O czym chcesz poczytać na blogach?

Grover

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic - Onet.pl Blog

Cię tylko sprowokować. Proszę cię nie słuchaj go - krzyczał Percy. Lily wiedziała już, co odpowie.
-Ciebie to też dotyczy.
-Nie chcę tego wiedzieć - oznajmiła Lily. - Jeśli mój ojciec coś ukrywa, ma swoje powody. On mi ufa, więc ja muszę ufać jemu. Wiesz, że on to robi dla mojego bezpieczeństwa, ale jesteś zbyt wielkim tchórzem, żeby samemu stawić czoła bogom. Wiem, kim jesteś. Już raz cię pokonali, zrobią to drugi raz. Nie jestem taka jak ty. Poza tym wiem, że nie wyglądam tak jak teraz. Już raz walczyłam, nie przestraszysz mnie. Dobrze wiesz, że nie możemy tutaj zginąć.
-Nie, nie możecie - Grover odetchnął z ulgą - ale mogę was tu uwięzić i będziecie przez wieki cierpieć. Twoja odpowiedź brzmi nie, tak więc przywitajcie się z moimi pupilkami.
                            W komnacie pojawiły się piekielne ogary. Całe stado piekielnych ogarów. Lily i Percy dołączyli do Grovera i Annabeth.
-Skąd wiedziałaś, że nie może nas zabić? - zapytał Grover, kiedy psy się zbliżały.
-Nie wiedziałam. To był blef - odpowiedziała Lily.
-Co? - zapytał Grover piskliwym.

Blog Grovera - Onet.pl Blog

*czyt.Grołwer
Grover
1 komentarz


Copyright 1996-2012.

Marzenia się spełniają... - Onet.pl Blog


25 XII 2010
Bohaterowie.
Kimberly Evans - Brązowowłosa dziewczyna o dużych i niebieskich oczach. Niezbyt wysoka. Córka Afrodyty i Thomasa Evansa, policjanta. Mieszka w Nowym Jorku i uczęszcza do szkoły w Meriwether. Mieszka piętro niżej od Perciego. Jest jego najlepszą przyjaciółką, ale czuje do niego coś więcej. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Percy, Annabeth i Grover. 

Annabeth Chase - Córka Ateny. Uciekła z domu w wieku siedmiu lat. Mieszka w San Francisco. Ma blond włosy i szare oczy. Jest trudnym dzieckiem. Zawsze stawia na swoim. Zawsze ma plan na każdą okazję.

Grover Underwood - Jest najmilszym satyrem jakiego kiedykolwiek widział świat. Potrafi znakomicie grać na piszczałce. Ma ciemne oczy i włosy. Ma 26 lat, ale wygląda na zwykłego nastolatka. Nosi protezy na nogach, chcąc ukryć swoją prawdziwą postać.

Percy Jackson - Syn Posejdona i Sally Jackson. Ciemnowłosy wysoki chłopak z.

Czytamy od deski do deski! - Onet.pl Blog


18 maja 2011
6-10) Percy Jackson i bogowie olimpijscy
Moje zdanie:
Seria ta została napisana przez Ricka Riordana - amerykańskiego autora powieści dla młodzieży. Książki opowiadają o przygodach Percy'ego Jacksona - syna pana mórz, Posejdona. Pomagają mu Annabeth, córka Ateny i satyr Grover. Na początku każdej książki zostaje wypowiedziana przez wyrocznię przepowiednia, która odnosi się do tej części serii. Jest także "główna przepowiednia", o której słyszymy już w pierwszej części, lecz jej tekst poznajemy w ostatniej. W tej kolekcji jedna książka jest lepsza od drugiej. Przy niej nie można się znudzić, akcja jest dobrze rozbudowana. Czytając ta serię można się także nieraz uśmiać. Osobiście przy 5 części prawie padłam ze śmiechu w niektórych momentach. Cykl jest także po części edukacyjny, ponieważ poznajemy co chwilę nowe postacie z mitologii greckiej. Kolekcja "Percy Jackson i.

basguitar4all

Testu jest gitara basowa serii professional, a zasadniczo jeden z ich najwyższych modeli SPB 100 NT wykonanej techniką neck thru body. Korpus wykonany z mahoniu, top z orzecha włoskiego, oraz pięcioczęściowa klonowa szyjka z wklejkami z bubingi w kolorze transparentnym dla mnie bliżej nieokreślonym. Waga około 6 kg. Klucze Grover, most solidny choć noname (oczywiście do regulacji) w wykończeniu satin gold, dwadzieścia cztery progi jumbo. Pierwsze co dało się usłyszeć zaraz po wyciągnięciu z kartonu było to, że strój gitary nawet po transporcie lekko tylko odbiegał od pionu choć to mnie nie dziwiło bo klucze Grover’a sprawdziły się już w innej mojej gitarze daję więc to nadzieję, że w tej kwestii gitara mnie nie zawiedzie. Samo wybrzmienie z drewna jeszcze przed podłączeniem do wzmacniacza zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie bo słychać, że gitara żyje i przepięknie śpiewnie wybrzmiewa. Progi nabite przyzwoicie choć pewnie nadają się do lekkiego przeszlifowania. Nic nie brzęczy i nie przeszkadza mimo ustawionej możliwie niskiej akcji strun. Gitara jest wygodna i miękka w grze. Jest także kilka niedociągnięć estetycznych jeśli chodzi o nałożenie lakieru przy łączeniu gryfu z korpusem. Po za tym uchybień raczej.