

Weekend. Minął. Chociaż nie było zwyczajnie. Było nadzwyczajnie. Był Pan Cegła i Pan Cegiełka, było "chodź" - idziemy takie, było odgadywanie hasła użytkownika "benek" [ulaweter?], co w końcu okazało się, że jest to użytkownik hufiec, z hasłem hufiec. Domyślne, doprawdy. Było gadające ognisko, które Tylko-ono-znało-pewną-grę. Było leżenie-pięć-godzin-z-twarzą-w-śniegu, była złamana noga ryże., były odpadnięte stopy Dori. I wiele innych.
Było uczucie, że doDo ma ciągle na głowie opaskę, chociaż takowej nie było,.

klubowa brukowa

Ale puki co cicho bo Tomas się mnie zabije...

“Cuda na kiju, ostra balanga, będzie stara, bardzo trzeźwa i wysportowana ekipa. Tego na serio jeszcze nie było! Żaba i Kamil na perkusji, Bubu na gitarze, Los Scandalieros (ulubiony zespół SKA 1-wszego sekretarza KB przyp. red), Nick Sinclair – wokal, Armando na wizualu, Daniel kręci gałami i pełno grubych gości… podobno ma pojawić się sam Kciuk. Na deckach Junior (Gwiazda Sound Delivery), Romi (manager Fresha), Fiut i Benek (czyli funkowy import z Obiektu Znalezionego). Odsłaniamy zasłony i wracamy do starych lat, będzie grubo – zobaczycie!” mówi właściciel 55.

- Ale ja jestem popierdolony!

Skoro tak mówi – nie może się mylić. Ktokolwiek przegapi.

Pontoon

(7)


Garażowo Szkolny dzień


Link 04.12.2008 :: 21:21 Ziooraj (5)
To będzie nowa rajdówka


Tutaj rajdrzey Pontoona


Teraz coś ze szkolnej półki:
Paszka nowy raper klasowy


Tutaj Kuba Andrju no i znów Paszka


Typiarskie foto na n-k


Andrju i Piotr który wyciska grubo ponad stówe


O to jak szkoła może dobijać nawet te osoby które nie muszą się zbytnio martwić o szkołe :)


Te dwa typki rządzą wszystkimi układami w BB


Tychy Sprint Mikołajkowy


Link 07.12.2008 :: 15:08 Ziooraj (3)
Becia


Peżocina


Tutaj Piotr jako pilotArchiwum

2012
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

Kategorie

Linki

KOKSBRYGADA!
Niekomercyjna
Agit Pop Doll
Myspace
FireKoks
Q-ray